5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko (12 x 0,2 litru)772,80 Kč/1l
1 854,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Jules Mumm Středně polosuché suché šumivé víno Piccolo 200ml 24 balení343,47 Kč/1l
1 648,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Šumivé víno Mumm Dry Rosé Vintage306,17 Kč/1l
229,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rotkäppchen Ryzlink rýnský suché šumivé víno 750ml326,48 Kč/1l
244,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno suché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4400066903912, 750 ml, 44 kcal
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno rosé suché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro Rotkäppchen šumivé víno - sada 6 kusů Tradition Dry 0,75L (11% obj.)- [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/fe1eb4849cc36dfb87fb2d1ca0b20610.webp)
Rotkäppchen šumivé víno - sada 6 kusů Tradition Dry 0,75L (11% obj.)- [Obsahuje siřičitany]
509,37 Kč/1l
2 292,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno polosuché Tradition z Německa 200ml 24 balení
13,40 Kč/1l
64,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Martini Asti, 0,75 l, Doux, Bílé, Asti, Itálie, Veneto (IT)
599 279,99 Kč/1l
449,46 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Rotkäppchen Bottle Fermentation Rosé (6 x 0,75L)
472,47 Kč/1l
2 126,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Rotkäppchen Černý rybíz 750ml
215,81 Kč/1l
161,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno suché
995,47 Kč/1l
4 778,25 Kč
Prodejce: Store-Germany

Freixenet Carta Nevada Medium Dry 200ml
424,10 Kč/1l
84,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Söhnlein Brilliant Melon 750ml
210,47 Kč/1l
157,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Henkell jemné šumivé víno suché 750ml
258,08 Kč/1l
193,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché 1,5 litru.
285,25 Kč/1l
427,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovoce secco mango
216,43 Kč/1l
162,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krimsekt Krimskoye Cuvée šumivé víno 12,5% bílé,polosuché 750ml
567,24 Kč/1l
425,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rotkäppchen Sekt mild - Šumivé víno - Výrobce / distributor: Rotkäppchen-Mumm Sektkellereien GmbH, Sektkellereistraße 5, 06632 Freyburg/Unstrut 1er Pack
Vybraná základní vína z vinařských oblastí Francie, Itálie a Španělska utvářejí jemně ovocný charakter tohoto šumivého vína. Harmonicky složená cuvée zaujme svým příjemným akcentem a ovocnou, plnou chutí. Šumivé víno Rotkäppchen Mild je po kvašení doplněno lehkou muškátovou příchutí.
"Plnoštíhlý"
Společnost Rotkäppchen Kellerei vyrábí šumivé víno nejvyšší kvality již od roku 1856. Zkušenosti a odborné znalosti našich sklepmistrů jsou zárukou znamenitého požitku.
Rotkäppchen Mild vděčí za svou oblibu harmonicky vyvážené sladkosti a plnému, živému charakteru.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Chuťové vlastnosti
- Líbezné
- Objem
- 0.75 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1600 g
- Obsah alkoholu
- 10.5 % vol.
- Teplota konzumace
- 5 - 7, 8 - 10°C
- Potravinářský podnik
- Rotkäppchen-Mumm Sektkellereien GmbHSektkellereistraße 5, 06632 Freyburg/Unstrut
- Prodejní název
- Šumivé víno
- Výrobce
- Rotkaeppchen
- Země původu
- Německo
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 5582
- Kód EAN
- 4400066903714
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Chuťové vlastnosti
- Líbezné
- Objem
- 0.75 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1600 g
- Obsah alkoholu
- 10.5 % vol.
- Teplota konzumace
- 5 - 7, 8 - 10°C
- Potravinářský podnik
- Rotkäppchen-Mumm Sektkellereien GmbHSektkellereistraße 5, 06632 Freyburg/Unstrut
- Prodejní název
- Šumivé víno
- Výrobce
- Rotkaeppchen
- Země původu
- Německo
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 5582
- Kód EAN
- 4400066903714
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CinZano Asti ovocné svěží šumivé víno z Itálie 750ml
430,01 Kč/1l
322,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alazani Valley červené Georgian Production
243,53 Kč/1l
182,65 Kč
Prodejce: Geoweinhaus

Little Coward Magic Mango Liqueur | 15 % obj. | 0,5 l
544,14 Kč/1l
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml
135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4400066903912, 750 ml, 44 kcal
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno suché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 700ml
750,67 Kč/1l
525,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno rosé suché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Domkellerstolz bílé EG víno 9,5 % 1000ml
64,89 Kč/1l
64,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 727,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mátový likér 18 % obj. 700ml
243,33 Kč/1l
170,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Lillet Rosé Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
521,10 Kč/1l
364,77 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jules Mumm Středně polosuché suché šumivé víno Piccolo 200ml 24 balení
343,47 Kč/1l
1 648,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brubaker sada 77 kusů vánočních koulí ozdoby na vánoční stromek červená/stříbrná
909,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše proběhlo perfektně
Objem 0,75 lPočet kusů 1
Vše bylo perfektní, rychlé dodání
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
To nejlepší
Objem 0,75 lPočet kusů 1
Jsem východní Němec a miluju to.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Geldermann Rosé šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
4 644,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 032,07 Kč/1l

Rotkäppchen šumivé víno suché Tradition z Německa 200ml 24 balení
2 675,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed
557,46 Kč/1l

Rotkäppchen Ryzlink rýnský kvašený v lahvi (6 x 0,75 l)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 005,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
667,89 Kč/1l

Rotkäppchen Fruit Secco Peach (12 x 0,2 litru)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 002,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
834,26 Kč/1l

Rotkäppchen Fruchtsecco Černý rybíz (12 x 0,2 l) 8,00 % obj. 2,4 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
821,51 Kč/1l

Rotkäppchen Fruchtsecco Raspberry (12 x 0,2 l) 8,00 % obj. 2,4 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
821,51 Kč/1l

Fürst von Metternich šumivé víno Rosé suché | 12,5 % obj. | 0,75 l
1 813,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed
403,00 Kč/1l

Fürst von Metternich Chardonnay šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)
1 813,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed
403,00 Kč/1l

Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko (12 x 0,2 litru)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 854,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed
772,80 Kč/1l

Veuve Clicquot Champagne VCP Demi-sec, V Remeši Francie - 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 850,03 Kč/1l

Fürst von Metternich, sekt rosé, suché, (12 x 0,2 l)
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
661,24 Kč/1l

12 x 0,2 l | Fürst von Metternich šumivé víno suché lahve piccolo | 12,5 % obj
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
661,24 Kč/1l

Fürst von Metternich Pinot Gris Trocken (6 x 0,75l)
1 730,51 Kč
-143,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
352,66 Kč/1l

Henkell jemné šumivé víno suché Magnum 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 693,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,35 Kč/1l

Jules Mumm Středně polosuché suché šumivé víno Piccolo 200ml 24 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 648,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
343,47 Kč/1l

MM Matheus Müller šumivé víno extra suché Piccolo lahve 11%, 200 ml - balení 24 ks
1 235,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,44 Kč/1l

Henkell Trocken 11,5% obj. 0,2l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 132,70 Kč/1l

Šumivé víno Schlumberger Brut 750ml
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
719,37 Kč/1l

Schlumberger White Secco 750ml
542,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
722,67 Kč/1l

Fürst Metternich Riesling šumivé víno suché 1500ml
1 035,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
690,38 Kč/1l