4,8



Na základě 24 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g840,47 Kč/1kg
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493866 583,36 Kč/1kg
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g1 559,90 Kč/1l
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml1 299,90 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Zubní pasta pro citlivé dásně Sensitive Gums Mint (Toothpaste) 75 ml
3 913,33 Kč/1l
293,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
148 359,99 Kč/1l
148,36 Kč
Prodejce: MANADA

Zubní pasta Marvis Ginger Mint 25 ml
47 758,00 Kč/1l
1 193,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zubní pasta Marvis Anýzová máta 25ml
11 720,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yotuel Bělicí pasta Classic 50 ml
7 055,80 Kč/1l
352,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Zahnpasta - Classic 75ml
1 301,20 Kč/1l
97,59 Kč
Prodejce: taleoo

Niyok 3204 NIY, 75 ml, Dospělý, Pasta, Máta
2 648,80 Kč/1l
198,66 Kč
Prodejce: taleoo

Lacer Xerolacer Zahnpasta 75ml
5 114,27 Kč/1l
383,57 Kč
Prodejce: somnia24

Parodontax 83941 Classic Zahncreme, 75 ml
2 263,60 Kč/1l
169,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zubní pasta Prodent White & Strong (75 ml)
6 196,40 Kč/1l
464,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Lacalut extra sensitive Wirkzahncreme, 75 ml Zahncreme
1 859,87 Kč/1l
139,49 Kč
Prodejce: apohealth

Kemphor 1918 Classic zubní pasta 75ml
4 280,40 Kč/1l
321,03 Kč
Prodejce: somnia24

Zubní pasta Parodontax Extra Fresh 75 ml
3 820,00 Kč/1l
286,50 Kč
Prodejce: somnia24

