5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čaj 300 sáčků 300 g426,64 Kč/1kg
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Ahmad Tea - Černý čaj s příchutí broskve 40g, 20 sáčků13 224,75 Kč/1kg
528,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
TEEKANNE 7779 TEEKANNE NamasTee® Würziger ChaiTee 15 Portionen3 739,00 Kč/1kg
112,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ovocný čaj Meßmer s příchutí jablka a vanilky 50g1 801,80 Kč/1kg
90,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bünting Grüngold porce plechovek 70g
916,14 Kč/1kg
64,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lipton bylinný čaj meduňka s třešní, balení po 20 kusech
4 353,81 Kč/1kg
182,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zitronenthymian Kräutertee - 18 Doppelkammerbeutel 18g | SONNENTOR
5 396,67 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Bünting čaj Zázvor Citron 40g
1 837,00 Kč/1kg
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dilmah Zelený čaj s mátou 20 sáčků
1 187,88 Kč/1kg
132,34 Kč
-37,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Frauenmantel - 18 Teebeutel 21,6g | SONNENTOR
3 693,52 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: taleoo

Zelený čaj - Sencha 20 sáčků 30g
2 598,33 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Rooibos, 43,2 g
379,15 Kč
Prodejce: Abato_Versand

Irv Herbata brzoskwiniowa 20 torebek
978,88 Kč/1kg
91,76 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,31 Kč
Prodejce: Katomix

Assam 20x2g n.s. Černý čaj
87,00 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Bifix Bylinný čaj Ostropest plamisty 20 sáčků
670,83 Kč/1kg
69,19 Kč
-41%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,25 Kč
Prodejce: Katomix

Zelený čaj - jasmín27 g SONNENTOR
3 444,44 Kč/1kg
93,00 Kč
Prodejce: Covitar

Spitzwegerich Kräutertee - 18 Doppelkammerbeutel 21,6g | SONNENTOR
4 497,22 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Dilmah Černý čaj Ananas 20 sáčků
330,80 Kč/1kg
82,70 Kč
Prodejce: Katomix

Lipton Gold 25tb
1 267,67 Kč/1kg
108,93 Kč
-32,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,06 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Čaj Pickwick bylinný - Máta
44 666,67 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bünting Grüngold 175g - Černý čaj, pravá východofríská směs - Výrobce: Bünting Teehandelshaus GmbH & Comp. Brunnenstraße 37, 26789 Leer/East Friesland 1 balení
Bünting Grüngold sáček (100 x 1,75 g)
Bünting Grüngold sáček (100 x 1,75 g)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Černý čaj
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Bünting Teehandelshaus GmbH & Comp.Brunnenstraße 37, 26789 Leer/Ostfriesland
- Prodejní název
- Černý čaj, pravá východofríská směs
- Výrobce
- Unbekannt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 8W-U3SS-HP5A
- Kód EAN
- 4008837210070
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Černý čaj
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Bünting Teehandelshaus GmbH & Comp.Brunnenstraße 37, 26789 Leer/Ostfriesland
- Prodejní název
- Černý čaj, pravá východofríská směs
- Výrobce
- Unbekannt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 8W-U3SS-HP5A
- Kód EAN
- 4008837210070
K tomu se hodí také

Bünting Tea Grünpack Černý čaj originál z Východního Fríska 500g
579,34 Kč/1kg
289,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bünting Grüngold porce plechovek 70g
916,14 Kč/1kg
64,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hugo Boss Femme parfémovaná voda 50ml
16 786,40 Kč/1l
839,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

SweetFamily bílý kamenný cukr křišťálově čistá sladkost 500g
84,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dámské chytré hodinky, chytré hodinky pro mobilní telefon iPhone Android, vodotěsné IP68, s měřením srdečního tepu/spánku, fitness tracker s několika sportovními režimy, dámské, stříbrné
1 019,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Ricola Med citronový se švýcarskými alpskými bylinkami v Böxli 75g
670,00 Kč/1kg
53,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER 20 párů pánských pracovních ponožek - Pracovní ponožky pro optimální podporu při práci - Pánské ponožky z bavlny, černožluté, 47-50
909,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

200 semen červené špenátovitého špenátu Atriplex Red Orach – salát, špenát, jedlá stará odrůda
25 425,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Čaj 300 sáčků 300 g
426,64 Kč/1kg
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore

Twinings Selection Black Tea 20 sáčků 40g
4 342,50 Kč/1kg
173,70 Kč
Prodejce: Katomix

Zelený čaj Lipton Mandarinka a pomeranč, balení po 20 kusech
5 645,28 Kč/1kg
203,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
2 247,11 Kč/1kg
101,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čiré - 20 sáčků 36g
7 658,61 Kč/1kg
275,71 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Čajová konvice 6243 Čaj English-Breakfast - 20 sáčků
8 277,43 Kč/1kg
289,71 Kč
Prodejce: somnia24

Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků
2 471,83 Kč/1kg
946,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bünting čaj Zázvor Citron 40g
1 837,00 Kč/1kg
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Himalaya - 17 sáčků 34g
2 377 058,78 Kč/1kg
80,82 Kč
Prodejce: taleoo

Meßmer 4001257159004 Čaj Meßmer „Směs kopřivy“, kořeněný, balení po 25 ks
8 177,60 Kč/1kg
408,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Čajová konvice Bílý čaj Jasmín jemná příchuť s přírodním aroma 25g
2 871,20 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Black Chai - 17 sáčků 37,4g
413,00 Kč/1kg
147,44 Kč
Prodejce: apohealth

12 čajových konviček, 6423, čaj s marockou mátou - 20 sáčků
8 303,33 Kč/1kg
298,92 Kč
Prodejce: somnia24

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
9 086,00 Kč/1kg
272,58 Kč
Prodejce: somnia24

Čajová konvička multivitamín s 10 vitamíny z vybraných druhů ovoce 60g
1 475,17 Kč/1kg
88,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Po jídle - 17 sáčků 30,6 g
198,63 Kč/1kg
70,91 Kč
Prodejce: taleoo

Čaj z močového měchýře a ledvin Bombastus, 75 g čaje
1 835,59 Kč/1kg
187,23 Kč
Prodejce: apohealth

Meßmer černý čaj Madame Grey s příchutí bergamotu a pomeranče 43g
2 372,00 Kč/1kg
94,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257160000 Čaj Meßmer „6 bylin“, lahodný, balení po 25 ks
8 020,20 Kč/1kg
401,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Green Energy - 17 sáčků 30,6g
4 818 300,63 Kč/1kg
147,44 Kč
Prodejce: apohealth

TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
7 669,71 Kč/1kg
268,44 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 681,96 Kč/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs
528,75 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
5 287,50 Kč/1kg

Čaj 300 sáčků 300 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,64 Kč/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,84 Kč
Prodejce: lithuaniashop
8 976,80 Kč/1kg

Čajová konvice pikantní slézový ibiškový čaj cenné potěšení z přírody 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 891,50 Kč/1kg

Čajová konvice Rooibos krémová příchuť karamel 20 dvoukomorových sáčků 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 689,71 Kč/1kg

Meßmer Finest Darjeeling celolistový sypaný čaj 150g balení po 4 kusech
960,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 471,83 Kč/1kg

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Ibišek 75g balení po 12 kusech
901,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
12 020,80 Kč/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 různých ovocných čajů v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
948,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 908,25 Kč/1kg

Salus, zelený čaj bez kofeinu, 40 sáčků,kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
283,66 Kč
Prodejce: apohealth
2 701,52 Kč/1kg

Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Meßmer Tea COLD TEA 105563 Jahoda 14ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
117,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 942,50 Kč/1kg

Bünting čaj ibišek 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 837,00 Kč/1kg

Ostropestřecový čaj 2g x 20 ks. Polský bylinný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Ahmad Tea - příchuť jablek 40g, 20 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
586,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
14 674,75 Kč/1kg

Směs Salus Willowherb - 15 filtračních sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
143,29 Kč
Prodejce: apohealth
3 184,22 Kč/1kg

Herbata Ziołowo-Owocowa Zioła Mnicha na Ciśnienie Big-Active



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1,23 Kč/1kg

Zázvor a pomeranč s vanilkou - 17 sáčků 30,6g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,44 Kč
Prodejce: apohealth
4 818 300,63 Kč/1kg

Salus Čaj na odstranění kyseliny močové, 15 ks. Filtrační sáček



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,40 Kč
Prodejce: apohealth
2 197,06 Kč/1kg