Eimi tužidlo na vlasy Extra Volume pro ženy 500 - Wella Professionals
1 040,05 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 015,50 Kč-24,55Kč
2 031,00 Kč / 1l
plus 96,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml552,00 Kč/1l
276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy4 426,80 Kč/1l
664,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy2 062,97 Kč/1l
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml412,60 Kč/1kg
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pěnové tužidlo pro silnou fixaci 300 ml
796,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Eimi tužidlo na vlasy Extra Volume pro ženy 300 - Wella Professionals
2 104,77 Kč/1l
631,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 574,67 Kč/1l
1 372,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
2 285,33 Kč/1l
685,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Wellaflex, Extra silná pěna na vlasy, 200 ml
399,25 Kč/1l
293,70 Kč
-213,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,85 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pantene Defined Curls 300ml pěna na vlasy
1 284,30 Kč/1l
385,29 Kč
Prodejce: somnia24

SYOSS KERATIN, Pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml, Fixační, 48 h, 1 kusů
1 099,00 Kč/1l
274,75 Kč
Prodejce: somnia24

Stylingová pěna s extra silnou fixací Montibello (320 ml)
752,41 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf, Seborin, tonikum na vlasy, 300 ml
593 899,97 Kč/1kg
178,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Eimi nutricurls soft twirl 200 ml
2 032,10 Kč/1l
406,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml
29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Objemová pěna Eimi Wella (300 ml)
1 510,63 Kč/1l
453,19 Kč
Prodejce: Parfumtoi
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pěna Wella Professionals EIMI je vhodná pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 500 ml.
Nádherný,
Wella Professionals Eimi Extra-Volume Silně tužící pěna na objem 500 ml
Nádherný,
Wella Professionals Eimi Extra-Volume Silně tužící pěna na objem 500 ml
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Aqua, Alcohol Denat., Propane, Butane,Polyquaternium-11, Isobutane, Phenoxyethanol, Panthenol,Laureth-4, Parfum, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, CaprylylGlycol, Isopropyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, CitricAcid, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 4084500584709
- Číslo produktu
- 63460
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Aqua, Alcohol Denat., Propane, Butane,Polyquaternium-11, Isobutane, Phenoxyethanol, Panthenol,Laureth-4, Parfum, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, CaprylylGlycol, Isopropyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, CitricAcid, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 4084500584709
- Číslo produktu
- 63460
K tomu se hodí také

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pěnové tužidlo pro silnou fixaci 300 ml
796,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 062,97 Kč/1l
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 059,60 Kč/1l
3 059,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Performance Extra silný lak na vlasy 500 ml
641,58 Kč/1l
320,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals EIMI Volume Shape Control pěnové tužidlo pro extra silnou fixaci 500 ml
1 340,88 Kč/1l
670,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 574,67 Kč/1l
1 372,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
3 121,10 Kč/1l
1 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 060,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ultra silný strukturující krémový vosk Flexwax (Ultra Strong Cream Wax), 85 ml
12 491,88 Kč/1l
1 061,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
13 110,53 Kč/1l
1 245,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals System Professional Repair, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Oslabené vlasy, Oprava, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, 1000 ml, Pumpovacíc lahvička, Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18,...
670,47 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 9/97 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
225,91 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
2 285,33 Kč/1l
685,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
23 757,00 Kč/1l
712,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella EIMI Dynamic Fix, Vlasový sprej, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
481,54 Kč/1l
653,75 Kč
-412,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Eimi Absolute Set Lakier do włosów, 500ml
538 499,97 Kč/1kg
308,86 Kč
-39,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,25 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
990,21 Kč/1l
990,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Ultimate Repair Deep Conditioner 200 ml
3 357,40 Kč/1l
671,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 609,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 073,10 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,86 Kč/1l

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 160,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 604,20 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 403,92 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
754,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 885,70 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 426,80 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 062,97 Kč/1l