Salviagalen med.Zahncreme Madaus 75 ml
2 462,27 Kč/1l
184,67 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zubní pasta se silnou chutí jedinečné chuti máty pro svěží pocit. Účinně čistí a chrání zuby, pomáhají předcházet zubnímu kazu, tvorbě zubního kamene a zubního plaku. Zubní pasty značky Marvis splňují ty nejnáročnější standardy ústní hygieny. Vyvinuto na základě moderních technologií a aktivních látek, které jsou zárukou zdravých a krásných zubů.
Vlastnosti:
- chrání proti vzniku zubního kazu,
- důkladně čistí nečistoty,
- účinně odstraňuje zubní plak,
- bělicí účinky,
- dodává pocit dlouhotrvající čistoty,
- má silnou mátovou chuť.
Jak používat
Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty (přibližně velikosti hrášku), důkladně vyčistěte celé zuby a poté důkladně vypláchněte. Doporučuje se používat po každém jídle, nejméně však dvakrát denně.
- Objem:
- 85 ml
- Doporučený věk:
- Dospělý
- Množství:
- 1
Marvis | Marvis zubní pasta, mátová zubní pasta, účinná zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, svěží pocit | máta - 85ml
Zažijte výjimečný pocit svěžesti se zubní pastou Marvis v klasické mátové příchuti. Tato vysoce kvalitní zubní pasta poskytuje důkladné čištění, které účinně chrání vaše zuby před zubním plakem a kazem.
Zubní pasta Marvis Mint je známá svou krémovou konzistencí a nezaměnitelnou mátovou příchutí, která zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti. Je ideální pro každodenní použití, spojuje tradici s inovacemi a zajišťuje zářivý úsměv a zdravou ústní flóru.
Vlastnosti produktu: - Vhodný k použití v ústní dutině, který je vhodný pro všechny typy ústní dutiny:
Příchuť: Osvěžující máta.
Obohaceno o fluorid pro silnější zubní sklovinu.
praktická cestovní velikost85 ml.
Účinně chrání před zubním kazem a plakem.
Poskytuje dlouhotrvající svěžest a čistý pocit v ústech.
Objevte exkluzivitu zubní pasty Marvis a proměňte svůj každodenní rituál ve výjimečný zážitek.
Ingredients:
Obsahuje fluorid sodný - 0,20 %.
Glycerin, hydroxid hlinitý, hydratovaný oxid křemičitý, aqua (voda/voda), oxid křemičitý, aroma (chuť). Xylitol, celulózová guma, oxid titaničitý, fosforečnan trisodný, laurylsíran sodný, sacharin sodný, fluorid sodný, limonen, eugenol.
Marvis CLASSIC STRONG MINT zubní pasta 85ml
Italská zubní pasta od uznávané značky Marvis.
Jsou proslulé svou dokonalostí, ale kromě dokonalé kvality pro vás značka připravila dobrodružství s kolotočem příchutí, které promění obyčejné čištění zubů v úplně jiný zážitek. Byl navržen s přírodní látkou - březovým cukrem, u nás známým jako xylitol, který má pozitivní vliv na stav našich zubů tím, že je chrání před bakteriemi, posilujesklovinu a remineralizuje chrup.
Zabraňuje vzniku zubního kazu a kamene , čistí vaše i naše zuby a je zabalen v tradičně vypadající tubě v retro stylu. Tradice ve své nejčistší podobě!
Pro dosažení nejlepších výsledků používejte dvakrát denně, a to ideálně po každém jídle.
Příchuť zubní pasty je svěží ,osvěžující máta. Používejte denně.
Objem: 85 ml
Příchuť: máta peprná - Classic Strong Mint
Složení: Mentolová pepřová voda, mátový pepř, mátový pepř: Složení: glycerin, hydroxid hlinitý, voda, oxid křemičitý, aroma, celulózová guma, oxid titaničitý, xylitol, laurylsulfát sodný, sacharin sodný, fluorid sodný, citrát sodný, kyselina citronová, eugenol, limonen, benzylalkohol 0,2 % fluoridu sodného (905 ppm) + xylitol.
Pasta obsahuje fluorid sodný: 0,2 % a xylitol.
Marvis Oral Care > Zubní pasta
Marvis zubní pasta s elegantní chutí je výjimečným produktem, který Vám poskytne osvěžující a dlouhotrvající pocit čistoty a péče o ústa. Tato exkluzivní zubní pasta ve velikosti 85 ml je vyrobená s důrazem na kvalitu a efektivitu. S nádechem elegance se stane nejen skvělým doplňkem Vaší každodenní hygieny, ale také dodá Vaší ústní hygieně nádech u. S Marvis zubní pastou můžete být jistí, že Vaše ústa budou vždy připravena na každodenní výzvy. Doplňte svou hygienickou rutinu o tuto vynikající pastu a ocitnete se ve světě dokonalé péče o zuby a dásně.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky se řadí pod zubní pasty a byl vytvořen speciálně unisex. Toto balení obsahuje 85 ml vámi vybraného produktu. Péče o zuby je zase o krok jednodušší!
Zubní pasta Marvis Classic Strong Mint zajišťuje dokonale čisté zuby, zdravé dásně a příjemně svěží dech. Složení s podpisem Florence odstraňuje bakteriální plak a další odolné usazeniny, zatímco fluorid buduje zubní sklovinu a mátový olej v kombinaci s čistou zelenou mátou zajišťuje intenzivní a dlouhotrvající svěžest.
Marvis nyní na Beauty Plaza.
MARVIS Classic Strong Mint Zahnpasta + Xylitol 85 ml
Zubní pasta Classic strong mint 85 ml - předmět: zubní pasty, ústní vody, výplachy
Zubní pasta Marvis Classic Strong Mint 85ml
Zubní pasta Marvis Classic Strong Mint Se zubní pastou italské značky Marvis - Classic bude váš úsměv zářit krásou a zdravím. Zubní pasta, která zaručuje profesionální domácí péči, je vytvořena z nejlepších ingrediencí, které zajišťují účinné čištění, jemné bělení, bojují proti zubnímu kazu a mají antimikrobiální účinek. Zubní pasta Classic Strong Mint má příjemnou mátovou vůni, zajišťuje svěží dech a příjemnou chuť v ústech po celý den. Je vhodná pro všechny členy rodiny a má ekonomické balení.
- Hmotnost
- 0.09 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- Vodu, dihydrát kyseliny křemičité, glycerin, sorbitol, křemičitan draselný, aroma, sodná laurylsulfát, celulozová guma, karagenan, sodík sacharinát, citronelol.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8004395111701
- Číslo produktu
- 15744901
- Hmotnost
- 0.09 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- Vodu, dihydrát kyseliny křemičité, glycerin, sorbitol, křemičitan draselný, aroma, sodná laurylsulfát, celulozová guma, karagenan, sodík sacharinát, citronelol.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8004395111701
- Číslo produktu
- 15744901
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dospělý
3 016,00 Kč/1l
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Marvis Ginger mint, 85 ml, Dospělý, Zázvor
5 184,59 Kč/1l
440,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Marvis Jasmin mint, 85 ml, Dospělý, Jasmín
3 016,00 Kč/1l
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Marvis Pasta do zębów Orange Blossom Bloom, 75 ml
3 588 500,09 Kč/1kg
358,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ústní voda Classic Strong Mint (Mouthwash) 120 ml
11 646,67 Kč/1l
1 397,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Marvis Dreamy Osmanthus Pasta do zębów, 75ml
5 010 076,91 Kč/1kg
651,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dospělý, Skořicová
4 179,41 Kč/1l
355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
570,98 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 l, Bílá, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
1 739,11 Kč/1kg
1 669,55 Kč
Prodejce: esiteo

Philips Premium Plaque Defense HX9044/33 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Černá, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
1 208,40 Kč
Prodejce: Elektrochram

Philips Optimal White HX6068/12 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Bílá
1 770,84 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Oral-B Aqua Care 4, Modrá, Bílá, Bezdrátová ústní sprcha, Rotační kartáček, Oxyjet, Baterie, 1 hlava/hlavy
2 158,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ZEEGMA Gewit osobní váha Váha s tělesným tukem osobní váha Digitální analýza až 17 tělesných parametrů přesné měření LCD displej rozsah měření hmotnosti až 200 kg
1 329,30 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Marvis Amarelli Licorice, 85 ml, Dospělý
256 359,99 Kč/1kg
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Marvis Fluoride Toothpaste Pasta do zębów z fluorem Anise Mint, 85ml
6 971,88 Kč/1l
592,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

zubní pasta Classic Strong Mint 25 ml stříbrná/zelená
7 713,60 Kč/1l
192,84 Kč
Prodejce: Tersorte

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
148 359,99 Kč/1l
148,36 Kč
Prodejce: MANADA

Zubní pasta pro citlivé dásně Sensitive Gums Mint (Toothpaste) 75 ml
3 913,33 Kč/1l
293,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Zubní pasta Marvis Ginger Mint 25 ml
47 758,00 Kč/1l
1 193,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Marvis Mouthwash Płyn do płukania jamy ustnej Spearmint, 120ml
1 956 555,53 Kč/1kg
352,18 Kč
Prodejce: MANADA

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
5 241,61 Kč/1kg
293,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Držák na TV Univerzální držák na stěnu TV do 35 kg 13-42" palců
225,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na zdobení nehtů, 4x 30ml poly gel na prodloužení nehtů, 3 barvy třpytek, 100 kusů tvaru nehtové špičky, podkladový a vrchní lak (15ml), skluzný roztok 30ml, dárek pro ženy
520,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Marvis Sweer & Sour Rhubarb Pasta do zębów, 75 ml
2 155 300,05 Kč/1kg
238,40 Kč
-22,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
215,53 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt a skvělý zákaznický servis
Není si na co stěžovat, měla jsem dotaz na zákaznický servis a dokázali mi snadno pomoci, výrobek je mega, měla jsem ho mnohokrát, není příliš skořicový, pokud se bojíte ....
Ohodnoceno dne 22. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a cenově výhodné dodání
Rychlé a levné dodání. Cena je bezkonkurenční a produkt je vynikající. Velmi dobré služby. Moc děkuji.
Ohodnoceno dne 28. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Těstoviny Marvis
Zubní pastu Marvis znám již z dřívějška. Tentokrát jsem si objednala tuto příchuť a je úžasná. Moc mi chutná
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý výsledek
Není příliš ostrý. Velmi příjemný i ve svém účinku.
Ohodnoceno dne 20. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychle
Jsem velmi spokojen děkuji moc mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zubní pasta s vůní pomerančových květů
Skvělá vůně
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Fixodent | Krém na zubní náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubní náhrady - Lepidlo na zubní náhrady



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 299,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
6 372,50 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l