5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Synchroline Terproline Body, 250 ml krém2 133 519,90 Kč/1l
2 133,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Lactovit zpevňující tělové mléko 400 ml1 034,00 Kč/1l
413,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Leti At4 tělové mléko 500ml1 377,94 Kč/1l
688,97 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Bepanthol Derma regenerační tělové mléko, 200 ml Lotion1 991,42 Kč/1kg
489,89 Kč
Prodejce: apohealth

Kaufmannův pleťový a dětský krém kosmetický přípravek 75ml
1 730,53 Kč/1l
129,79 Kč
Prodejce: apohealth

Tělové mléko SEBAMED, 200 ml Creme
792,62 Kč/1kg
181,51 Kč
Prodejce: apohealth

Sebamed™ tělové mléko 400 ml
2 552,87 Kč/1l
1 021,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Retterspitz tělové mléko 125 ml
2 036,99 Kč/1kg
297,40 Kč
Prodejce: apohealth

Sebamed Dětské tělové mléko 750ml
1 015,76 Kč/1l
761,82 Kč
Prodejce: somnia24

Pleťové tělové mléko 400 ml
532,85 Kč/1l
213,14 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Repavar tělové mléko pro atopickou pokožku, 500 ml
1 130,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Dexeryl pečující mléko 500 ml
736,78 Kč/1l
368,39 Kč
Prodejce: apohealth

SYNCHROLINE Terproline tělový krém, 125 ml Krém
7 156,95 Kč/1kg
1 173,74 Kč
Prodejce: apohealth

Lactel č. 27 5 % dexpanthenol a polidokanol krém, 250 ml krém
1 633,95 Kč/1kg
550,64 Kč
Prodejce: apohealth

Linola forte pleťové mléko, 200 ml pleťové mléko
2 355,55 Kč/1l
471,11 Kč
Prodejce: apohealth

hanskarrer Lipolotion Microsilver, 200 ml krém
2 179,33 Kč/1kg
518,68 Kč
Prodejce: apohealth

Aveeno dětská denní péče Bodylotion 150 ml
2 885,40 Kč/1l
432,81 Kč
Prodejce: VISO

D'ORODERM UREA 5%, 100 ml CRE
2 263,40 Kč/1l
226,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Bepanthol tělové mléko pro citlivou pokožku, 200 ml mléko
1 985,90 Kč/1kg
397,18 Kč
Prodejce: apohealth

DERMASENCE BarrioPro tělová emulze, 200 ml, krémová
4 450,00 Kč/1l
890,00 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro citlivou pokožku
- Krém k nanášení na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Walter Kaufmann Nachf. GmbH. Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 3905405
Kaufmanns Haut u. Kindercreme 250 ml - prezentace: krém - předmět: péče o pleť, tělo
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Petrolatum (bílá vazelína - Ph.Eur.), lanolin (vlněný vosk), oxid zinečnatý, parfém, limonen, geraniol, linalool, citral, citronellol, amyl cinnamal, tokoferol.
- Výrobce
- Walter Kaufmann Nachf. GmbH
- Kód EAN
- 401144800120304011448001203
- Číslo produktu
- 120
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Petrolatum (bílá vazelína - Ph.Eur.), lanolin (vlněný vosk), oxid zinečnatý, parfém, limonen, geraniol, linalool, citral, citronellol, amyl cinnamal, tokoferol.
- Výrobce
- Walter Kaufmann Nachf. GmbH
- Kód EAN
- 401144800120304011448001203
- Číslo produktu
- 120
K tomu se hodí také

Kaufmannův pleťový a dětský krém kosmetický přípravek 75ml
1 730,53 Kč/1l
129,79 Kč
Prodejce: apohealth

Kaufmanns Skin+Children's Cream 30ml
3 310,00 Kč/1l
99,30 Kč
Prodejce: apohealth

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

Komerční krém na nohy a tělo 50ml
2 391,00 Kč/1l
119,55 Kč
Prodejce: apohealth

Vileda Turbo 3V1 Náhradní Návlek 167749
332,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Grspl01Sw
4 486,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Zavařovací sklenice 540 ml VÁLEC čirá 20 ks VČETNĚ KÁRO ČERVENÝCH VÍČEK, Počet kusů v balení: 20
470,00 Kč
Prodejce: Mangoneto

