3,6



Na základě 5 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Roleski Salsa Dip Paprika 240 g733,29 Kč/1kg
175,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantně pálivý ve formátu XXL 1050g169,90 Kč/1l
178,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Medovo-hořčičná omáčka 300g ROLESKI180,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
XOX Chimichurri Dip pikantní omáčka s rajčaty a pepřem 270ml292,78 Kč/1l
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Dip Hot Cheese Hot cheese dip s pikantními jalapeňos 200ml
218,64 Kč/1kg
86,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Palapa Cheese Dip krémově pikantní ideální k namáčení a svačině 1000g
242,65 Kč/1kg
242,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Palapa Guacamole Dip 470g
334,04 Kč/1kg
157,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kamis Guacamole a chilliová omáčka, 20 g
2 793,00 Kč/1l
55,86 Kč
Prodejce: Katomix

Worcestrová omáčka bez lepku 1 x 205 g
194,63 Kč/1kg
39,90 Kč
Prodejce: Labeta

Kuczara Salsa Meksykańska Medium 310 g
382,66 Kč/1kg
139,81 Kč
-5,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,93 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis Dip s medem a chipotle, 20 g
1 695,50 Kč/1l
33,91 Kč
Prodejce: Katomix

Guacamole krém, 540 g - Demetra
662,15 Kč/1kg
357,56 Kč
Prodejce: italia-genuss

Que.Dip sos pomidorowy w słoiku 280 g
270,90 Kč/1kg
146,26 Kč
-16,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,03 Kč
Prodejce: Katomix

Chio Dip Mild Salsa 0,2 L
212,21 Kč/1kg
86,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Finca La Barca Salsa Chimichurri s uzenou paprikou
2 372,00 Kč/1l
260,92 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Helcom Hummus Klasický, pastová směs z cizrny, 190 g
2 561 210,44 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Yildriz Griekse česneková omáčka 265 g – krémová, pikantní řecká česneková omáčka
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Gran Luchito – Salsa z tomatillos 300 g – mexická salsa, ovocná a mírně pikantní
832,37 Kč/1kg
249,71 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

MED CUISINE Tahini sladká sezamová omáčka 310 g - krémová, aromatická omáčka
816,68 Kč/1kg
253,17 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Doritos Dip, pikantní salsa, 300 g (Velká Británie)
530,37 Kč/1l
159,11 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Taramo salata je nedílnou součástí řeckých předkrmů nejen v Řecku, ale v celém východním Středomoří.
Má nezaměnitelnou chuť moře s nádechem citronu.
Tip pro příští grilovací party: Taramo se skvěle hodí ke grilované zelenině. Podávejte s teplým chlebem nebo bagetou a budete si připadat téměř jako na dovolené v Řecku!
Liakada Taramo-Salata - Krém s jikrami tresky - Výrobce / distributor: Rila Feinkost-Importe GmbH & Co. KG, Hinterm Teich 5, D-32351 Stemwede-Levern 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.16 l
- Seznam přísad
- Slunečnicový olej, voda, DORSCHROGEN (20 %), citronová šťáva, extra panenský olivový olej (6 %), SAHNE, cibule, cukr, brambory, sůl, emulgátor: E 472e. Barvivo: pravý karmín, uhličitan vápenatý. Zahušťovadlo: xanthanová guma. Antioxidant: kyselina askorbová. Dextróza, kouř
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1555 kj Energie kcal 377 kcal Tuky 39GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 5,9GRM Sacharidy 2,1GRM Sacharidy, z toho cukr 1,5GRM Bílkoviny 4,2GRM Sůl 1,8GRM
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- Rila Feinkost-Importe GmbH & Co. KGHinterm Teich 5, D-32351 Stemwede-Levern
- Prodejní název
- Smetana s jikrami z tresky obecné
- Výrobce
- Rila
- Číslo produktu
- 853901
- Kód EAN
- 4013200106324
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.16 l
- Seznam přísad
- Slunečnicový olej, voda, DORSCHROGEN (20 %), citronová šťáva, extra panenský olivový olej (6 %), SAHNE, cibule, cukr, brambory, sůl, emulgátor: E 472e. Barvivo: pravý karmín, uhličitan vápenatý. Zahušťovadlo: xanthanová guma. Antioxidant: kyselina askorbová. Dextróza, kouř
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1555 kj Energie kcal 377 kcal Tuky 39GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 5,9GRM Sacharidy 2,1GRM Sacharidy, z toho cukr 1,5GRM Bílkoviny 4,2GRM Sůl 1,8GRM
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- Rila Feinkost-Importe GmbH & Co. KGHinterm Teich 5, D-32351 Stemwede-Levern
- Prodejní název
- Smetana s jikrami z tresky obecné
- Výrobce
- Rila
- Číslo produktu
- 853901
- Kód EAN
- 4013200106324
K tomu se hodí také

