4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Darbo Garden Jahodový džem Pure Natural jemně ceděný 450g343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo kompot z divokých brusinek přírodní čistý jemně trpká příchuť 400g366,80 Kč/1kg
146,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo Rose Meruňková ovocná pomazánka přirozeně ovocná 200g538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo Ovocná pomazánka s divokými borůvkami Natural Fruit Rich 200g605,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
37,04 Kč/1kg
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
0,44 Kč/1kg
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 268963006 d’arbo Himbeer Konfitüre, 450,0 g
74,04 Kč/1kg
308,52 Kč
Prodejce: somnia24

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Den gamle Fabrik Jahodová ovocná pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
236,24 Kč
-22,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Darbo jemné šípky ceděné
343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Den gamle Fabrik Malinová ovocná pomazánka 380 g
1 101,61 Kč/1kg
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bonne Maman Tradiční jahodová pomazánka 370g
295,59 Kč/1kg
115,80 Kč
-6,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

darbo Konfitre v mini skleničce, krabička na sortiment
876,38 Kč/1kg
1 472,32 Kč
Prodejce: somnia24

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g
626,58 Kč/1kg
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Darbo jahodová ovocná pomazánka se sníženým obsahem cukru 250g
2 139,96 Kč/1kg
534,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Zwergenwiese FruchtGarten Himbeere 225g
359,20 Kč/1kg
80,82 Kč
Prodejce: taleoo

100% ovoce - šípková dužina 190g
568,95 Kč/1l
108,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Darbo Zahradní jahody Přírodní ovocná pomazánka s vysokým obsahem ovoce 200 g
D'árbo přírodní ovocná marmeláda z jahod zaručuje s 70 % obsahem ovoce a menším množstvím cukru nezaměnitelný chuťový zážitek. Pro výrobu ovocné pomazánky z Tyrolska se používají pouze kvalitní plody, které se šetrným způsobem zahřívají a míchají, aby se zachovala jejich přirozená ovocná chuť.
Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18
6135 Stans
Rakousko
| Název | D'arbo Naturrein Fruchtreich Bohatý na ovoce 70% zahradní jahoda - Jahodová ovocná pomazánka |
| Hmotnost ovoce | 200g |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření uchovávejte v chladu. |
| Obsah alkoholu | |
| Složení | 70 % jahody, cukr, koncentrovaná citronová šťáva, želírující látka pektin. |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | A. Darbo AG, 6135 Stans/Tyrolsko, Rakousko |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 663kj/158kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 0g |
| Tuk | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 37g |
| Sacharidy | 37g |
| z toho cukr | 0,6g |
| Bílkoviny | 0,02g |
| Ingredience | |
|---|---|
| 70 % jahody, cukr, koncentrovaná citronová šťáva, želírující látka pektin | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Energetická / kalorická hodnota: | 663 kJ / 158 kcal |
| Obsah tuku | 0 g |
| nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidů: | 37 g |
| z toho cukr: | 37 g |
| Bílkoviny: 37 %: | 0,6 g |
| Sůl: | 0,02 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 70% jahody, cukr, koncentrovaná citronová šťáva, želírující látka pektin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 663 kJ / 158 kcal Tuk 0 g nasycených mastných kyselin 0 g sacharidů 37 g, z toho cukr 37 g bílkovin 0,6 g soli 0,02 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18 6135 Stans Österreich
- Prodejní název
- Jahodová ovocná pomazánka
- Výrobce
- ADOLF DARBO AG
- Číslo produktu
- 74691-1
- Kód EAN
- 9001432029387
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 70% jahody, cukr, koncentrovaná citronová šťáva, želírující látka pektin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 663 kJ / 158 kcal Tuk 0 g nasycených mastných kyselin 0 g sacharidů 37 g, z toho cukr 37 g bílkovin 0,6 g soli 0,02 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18 6135 Stans Österreich
- Prodejní název
- Jahodová ovocná pomazánka
- Výrobce
- ADOLF DARBO AG
- Číslo produktu
- 74691-1
- Kód EAN
- 9001432029387
K tomu se hodí také

Darbo Rose Meruňková ovocná pomazánka přirozeně ovocná 200g
538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jemná višňová ovocná pomazánka Naturrein Fruchtreich 200g
2 151,50 Kč/1kg
430,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Darbo Ovocná pomazánka s divokými borůvkami Natural Fruit Rich 200g
605,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
37,04 Kč/1kg
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Ovocná pomazánka Wild Berries Naturally Pure Fruity Jam 200g
2 140,40 Kč/1kg
428,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Darbo meruňkový džem se sladidly Bez kalorií 220g
444,18 Kč/1kg
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intirilife Skládací šatní skříň 108x170x45 cm v barvě ASH GREY - se zipem Látková šatní skříň Šatní skříň s tyčí na oblečení, přihrádkami a boční kapsou - kempingová skříň Textilní šatní skříň
831,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cadorabo

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
840,06 Kč/1kg
420,03 Kč
Prodejce: italia-genuss

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Tempo, ubrousky, 42x10 kusů (VÝROBEK Z NĚMECKA)
28 170,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Dr. Oetker GRIESSBREI THE CLASSIC WAY
532,39 Kč/1kg
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rorax Rohrfrei Power Gel na čištění odtoku proti zápachu 1000 ml
165,04 Kč/1l
165,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Studený pokrm bez vaření jahod
332,02 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Nawarra 8er Cream Kakao
291,00 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré. Moje houska chutná skvěle a s džemem je vynikající.
Myslím, že článek je velmi dobrý
Ohodnoceno dne 29. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Super chutné
Ohodnoceno dne 26. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Velmi chutná ovocná pomazánka. Není příliš sladká. Jen dodání trvalo trochu déle.
Ohodnoceno dne 11. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l