Nafukovací matrace Bestway " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, různé barvy. Barvy
362,10 Kč
Prodejce: Modadeti

Rychlonabíječka Samsung 25W EP-TA800 včetně nabíjecího kabelu typu C EP-DG977 bílá
399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

byLIVING konzolová židle Marlen-XXL-XXL sada 2 kusů, kov chrom, vintage tkanina antracit, nosnost do 150 kg
6 386,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Sklenice Weck 12 kusů/1ks ve tvaru mini tulipánu 220 ml
795,15 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Kaufmanns Skin+Children's Cream 10ml
11 101,00 Kč/1l
111,01 Kč
Prodejce: apohealth

Penaten 905798, 150 ml, Dermatologicky testováno
1 351,87 Kč/1l
202,78 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

PKM 50622, 297 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, C, A, G, 68 dB
2 658,20 Kč
-226,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 431,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online

believa Natural Intensive Pflegecreme, 100 ml Krém
2 836,17 Kč/1kg
363,03 Kč
Prodejce: apohealth

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
11 161,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 4 l, Mikro
2 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší krém na celé tělo pro mladé i starší
Objem 0,25 l
Pokud chcete stárnout téměř bez vrásek, potřebujete tento téměř jediný mastný krém na trhu, který udržuje pokožku pružnou, na rozdíl od hydratačních krémů propagovaných výrobci kosmetiky, o nichž je prokázáno, že pokožku vysušují. logické – nalijte vodu na horkou plotnu, co se stane? Voda se vypaří. To znamená, že totéž se stane s vodou na horké pokožce – vypaří se a s sebou odtáhne i hlouběji uloženou vlhkost. Takhle se podporuje prodej – to je přece chytré. Koho by napadlo, že nás všudypřítomná reklama na „HYDRATAČNÍ KRÉM“ podvádí a že za něj zaplatíme téměř jakoukoli cenu? Za krém, který se skládá hlavně z vody a spousty chemikálií. My lidé přece nejsme tak chytří, jak si myslíme. Logika už neexistuje.
Ohodnoceno dne 25. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super služby
Objem 0,25 l
Krém je stále skvělý produkt! Mám 35 let praxe jako porodní asistentka a tento krém je vždy hitem u všech mých klientek! Žiji v Kalifornii již 30 let a moje vnoučata a neteře byly a jsou zde stále zásobovány tímto oblíbeným krémem! S tímto krémem nejsou žádné problémy jako vyrážka z plenek apod! Není jen pro miminka, ale je to dobrý výrobek pro všechny věkové kategorie!!! Přišel rychle během několika dnů!
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Naprostá spokojenost
Objem 0,25 l
Nejlepší krém na oblast pod plenkou
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 0,25 l
Jsem spokojený
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super, super rychlé dodání
Objem 0,25 l
Obvyklá kvalita
Ohodnoceno dne 1. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krém pro děti
Objem 0,25 l
Příjemná vůně, mastnější, neobsahuje vodu, vhodný i na zimu, vhodný k masáži miminek.
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
672,14 Kč
Prodejce: apohealth
8 961,87 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
331,56 Kč
Prodejce: apohealth
609,49 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
797,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 977,80 Kč/1l

Hořčíkový krém na spaní Aliver - 90 g
308,09 Kč
Prodejce: Aliver
2 053,93 Kč/1kg

octeniderm bezbarvé kožní antiseptikum, 250 ml roztok
271,29 Kč
Prodejce: apohealth
1 085,16 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
220,55 Kč
Prodejce: apohealth
882,20 Kč/1l

Samolepicí chrániče stehen 2 ks neviditelná ochrana proti odírání opakovaně použitelné voděodolné - AntiChafing
199,00 Kč
Prodejce: Netscroll
9 950,00 Kč/1kg

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
332,78 Kč
Prodejce: apohealth
33 278,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l

200ks lékařských zubních sterilizačních sáčků se samolepícím uzávěrem
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
790,00 Kč/1l

BIOFORCE tělová mast – vyhlazující kloubní úleva a chladivý komfort (50 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
852,07 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 041,40 Kč/1l

Přenosná ruční odsávačka hlenu, nouzová odsávačka hlenu pro domácí použití



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
618,59 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 497,80 Kč/1kg