Chio Dip Hot Cheese Hot cheese dip s pikantními jalapeňos 200ml
218,64 Kč/1kg
86,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Medovo-hořčičná omáčka 300g ROLESKI
180,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

MED CUISINE Puree z pečeného lilku 2830 g - krémová lilková pasta ideální pro středomořská jídla
221,29 Kč/1kg
626,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Cheese Dip 250g
147,25 Kč/1kg
110,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Friteslijn Knoflook Sauce 350g – Smetanová česneková omáčka na namáčení
342,63 Kč/1kg
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mojo Rojo Picante Argodey Fortaleza 200 g. Tradiční omáčka z Kanárských ostrovů.
1 065,00 Kč/1kg
213,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

La Costena Salsa Mexicana Verde čerstvá zelená recept z Mexika 220ml
472,86 Kč/1l
104,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantně pálivý ve formátu XXL 1050g
169,90 Kč/1l
178,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Salsa Dip hustá pikantní mexická omáčka střední 250g
248,68 Kč/1kg
62,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%20% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
20%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Tento salát tarama je velmi chutný. Typická řecká chuť.
Ohodnoceno dne 19. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Znovu s radostí!
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Extrémně slané.téměř nepoživatelné.Je mi to velmi líto
Ne Ne.Ne
Ohodnoceno dne 26. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná jako brambory
Tento výrobek chutná pouze po bramborách. Nedoporučujeme k nákupu.
Ohodnoceno dne 25. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká česneková omáčka 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a gril
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Medovo-hořčičná omáčka 300g ROLESKI
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
180,00 Kč/1l

Liakada Taramo-Salata



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
575,88 Kč/1kg

Chio Dip Hot Salsa Prémiová kvalita vhodná pro vegetariány 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
402,35 Kč/1l

La Costena Salsa Mexicana Verde čerstvá zelená recept z Mexika 220ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
104,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
472,86 Kč/1l

Chio Dip Mírná salsa s ovocnými paprikami a kousky rajčat 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,30 Kč/1l

XOX Chimichurri Dip pikantní omáčka s rajčaty a pepřem 270ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,78 Kč/1l

Roleski Salsa Dip Paprika 240 g
175,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
733,29 Kč/1kg

XOX Sýrový dip krémově pikantní s feferonkami 290g balení po 4 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,17 Kč/1l

XOX Salsa Dip pikantní ovocný rajčatový dip s příjemnou pikantností 300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
263,50 Kč/1l

Palapa Guacamole Dip 470g
157,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
334,04 Kč/1kg

Palapa Guacamole Dip jemně pikantní s příchutí avokáda vychutnat 1000g
283,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,19 Kč/1kg

Palapa Cheese Dip krémově pikantní ideální k namáčení a svačině 1000g
242,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
242,65 Kč/1kg

Palapa Mariachi Salsa Dip s pikantní rajčatovou příchutí a všestranným využitím 1050g
212,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,30 Kč/1kg

Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Cheese Dip 250g
110,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,25 Kč/1kg

Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantně pálivý ve formátu XXL 1050g
178,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
169,90 Kč/1l

Santa Maria Salsa Dip hustá pikantní mexická omáčka střední 250g
62,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
248,68 Kč/1kg