5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LINDOR pralinky Hořká čokoláda 70%, 1000g1 099,90 Kč/1kg
1 099,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 1000g1 099,90 Kč/1kg
1 099,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Sladké příběhy Rocks Candies 500g770,38 Kč/1kg
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g253,63 Kč/1kg
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odenwald anýzové bonbóny pikantní chuti 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cool mini bonbóny 4 různé karnevalové házecí materiály 1000g
598,30 Kč/1kg
598,30 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální želé bonbony Sylter Brisen-Klömbjes s červeným ovocem a aloe vera bez cukru, 70 g bonbónů
1 916,29 Kč/1kg
134,14 Kč
Prodejce: apohealth

Chladné sladké srdce ovocné bonbóny pytel 1000g házení materiálu
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
141,22 Kč
Prodejce: VISO

STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
411,04 Kč/1kg
308,28 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 1500g
285,09 Kč/1kg
427,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trefin Orfina, karamelové bonbony – 1 kus, hmotnost 3 kg
532,83 Kč/1kg
1 598,49 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band - mentolové pastilky - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
369,91 Kč/1kg
591,85 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
V balení Cool! Kávové mini bonbony skutečně zvýrazní silnou chuť. Chutné mini bonbony příjemně chutnají po slazené kávě a díky své velikosti se snadno schovají do úst. V kanceláři, na pultu v recepci, jako svačinka před spaním nebo jako pohoštění k horkému nápoji, tyto tvrdé mini bonbony jsou ideální, když jde o rychlé "kávové" pohoštění.
International Sweet Trading GmbH & Co KG
Riesdorfer Weg 2
6366 Köthen (D)
6366 Köthen (D)
International Sweet Trading GmbH & Co KG Riesdorfer Weg 2, 06366 Köthen (Anhaltsko)
Kávu Cool Minibonbons už možná znáte ze své oblíbené kavárny, kadeřnictví nebo hotelového salónku.
Káva Cool Minibonbons je ideální pro
Malá káva bez kofeinu pro mezidobí. Výrazná chuť si s kávovými minibonbony opravdu přijde na své. Lahodné mini bonbony příjemně chutnají po slazené kávě a díky své velikosti se snadno schovají do úst.
V kanceláři, na pultu v recepci nebo jako pohoštění k horkému nápoji jsou tyto mini tvrdé bonbony ideální, když jde o rychlé "kávové" pohoštění.
Součástí dodávky:
Obsah balení: Sweet Cool coffee mini bonbony 3 kg Mini bonbony s příchutí kávy na doma, do kanceláře nebo při pití kávy Příjemný a pevný způsob, jak si vychutnat kávu na cestách Mini bonbony mají výraznou chuť Obsah sáčku: 3 kg
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, kávový extrakt (bez kofeinu), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1663 kJ / 391 kcal Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 98 g, z toho cukr: 70 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 6366 Köthen
- Prodejní název
- Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
- Výrobce
- International Sweet Trading e.K.
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 72480
- Kód EAN
- 4260042073974
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, kávový extrakt (bez kofeinu), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1663 kJ / 391 kcal Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 98 g, z toho cukr: 70 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 6366 Köthen
- Prodejní název
- Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
- Výrobce
- International Sweet Trading e.K.
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 72480
- Kód EAN
- 4260042073974
K tomu se hodí také

Odenwald anýzové bonbóny pikantní chuti 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 1500g
285,09 Kč/1kg
427,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

plast team 31210800 plast team Kryt mikrovlnné trouby Micro, průměr: 245 mm
213,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Univerzální držák smartphonu s pružinou pro ventilační mřížku
362,99 Kč
Prodejce: Netsilla
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
141,22 Kč
Prodejce: VISO

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
253,63 Kč/1kg
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
346,16 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

Tvrdé karamely Cool Rocks s ovocnou příchutí v sáčku 1000g
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Černá, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
3 296,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 200g
363,10 Kč/1kg
72,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chladné sladké srdce ovocné bonbóny pytel 1000g házení materiálu
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jamara 405111, 1:18, 8 rok/roky, 620 g
2 138,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Trefin Orfina, karamelové bonbony – 1 kus, hmotnost 3 kg
532,83 Kč/1kg
1 598,49 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tyčinky Head Bangers Crazy Sour s příchutí jablka a jahody 200g
476,80 Kč/1kg
95,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Olympia 40138, Lampa napodobující plamen, Bílá, CE, LED, Baterie, CR2025, AAA
451,48 Kč
Prodejce: somnia24

VIST Kit R5 5600GT 32GB RX VEGA7 SSD 1TB WIFI W11 24"
23 702,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cool Mini Bonbons – káva, 3 kg
Zboží prvotřídní kvality, rychlé dodání, moc děkuji, všechno v pořádku! Kdykoli s radostí znovu 😊 Jsem spokojený, mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 16. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super chutné
Pokud máte rádi kávu, zamilujete si i tuto sladkost. Velmi malá, a proto ideální i během práce, když si mezi tím musíte povídat.
Ohodnoceno dne 2. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kávové bonbony
Přesně takové sladkosti jsem hledala, skvělá kvalita, rychlé dodání
Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg