4,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MAOAM 10054443 MAOAM Stripes Kaubonbons 100 St.206,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo karnevalové mini sáčky karnevalový házecí materiál orig. 800g 3-pack399,61 Kč/1kg
959,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 1000g187,26 Kč/1kg
268,77 Kč
-81,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Roulette Rolls 6 rolí 6x plátky ovocné žvýkačky 150g261,87 Kč/1kg
39,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Juice Gold Bears Minis extra soft s 25% ovocné šťávy 220g
446,05 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
360,13 Kč/1kg
360,13 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
1 024,28 Kč/1kg
256,07 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 10002077 HARIBO Goldbären Minis Fruchtgummi 250,0 g
392,52 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
366,91 Kč/1kg
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
962,56 Kč/1kg
240,64 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,82 Kč/1kg
471,39 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
415,86 Kč/1kg
519,82 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051175 HARIBO Starmix Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Fruit Gum 100 ks.
432,78 Kč/1kg
540,98 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Starmix barevná objevitelská cesta z ovocných žvýkaček 250g
Směs Haribo Starmix nabízí veselou variaci nejoblíbenějších pamlsků Haribo. Od nadýchaných srdíček lásky s pěnovým cukrem přes klasické kroužky přátelství a smažená vajíčka s pěnovým cukrem až po legendární zlaté medvídky a pikantní lahvičky s kolou - každý si zde najde něco!
Nejdůležitější produkty:
- Barevná rozmanitost: Pestrá kombinace ovocných žvýkaček a pěnového cukru.
- Praktické miniaturní sáčky: Perfektně porcované na cesty, na oslavy nebo jako malé překvapení.
- Oblíbená klasika: Se známými oblíbenými příchutěmi Haribo pro malé i velké.
- Ideální pro sdílení: Ideální směs pro dětské narozeninové oslavy, filmové večery nebo svačinové přestávky.
Haribo Starmix poskytuje pestrou zábavu na svačinu a potěší klasikou, kterou má každý rád!
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
HARIBO Starmix - pestrá směs lahodných ovocných žvýkaček a pěnového cukru v praktických mini sáčcích.
Ať už se jedná o ZLATÉ MEDVÍDKY, lahvičky s kolou, smažená vajíčka, srdíčka nebo výrobky z ovocných žvýkaček s lahodnými ovocnými příchutěmi ananasu, koly, malin, pomerančové šťávy a citronu, tento výrobek balený v mini sáčcích je ideální jako sladkost na mezipřistání nebo na cesty.
Čistá hmotnost: 250 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; dextróza; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; aroma; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, jablko, černý bez, černý rybíz, pomeranč, kiwi, citron, aronie, hroznové víno, mango, mučenka; karamelový sirup; extrakt z černého bezu; poleva: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 342,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 452,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 47,00 Bílkoviny: 6,60 Sůl: 0,03
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- OVOCNÉ ŽELÉ S PĚNOVÝM CUKREM
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10005017
- Kód EAN
- 4001686726013
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; dextróza; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; aroma; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, jablko, černý bez, černý rybíz, pomeranč, kiwi, citron, aronie, hroznové víno, mango, mučenka; karamelový sirup; extrakt z černého bezu; poleva: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 342,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 452,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 47,00 Bílkoviny: 6,60 Sůl: 0,03
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- OVOCNÉ ŽELÉ S PĚNOVÝM CUKREM
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10005017
- Kód EAN
- 4001686726013
K tomu se hodí také

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 102,76 Kč/1kg
275,69 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Juice Gold Bears Minis extra soft s 25% ovocné šťávy 220g
446,05 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
1 024,28 Kč/1kg
256,07 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686535561, 25 g, 175 g, D, e330, e420, e420ii, e428, 1690 kJ, 400 kcal
596,51 Kč/1kg
104,39 Kč
Prodejce: VISO

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
745,46 Kč/1kg
1 069,74 Kč
Prodejce: somnia24

Bastelschultüte 35cm Buntkart.
1 002,55 Kč/1kg
212,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
874,12 Kč/1kg
587,41 Kč
Prodejce: AllYouNeed

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 465,45 Kč/1kg
293,09 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 40770 Sušenky PiCK UP! minis 100 kusů
977,54 Kč/1kg
1 036,19 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kosmos 69767, Stolní hra, Vzdělávací, 6 rok/roky, Rodinná hra
720,82 Kč
Prodejce: somnia24

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,78 Kč
Prodejce: Katomix

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
415,86 Kč/1kg
519,82 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 8426617119461, 100 g, 200 g, A, e330, e407, e901, 379 kcal, 58 g
242,05 Kč/1kg
48,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,82 Kč/1kg
471,39 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4003840008843, C, e296, e300, e306, e330, 364 kcal, 63 g, 2,1 g, 1,2 g
929,20 Kč/1kg
116,15 Kč
Prodejce: M_plus_L

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
1 151,67 Kč/1kg
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Maoam Joystixx žvýkací tyčinky extra ovocné pikantní 325g
733,46 Kč/1kg
256,71 Kč
Prodejce: somnia24

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

wepa 43030 satino – toaletní papír Prestige, 4 vrstvý, velmi bílý
323,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

GAME 316676, Nintendo Switch
673,05 Kč
Prodejce: ak-trade

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
280,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tonies 01-0189, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Hnědá, Žlutá
2 100,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%33% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
33%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
315,99 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 053,30 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 201,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 065,30 Kč/1kg

Look O Look Candy Květinová kytice ovocných žvýkaček Pěnový cukr 145g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
300,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 072,62 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
251,95 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Katjes Zelený ušatý zajíc kyselý pěnový cukr s ovocnými gumami 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,14 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg

De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(17)Počet hodnocení: 17
310,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,41 Kč/1kg

De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies