Chupa Chups 9302100, Lollipop, Vícebarevný
310,85 Kč
1 363,38 Kč / 1kg
plus 96,72 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g706,10 Kč/1kg
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU77 048,33 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Chupa Chups Best of lízátka ovocná krémová náplň sáček 3000g351,22 Kč/1kg
1 053,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Küfa kuličkové lízátko s příchutí čokolády a vanilky 100 ks 1800g6,03 Kč/1kg
602,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
776,82 Kč/1kg
466,09 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů
48 707,50 Kč/1kg
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusů různých příchutí 1200g
357,82 Kč/1kg
429,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
681,43 Kč/1kg
9,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Malíř na jazyk Třešňová pomerančová kola ovocná 100s 1200g
336,85 Kč/1kg
404,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Melody Pop Lolly s příchutí jahody 16g 48 balení
755,64 Kč/1kg
581,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,40 Kč/1kg
404,32 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups 754423 Chupa Chups Lutscher 150St.
625,73 Kč/1kg
1 126,31 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups gurmánská lízátka 120 náplňových sáčků kuličková lízátka 1440g
371,31 Kč/1kg
534,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Mini Lollipops 4 příchutě lízátek v plnícím sáčku 2160g
503,84 Kč/1kg
1 088,30 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Ovocné lízátka ve stojanu po 50 kusech 600 g
386,05 Kč/1kg
231,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lizaki Chupa Chups The Best Of Wielosmakowe 10 sztuk
2 922,28 Kč/1kg
423,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Chupa Chups Strawberry & Cream Lollipops 250 g
253,88 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lizaki Chupa Chups Kwaśne 10 sztuk x 12 g
550,29 Kč/1kg
77,04 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chupa Chups lízátka Jahoda Smetana 120 g
766,00 Kč/1kg
91,92 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Eco-score:
- D
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 388 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 83 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,07 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 96 g
- Obsah sodíku (ve 100 g):
- 0,03 g
- Typ produktu:
- Lollipop
- Barva:
- Vícebarevný
- Bezlepkový:
- Ano
CHUPA CHUPS Kytice 19 lízátek Květina
Kytice ovocných lízátek se žvýkačkou Balení originální kytice obsahuje 19 ks lízátek s příchutěmi : jahoda, pomeranč, jablko, třešeň, vodní meloun a citrón. Výběr těch nejlepších ovocných lízátek, zabalených do perfektní kytice pro radost malých i velkých dětiček. Originální dárek k narozeninám, k svátku i jiným příležitostem. Hmotnost lízátka je 12 g. Hmotnost kytice 228 g.
Květinová kytice Chupa Chups je ideálním dárkem pro každého, na kom vám záleží. Ať už jako malý dárek pro nejlepšího přítele, jako poděkování pro maminku, ke svatbě nebo narozeninám, jako láskyplné přání přátelům nebo jako romantický valentýnský dárek pro přítele či přítelkyni - lízátka zabalená jako květinová kytice udělají velkou radost každému. Lízátka Chupa Chups zaujmou ve všech svých variantách svou intenzivní chutí. Barevnou kytici tvoří 19 lízátek v následujících šesti ovocných příchutích: Jahoda, jablko, třešeň, pomeranč, limetka-citron a meloun.
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, ovocná dřeň (3 %) (jablko, třešeň, malina, ananas, limetka, citron, jahoda, broskev, banán, pomeranč, borůvka, ostružina, mango, meloun, kiwi), regulátory kyselosti (kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina citronová), aromata, barviva (betenová červeň, kapsanthin, kurkumin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 gramů Energie / Brennwert / Energy 1645 kJ (387 kcal) Vet / Fett / Fat 0 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates 0 g Koolhydraten / Kohlenhydrate / Total Carbohydrate 96 g Suikers / Zucker / Sugars 78 g Eiwit / Eiweiß / Protein 0 g Zout / Salz / Salt 0,07 g
- Hmotnost
- 228 g
- Potravinářský podnik
- Chupa Chups S.A.U Poligono Sector Serra c/ Les Masies n°16 08635 Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Spanien
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- 9302100
- Kód EAN
- 8410031950021
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, ovocná dřeň (3 %) (jablko, třešeň, malina, ananas, limetka, citron, jahoda, broskev, banán, pomeranč, borůvka, ostružina, mango, meloun, kiwi), regulátory kyselosti (kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina citronová), aromata, barviva (betenová červeň, kapsanthin, kurkumin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 gramů Energie / Brennwert / Energy 1645 kJ (387 kcal) Vet / Fett / Fat 0 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates 0 g Koolhydraten / Kohlenhydrate / Total Carbohydrate 96 g Suikers / Zucker / Sugars 78 g Eiwit / Eiweiß / Protein 0 g Zout / Salz / Salt 0,07 g
- Hmotnost
- 228 g
- Potravinářský podnik
- Chupa Chups S.A.U Poligono Sector Serra c/ Les Masies n°16 08635 Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Spanien
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- 9302100
- Kód EAN
- 8410031950021
K tomu se hodí také

Play-Doh E5062ES00, 2 rok/roky
282,20 Kč/1kg
230,00 Kč
-81,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,00 Kč
Prodejce: 3DToys

Závěsová tyč stříbrná, výsuvná, délka 115–200 cm, stylová sada včetně příslušenství, 3 držáky, nerezová ocel, závěsová tyč s koncovkami
219,29 Kč
Prodejce: Bestlivings

PlayGo PLAYGO Rinkinys indų 24mėn.+ art. 3118
702,88 Kč
-83,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,03 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MrPackage

Velký krémový plyšový medvěd 100 cm - XL
670,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Dětská koloběžka s velkými koly a popruhem, Dino - mint
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Jerry Fabrics Bavlněné povlečení 100x135 Psi Patrol 7520 Peacock team blue
1 386,79 Kč
-97,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 289,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Stylex 35065, Sada kartáčů, Rozmanité
103,76 Kč
Prodejce: M_plus_L

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
706,10 Kč/1kg
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L

Cestovní taška na kolečkách JOY 160l, černá
781,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

HOME-TEX 1648-8, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
513,80 Kč
Prodejce: somnia24

ISBN 4005556214242, Vzdělávací, Německý, Ostatní formáty
718,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Sada vozidla a trati, 3 rok/roky, Plast, Modrá, Červená, Bílá
1 006,00 Kč
Prodejce: Humbi

Pelikan 720250, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Růžová, Purpurová, Červená, Fialová, Bílá, Žlutá, Vodová barva, Tvrdý, 1 kusů
1 330,64 Kč/1kg
372,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

IDENA Idena Santova bota s červeným flokem, 23x20x13cm
301,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
776,82 Kč/1kg
466,09 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů
48 707,50 Kč/1kg
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusů různých příchutí 1200g
357,82 Kč/1kg
429,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
681,43 Kč/1kg
9,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chupa Chups 754423 Chupa Chups Lutscher 150St.
625,73 Kč/1kg
1 126,31 Kč
Prodejce: somnia24

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
790,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Chupa Chups Original The Best Of 120 lízátek v plnícím sáčku 1440g
321,50 Kč/1kg
462,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lionelo Emma Buggy Malý skládací kočárek s polohováním do lehu zelený
3 563,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Šatní škříň 70 cm PRISCILA - bílá
3 165,00 Kč
-161,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zobrazit kompletní spinner POP lízátko s funkcí twist 15 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
494,33 Kč/1kg

Lolly Master Mini srdce (36x25g) Formované lízátko ve tvaru srdce
2 413,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 838,98 Kč/1kg

Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
1 460,17 Kč/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
706,10 Kč/1kg

Tapiokové granule Malé granule 400g MERRE
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Displej, kompletní sada: 100 kusů lízátek "Pom Painter" s barvícími složkami (modrá)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,56 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
182,28 Kč/1kg

LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
77 048,33 Kč/1kg

Chupa Chups Tongue Painter ovocná lízátka 250 náplní 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
994,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
331,52 Kč/1kg

Chupa Chups Best of lízátka ovocná krémová náplň sáček 3000g
1 053,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,22 Kč/1kg

Chupa Chups kolečko lízátka Stranger Things 200 kusů balení 2400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
972,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,18 Kč/1kg

Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
850,60 Kč/1kg

Cool Blinki Tower blikající dudlík lízátko házení materiál pro karneval 360g
776,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 156,08 Kč/1kg

WOM BPOP Lollipop Mix Tower Bite Lollies 24 boxů 7 modelů
777,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 160,33 Kč/1kg

Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
349,35 Kč/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48 707,50 Kč/1kg

Sada 100 bonbonů "Fruity Pop Lollies" s žvýkací náplní, příchuť "Sweet Flash"
253,91 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
149,36 Kč/1kg

Küfa krémové nugátové lízátko s nugátovou náplní 100 kusů 1700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
778,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,12 Kč/1kg

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
399,83 Kč/1kg

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,31 Kč/1kg

Holland Foodz Duhová ovocná lízátka ve tvaru spirály 45g 30 kusů
713,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
528,35 Kč/1kg