4,7



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mondamin tmavý klasický zahušťovač omáček, osvědčený, 10000 g355,99 Kč/1kg
3 559,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ravioli s masem 250 g1 777,84 Kč/1kg
444,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Knorr Bulion z Kury 10 g70,06 Kč/1l
420,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Hovězí dršťky ve vývaru 900 G648,90 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
420,60 Kč/1kg
420,60 Kč
Prodejce: somnia24

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g
341,30 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Brühe plátky
447,60 Kč/1kg
44,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Professional omáčka na pečeně, pastovitá, intenzivní masová chuť, 400 g
1 227,75 Kč/1kg
491,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Základ Knorr Sauerbraten
3 185,22 Kč/1kg
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Knorr zeleninový vývar 18 kostek 180 g
455,79 Kč/1kg
102,81 Kč
-16,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
86,60 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Houbová omáčka 46 g
1 156,40 Kč/1kg
59,21 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,82 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Danie Makaron Carbonara 55 g
787,57 Kč/1kg
55,13 Kč
Prodejce: Katomix

Żurek Knorr z grzankami 17 g
975,50 Kč/1kg
19,51 Kč
Prodejce: Katomix

Kuskus Salát - Tabbouleh 165g
361,82 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Rila Bulgur
276,84 Kč/1kg
69,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cizrna - plechovka 400g
79,55 Kč/1kg
49,31 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,82 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Těstoviny Bolognese 160 g
655,82 Kč/1kg
111,49 Kč
Prodejce: Katomix

Minestrone s rýží 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Hovězí bujón 18 kostek 180 g
418,58 Kč/1kg
102,18 Kč
-22,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,53 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Knorr Delkatess čirý vývar 16 litrů naše osvědčená klasika 329g
Vydatně chutnající čistý zeleninový vývar s aromatickými bylinkami a pikantním nádechem, vhodný pro veganské pokrmy bez barviv.
Příprava: Zalijte jej vroucí vodou nebo přidejte během vaření. Jedna mírně vrchovatá čajová lžička na 250 ml vody.
Unilever Germany Holding GmbHAm Strandkai 120457 HamburkVarování
obsahuje celer
Složení
Složení: glutamát sodný, guanylát disodný, inosinát disodný), palmový olej, aromata, kvasničný extrakt, jedlá sůl, 1,5 % cibule², 0,6 % mrkve², 0,4 % rajčat², 0,3 % CELERU², koření (muškátový oříšek, CELEROVÁ SEMÍNKA), bylinky (petržel², libeček²), koncentrát zeleninové šťávy (cibule², tuřín, hlávkové zelí), maltodextrin, slunečnicový olej. Může obsahovat obiloviny obsahující lepek, mléko, vejce, sóju a hořčici. ² Z udržitelného pěstování.
Návod k použití
Příprava: Zalijte vroucí vodou nebo přidejte během vaření. Jedna mírně vrchovatá čajová lžička na 1/4 litru vody.
Prohlášení o vyloučení odpovědnosti
Obal výrobku a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale vždy si před použitím pečlivě přečetli štítky, varování a pokyny dodávané s výrobkem.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- jodidovaná kuchyňská sůl, látky zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, guanylát disodný, inosinát disodný), palmový olej, aromata, kvasničný extrakt, kuchyňská sůl, 1,5 % cibule², 0,6 % mrkve², 0,4 % rajčat², 0,3 % CELERU², koření (muškátový oříšek, CELEROVÁ SEMÍNKA), bylinky (petržel², libeček²), koncentrát zeleninové šťávy (cibule², tuřín, hlávkové zelí), maltodextrin, slunečnicový olej. Může obsahovat obiloviny obsahující lepek, mléko, vejce, sóju a hořčici. ² Z udržitelného pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie v kJ / kcal 19 / 5 Tuky (v g) 0,5 z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 Sacharidy (v g) 0,5 z toho cukr 0,5 Vláknina (v g) 0,5 Bílkoviny (v g) 0,5 Sůl (v g) 1,1
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 329 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg
- Prodejní název
- Delikatesní vývar
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- kn-02089
- Kód EAN
- 4038700102089
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- jodidovaná kuchyňská sůl, látky zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, guanylát disodný, inosinát disodný), palmový olej, aromata, kvasničný extrakt, kuchyňská sůl, 1,5 % cibule², 0,6 % mrkve², 0,4 % rajčat², 0,3 % CELERU², koření (muškátový oříšek, CELEROVÁ SEMÍNKA), bylinky (petržel², libeček²), koncentrát zeleninové šťávy (cibule², tuřín, hlávkové zelí), maltodextrin, slunečnicový olej. Může obsahovat obiloviny obsahující lepek, mléko, vejce, sóju a hořčici. ² Z udržitelného pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie v kJ / kcal 19 / 5 Tuky (v g) 0,5 z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 Sacharidy (v g) 0,5 z toho cukr 0,5 Vláknina (v g) 0,5 Bílkoviny (v g) 0,5 Sůl (v g) 1,1
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 329 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg
- Prodejní název
- Delikatesní vývar
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- kn-02089
- Kód EAN
- 4038700102089
K tomu se hodí také

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
665,21 Kč/1kg
127,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
571,75 Kč/1kg
571,75 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
420,60 Kč/1kg
420,60 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový vývar Lacroix základ pro polévky a omáčky 400 ml
245,85 Kč/1l
98,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.5 Mleté maso
928,93 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na drůbež ideální pro kachnu a krůtu 2er pro 2x 250ml
826,17 Kč/1kg
49,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Brühe plátky
447,60 Kč/1kg
44,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl klasické 12 knedlíků 400g
163,26 Kč/1kg
130,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g
973,57 Kč/1kg
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Professional omáčka na pečeně, pastovitá, intenzivní masová chuť, 400 g
1 227,75 Kč/1kg
491,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g
341,30 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro brambory s rozmarýnem, tymiánem a oreganem 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hovězí vývar základ pro polévky a omáčky 400ml
249,10 Kč/1l
99,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12008447 Maggi® Gemüsebrühe 900,0 g, 1 St.
661,30 Kč/1kg
595,17 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® 11800435 Maggi® Gekörnte Brühe 5,0 kg, 1 St.
394,19 Kč/1kg
1 970,96 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Hovězí polévka s nudlemi a zeleninou 85g
344,35 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka k pečenému masu, kořenící směs, pikantní, klasická, výdatná, 3000 ml
532,17 Kč/1kg
127,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvě smažené těstoviny, kořenící směs, lahodná a chutná, 26 g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuličky do trouby s goudou v pikantní rajčatové omáčce 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%17% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
17%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Balení by mohlo být lepší
Balení bylo mírně poškozené
Ohodnoceno dne 11. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
312,86 Kč/1kg

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,94 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Miracoli makarony rajčatová omáčka přírodní a lahodné těstoviny 360g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,56 Kč/1kg

Lacroix královské paštiky 4 kusy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
752,20 Kč/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balení 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
29,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,60 Kč/1kg

Instantní nudlová polévka One Asia s kachní příchutí a pikantním kořením 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
224,00 Kč/1kg

proteinová svačinka čočka cizrna pikantní křupavá bohatá na bílkoviny 50g
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 362,80 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí karbonárová příchuť, 5 balení po 130g, krémová, pikantní, celkem 650g
307,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
455,50 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí polévka s nádechem sýra, 5 balení po 140 g. Sýrová příchuť, 700 g
306,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
419,81 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,02 Kč/1kg