5,0



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Švábská polévka ravioli198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hamburg Labskaus392,17 Kč/1l
156,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meica 6 malých křupavých574,92 Kč/1kg
143,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Meica Frankfurtské párky 6 kusů v jemném provázku 540g
573,88 Kč/1kg
143,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 vídeňských párků jemné konzistence ATG 250g sklenice 540g
577,40 Kč/1kg
144,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder - frankfurtské párky z vepřového masa, 500g
458,64 Kč/1kg
229,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňské párky Meica v jemném provázku extra křupavé 500g
548,02 Kč/1kg
274,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Mini Wini klobásový řetěz extra křupavý bez barviva 380g
346,50 Kč/1kg
131,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Meica Truemans American Style 7 leckere Hot Dog Würstchen 350g
417,94 Kč/1kg
146,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Wienerle v provázku 10 kusů odkapaná hmotnost 250 g
476,04 Kč/1kg
119,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Saft-Bockwurst 8ST extra jemný 540g
410,83 Kč/1kg
147,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte Landbockwurst ve vlastní kůži 8 párků sklenice 720g
357,06 Kč/1kg
257,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Metten Knackige Wiener Würstchen 690g - vídeňské párky - Výrobce: Metten Fleischwaren GmbH & Co. KG, Bamenohler Str. 244, 57413 Finnentrop 1 balení
Křupavé vídeňské párky
Metten - to nejlepší z masa
Čistá hmotnost: 690 g
Hmotnost po odkapání: 330 g
(6 klobás)
Popis potraviny: vídeňské párky
72 % vepřové maso, 8 % hovězí maso, pitná voda, slanina, jedlá sůl, cukr, dextróza, koření, extrakty koření, stabilizátor: difosforečnan; antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: dusitan sodný, ovčí klobása, bukový kouř.
Informace o alergenech: Může obsahovat stopy mléčné bílkoviny, hořčice a celeru
Nutriční hodnoty (na 100 g):
Bezpečnost: 248Kcal / 1027KJ
Tuky: 21,5 g
z toho nasycené kyseliny: 8,8 g
nebezpečné látky: 1,0 g
z toho cukr: 1,0 g
Vláknina: 0,3 g
Bílkoviny: 12,5 g
Sůl: 2,1 g
Příprava: Párky se vaří přibližně 7 minut při 70 °C ve vodní lázni. Nevařte! Při vyjímání nepíchejte vidličkou, jinak klobásy prasknou.
Upozornění na nebezpečí: Skladujte na chladném a suchém místě. Klobásy vždy uchovávejte v otevřené plechovce s Viz a skladujte a spotřebujte do 5 dnů.
Odpovědná společnost: Metten Fleischwaren GmbH & Co. KG, D-57413 Finnentrop, Německo
Země původu: Německo
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 72 % vepřové maso, 8 % hovězí maso, pitná voda, slanina, jodidovaná sůl (kuchyňská sůl, jodičnan draselný), cukr, dextróza, koření, extrakty koření, stabilizátory: difosforečnany. Antioxidant: kyselina askorbová. Konzervační látka: dusitan sodný. Ovčí klobása, kouř z bukového dřeva. Může obsahovat stopy HOŘČICE, CELERU a BÍLÉHO MLÉKA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1027 kj Energie kcal 248 kcal Tuky 21,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 8,8GRM Sacharidy 1GRM Sacharidy, z toho cukr 1GRM Bílkoviny 12,5GRM Sůl 2,1GRM
- Alergeny
- ŽádnéMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 330 g
- Potravinářský podnik
- Metten Fleischwaren GmbH & Co. KGBamenohler Str. 244, 57413 Finnentrop
- Prodejní název
- Vídeňské klobásy
- Výrobce
- Metten Fleischwaren
- Obsah balení
- 6 vídeňských párků
- Číslo produktu
- 862638
- Kód EAN
- 4008401620052
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 72 % vepřové maso, 8 % hovězí maso, pitná voda, slanina, jodidovaná sůl (kuchyňská sůl, jodičnan draselný), cukr, dextróza, koření, extrakty koření, stabilizátory: difosforečnany. Antioxidant: kyselina askorbová. Konzervační látka: dusitan sodný. Ovčí klobása, kouř z bukového dřeva. Může obsahovat stopy HOŘČICE, CELERU a BÍLÉHO MLÉKA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1027 kj Energie kcal 248 kcal Tuky 21,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 8,8GRM Sacharidy 1GRM Sacharidy, z toho cukr 1GRM Bílkoviny 12,5GRM Sůl 2,1GRM
- Alergeny
- ŽádnéMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 330 g
- Potravinářský podnik
- Metten Fleischwaren GmbH & Co. KGBamenohler Str. 244, 57413 Finnentrop
- Prodejní název
- Vídeňské klobásy
- Výrobce
- Metten Fleischwaren
- Obsah balení
- 6 vídeňských párků
- Číslo produktu
- 862638
- Kód EAN
- 4008401620052
K tomu se hodí také

Meica Bockwurst i.S.
449,67 Kč/1kg
445,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

6 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 2,4kg
2 250,00 Kč/1kg
900,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
405,76 Kč/1kg
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
259,06 Kč/1kg
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
412,18 Kč
Prodejce: somnia24

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g
766,53 Kč/1kg
57,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
...... Vždy znovu velmi chutné
Znám ji už od doby, kdy byl můj partner Sauerlander. I když jsem jako Durynčan hodně rozmazlená, co se týče klobás, tak mi moc chutná Dicken Sauerländer Bockwurst. Objednejte si ho na Vánoce s bramborovým salátem.
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SAUSAGES
Byly velice chutné.
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
O těchto klobásách vím už dlouho, ale tato transakce byla velmi dobrá.
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super klobása
super klobása
Ohodnoceno dne 8. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Metten thick Sauerland bockwurst
Chuťově vynikající
Ohodnoceno dne 6. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem spokojen a objednal bych si znovu
Výrobek je špičkový. Objednal bych znovu
Ohodnoceno dne 8. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg