5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g1 325,90 Kč/1kg
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Barkleys Wintergreen pastilky s příchutí eukalyptu 50g1 573,96 Kč/1kg
177,61 Kč
-26,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
BarkleysMátové pastilky s příchutí máty peprné 50g1 203,00 Kč/1kg
60,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fishermans Friend Eucalyptus Menge:25g4 272,00 Kč/1kg
106,80 Kč
Prodejce: apohealth

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 4x25g
2 689,50 Kč/1kg
268,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kiosek - Fisherman's Friend - Máta - S cukrem - 24 x 25g (tyrkysová)
1 412,25 Kč/1kg
847,35 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
1 675,75 Kč/1kg
1 005,45 Kč
Prodejce: somnia24

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fishermans Friend Spearmint čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
1 345,20 Kč/1kg
33,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Anis pastilky 25 g
4 254,44 Kč/1kg
114,87 Kč
Prodejce: apohealth

IBONS, žvýkací bonbóny s příchutí zázvoru a pomeranče, 60 g
1 902,17 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: apohealth

PULMOLL – Eukalyptus a mentol – Bonbóny s příchutí eukalyptu a mentolu bez cukru – 45 g
1 090,86 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix

25G Fisherm.friend Malina O.zucker
1 798,35 Kč/1kg
1 079,01 Kč
Prodejce: somnia24

Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Spearmint o.Z.
1 835,60 Kč/1kg
45,89 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ricola zázvorové bonbóny s mátou bez cukru, 50 g bonbónů
2 332,46 Kč/1kg
132,95 Kč
Prodejce: apohealth

Ricola Malinová meduňka bez cukru 50g
2 761,80 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: apohealth

Mentos Mint 3 roličky žvýkacích pastilky s příchutí čerstvé máty 114g
381,27 Kč/1kg
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola bylinné bonbóny bez cukru Cranberry 27,5 g
1 389,67 Kč/1kg
82,79 Kč
-49%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,69 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
353,35 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fishermans Friend Salmiak čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
Lahodná chuť salmiaku a síla Fisherman's Friend dohromady vytvářejí lahodnou a jedinečnou chuť odrůdy Fisherman's Friends Salmiak. Se sladidly a bez cukru.
CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co. KG Kaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
Fishermans Friend Salmiak ohne Zucker Pastillen 25 g - Prezentace: Pastilky - Téma: Kapky proti kašli
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo: sorbitol; aromata: prášek z lékořicové šťávy, mentol, glycyrrhizinát amonný, mátový olej, chlorid amonný; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin. Se sladidly.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1007 kJ / 241 kcal Tuky 1,29 g nasycené mastné kyseliny 1,29 g sacharidy 90,82 g z toho cukr 0,23 g bílkoviny 0,62 g sůl 0,004 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co. KGKaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Extra čerstvé mentolové pastilky s čpavkovou příchutí se sladidlem
- Výrobce
- CFP Brands
- Číslo produktu
- 02333
- Kód EAN
- 503573210000050357321
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo: sorbitol; aromata: prášek z lékořicové šťávy, mentol, glycyrrhizinát amonný, mátový olej, chlorid amonný; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin. Se sladidly.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1007 kJ / 241 kcal Tuky 1,29 g nasycené mastné kyseliny 1,29 g sacharidy 90,82 g z toho cukr 0,23 g bílkoviny 0,62 g sůl 0,004 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co. KGKaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Extra čerstvé mentolové pastilky s čpavkovou příchutí se sladidlem
- Výrobce
- CFP Brands
- Číslo produktu
- 02333
- Kód EAN
- 503573210000050357321
K tomu se hodí také

Fishermans Friend Anis pastilky 25 g
4 254,44 Kč/1kg
114,87 Kč
Prodejce: apohealth

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
1 675,75 Kč/1kg
1 005,45 Kč
Prodejce: somnia24

Fishermans Friend Eukalyptus Mentol Pastilky bez přidaného cukru 25g
1 333,67 Kč/1kg
40,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Rasberry čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
1 840,40 Kč/1kg
46,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Třešňové čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
3 560,00 Kč/1kg
106,80 Kč
Prodejce: apohealth

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
1 325,90 Kč/1kg
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Fishermans Friend Eukalyptus mentolové pastilky s cukrem 25g
1 287,67 Kč/1kg
38,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kiosek - Fisherman's Friend - Máta - S cukrem - 24 x 25g (tyrkysová)
1 412,25 Kč/1kg
847,35 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Fishermans Friend Spearmint čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
1 345,20 Kč/1kg
33,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24

Fishermans Friend Višňové mentolové pastilky bez cukru 3 sáčky 75g
1 320,63 Kč/1kg
105,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Mint čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
1 330,00 Kč/1kg
39,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
1 834,07 Kč/1kg
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed

S Fisherman's Friend Spearmint | Krabička 24 sáčků | Příchuť mentol a máta | Bez cukru pro svěží dech | Vegan, 25 g (24 balení) / Single
1 893,68 Kč/1kg
1 136,21 Kč
Prodejce: somnia24

Fisherman's Friend Máta bez cukru 24 x 25g
1 926,85 Kč/1kg
3 185,22 Kč
-2 029,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fisherman's Friend Eukalyptus bez cukru 24 x 25 g
1 624,33 Kč/1kg
974,60 Kč
Prodejce: somnia24

Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g
2 730,12 Kč/1kg
1 638,07 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Lemon fresh mentolové pastilky bez cukru 25g
3 560,00 Kč/1kg
106,80 Kč
Prodejce: apohealth

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
7 934,27 Kč/1kg
761,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 0219 VIVIL® Extra Strong Eukalyptus-Menthol Bonbons 75,0 g
4 741,20 Kč/1kg
355,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Barkleys Anýzové pastilky s anýzovou příchutí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal
1 236,60 Kč/1kg
61,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super Fishermans Friend Salmiak
Konečně k zakoupení v Německu. Nahoru. Nejlepší pastilky Fishermans Friend.
Ohodnoceno dne 31. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg