4,8



Na základě 24 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zahncreme - Pfefferminze 75ml5 325,47 Kč/1l
399,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Zubní pasta Sensodyne Proszkliwo Delikatne Wybielanie 75 ml3 306,53 Kč/1l
247,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Salviagalen med.Zahncreme Madaus 75 ml2 462,27 Kč/1l
184,67 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Aminom.Zahncreme 75ml1 210,70 Kč/1l
121,07 Kč
Prodejce: apohealth

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dospělý
3 016,00 Kč/1l
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Apacare | Zubn pasta - Zubn pasta Fluor - 75 ml - Remineralizace - Profylaxe zubnho kazu - Ochrann vrstva
3 604,13 Kč/1l
270,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
148 359,99 Kč/1l
148,36 Kč
Prodejce: MANADA

Zubní pasta pro citlivé dásně Sensitive Gums Mint (Toothpaste) 75 ml
3 913,33 Kč/1l
293,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Curaprox 73320627, Univerzální, 75 ml, Dospělý, 12 rok/roky, Švýcarsko, Krabice
2 728,13 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Curaprox 73320644, Univerzální, 90 ml, Dospělý, Švýcarsko, Plast, Laurylsulfát sodný (SDS (SLS)), Triklosan
6 588,11 Kč/1l
659,39 Kč
-66,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
592,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Zubní pasta Marvis Ginger Mint 25 ml
47 758,00 Kč/1l
1 193,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zubní pasta Marvis Anýzová máta 25ml
11 720,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

DEPURDENT Clean & Polish pasta na čištění zubů, odstraňuje zubní plak a zabarvení s leštícím účinkem, tuba 75 ml
3 303,20 Kč/1l
247,74 Kč
Prodejce: Jasado

Miradent Mirafluor C ZAHNCREME, 100 ml ZCR
889,80 Kč/1l
88,98 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sensodyne Proglasur Fresh Mint (75 ml)
9 406,80 Kč/1l
851,73 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Parodontax Dentfrico Herbal Fresh 75 ml
5 825,20 Kč/1l
436,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Zubní pasta Sensodyne Fresh Mint 75 ml
1 139,87 Kč/1l
85,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

Miradent Mirawhite gelee, 100 ml Zahncreme
1 955,30 Kč/1l
195,53 Kč
Prodejce: apohealth

Vitis Dentifrice Blanchissant 150 ml
3 296,73 Kč/1l
494,51 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zubní pasta s jedinečnou chutí jasmínu pro svěží pocit. Účinně čistí a chrání zuby, pomáhá předcházet zubnímu kazu, tvorbě zubního kamene a zubního plaku. Zubní pasty značky Marvis splňují ty nejnáročnější standardy ústní hygieny. Vyvinuto na základě moderních technologií a aktivních látek, které jsou zárukou zdravých a krásných zubů.
Vlastnosti:
- chrání proti vzniku zubního kazu,
- důkladně odstraňuje nečistoty,
- účinně odstraňuje zubní plak,
- dodává pocit dlouhotrvající čistoty,
- má jasmínovou příchuť.
Jak používat
Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty (přibližně velikosti hrášku), důkladně vyčistěte celé zuby a poté důkladně vypláchněte. Doporučuje se používat po každém jídle, nejméně však dvakrát denně.
- Objem:
- 85 ml
- Doporučený věk:
- Dospělý
- Dílčí ingredience:
- Jasmín
- Množství:
- 1
Marvis | Marvis zubní pasta, mátová zubní pasta s jasmínem, zubní pasta s fluoridem, italská zubní pasta | jasmín a máta - 85 ml
Zažijte svůdnou kombinaci jemných květů jasmínu a osvěžující máty se zubní pastou Marvis s příchutí jasmínu a máty. Tato italská prémiová zubní pasta poskytuje nejen důkladné čištění, ale také výjimečný chuťový zážitek, který zajišťuje dlouhotrvající pocit svěžesti.
Zubní pasta Marvisobohacená o fluorid posiluje zubní sklovinu a účinně chrání před zubním kazem a plakem. Díky krémové konzistenci a jemné chuti se každodenní péče o ústní dutinu stává výjimečným rituálem.
Vlastnosti produktu: Zubní pasta je vhodná pro použití v domácnosti, kde je potřeba mít na paměti, že je v pořádku:
Příchuť: Jemná kombinace jasmínu a máty.
Obohaceno o fluorid pro silnější zubní sklovinu a ochranu.
Obsah: 85 ml - ideální pro každodenní použití i na cesty.
Italská kvalita pro exkluzivní péči o ústní dutinu.
Poskytuje dlouhotrvající svěžest a účinnou ochranu před zubním kazem a plakem.
Potěšte své smysly zubní pastou s jasmínem a mátou od společnosti Marvis - ideální volba pro stylový a svěží pocit v ústech.
Ingredients:
Obsahuje fluorid sodný - 0,20 %.
Glycerin, hydroxid hlinitý, hydratovaný oxid křemičitý, aqua (voda/voda), oxid křemičitý, aroma (chuť). Xylitol, celulózová guma, oxid titaničitý, fosforečnan trisodný, laurylsíran sodný, sacharin sodný, fluorid sodný, limonen, eugenol.
Zubní pasta není jen otázkou dobré chuti v ústech. Kvalitní zubní péče musí také účinně čistit zuby.
Zubní pasta Marvis Jasmínová máta je zubní pasta, která má obě tyto vlastnosti. Šetrně čistí citlivé zuby a zároveň ze zubů odstraňuje odolné skvrny od čaje, červeného vína a kávy. Příjemná svěží vůně se šíří ústy a hrdlem, jakmile si zuby vyčistíte.
Všechny kyseliny v ústech jsou během čištění neutralizovány a zabraňují tak tvorbě škodlivých bakterií. Zubní péče Marvis Jasmínová máta zachovává zubní materiál po mnoho let. Vlastní zuby jsou vždy lepší než jakákoli zubní náhrada.
Marvis se úspěšně vyrábí ve Florencii již více než 40 let. Osvědčil se v mnoha ústech a díky své jedinečné svěží chuti v ústech je stále první volbou mnoha lidí pro účinnou zubní péči, která jim přináší dobrý pocit. Každodenní čištění zubů se s touto pastou stává čistým potěšením.
Zubní pasta Marvis JASMIN MINT 85ml
Italská zubní pasta od uznávané značky Marvis.
Jsou proslulé svou dokonalostí, ale kromě dokonalé kvality pro vás značka připravila dobrodružství s kolotočem příchutí, které promění obyčejné čištění zubů v úplně jiný zážitek.
Příchuť pasty v kombinaci sladkého květu jasmínua máty je jedinečně orientální a příjemná,
Zabraňuje vzniku zubního kazu a kamene , šetrně čistí zuby i naše a je balena v tradičně vypadající tubě v retro stylu.
Objem: 85 ml
Příchuť: Jasmínová máta - Jasmine Mint
Složení: Jasmínová tinkturka - Jasmínová tinkturka - Jasmínová tinkturka - Jasmínová tinkturka Glycerin, oxid hlinitý, voda, oxid křemičitý, aroma, celulózová guma, oxid titaničitý, xylitol, laurylsulfát sodný, sacharin sodný, fluoran sodný, kyselina citronová, citronan sodný, limonen.
Pasta obsahuje fluorid sodný: 0,2 % a xylitol.
Zubní pasta Marvis Xylitol Zubní pasta Marvis čistí a chrání zuby a poskytuje skvělý chuťový pocit a svěží dech Jasmin Mint fialová tuba má výraznou příjemnou květinovou jasmínovou příchuť
Merkmale
Volumen*
85 ml
Empfohlene Altersgruppe*
Erwachsene
Inhaltlicher Bestandteil
Jasmin
Inhalt of der Verpackung
Menge
1
Zubní pasta
Marvis Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 85 ml
Marvis Jasmin Mint je super zubní pasta, která skvěle odstraňuje bakteriální plak a další nečistoty. Navíc má velmi příjemnou svěží vůni a svěží chuť a mátový olej, který obsahuje, zajišťuje také dlouhotrvající svěží dech.
Marvis tanden nyní v Beauty Plaza.
JASMIN MINT Zahnpasta 85 ml
Zubní pasta Marvis Jasmin Mint 85ml
Zubní pasta Marvis Jasmin Mint Účinný prostředek v boji proti zubnímu plaku, zubnímu kazu a nepříjemnému zápachu v ústní dutině, italská značka zaručuje profesionální domácí péči. Krémová zubní pasta šetrně čistí zuby a dásně, bělí a zaručuje antimikrobiální účinek pro všechny členy rodiny. Kombinace vůně máty a jasmínu instruuje osvěžující účinek po celý den. Zubní pasta Marvis Jasmin mint je prezentována v originální neobvyklé tubě, díky níž je spotřeba výrobku úspornější.
- Rozměry
- 85 ml
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- Marvis Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 85 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 8004395111756
- Číslo produktu
- 110148
- Rozměry
- 85 ml
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- Marvis Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 85 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 8004395111756
- Číslo produktu
- 110148
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dospělý
3 016,00 Kč/1l
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Marvis Ginger mint, 85 ml, Dospělý, Zázvor
5 184,59 Kč/1l
440,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Marvis Pasta do zębów Orange Blossom Bloom, 75 ml
3 588 500,09 Kč/1kg
358,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Marvis Amarelli Licorice, 85 ml, Dospělý
256 359,99 Kč/1kg
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dospělý, Skořicová
4 179,41 Kč/1l
355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Marvis Dreamy Osmanthus Pasta do zębów, 75ml
5 010 076,91 Kč/1kg
651,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Classic Strong Mint, 85 ml, Dospělý
3 016,00 Kč/1l
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Marvis Fluoride Toothpaste Pasta do zębów z fluorem Anise Mint, 85ml
6 971,88 Kč/1l
592,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Sinuous Lily Pasta do zębów, 75ml
5 013 538,45 Kč/1kg
651,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Sweer & Sour Rhubarb Pasta do zębów, 75 ml
2 155 300,05 Kč/1kg
238,40 Kč
-22,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
215,53 Kč
Prodejce: MANADA

Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
1 541,40 Kč
-1 059,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 794,75 Kč/1l
459,89 Kč
Prodejce: somnia24

Zubní pasta pro citlivé dásně Sensitive Gums Mint (Toothpaste) 75 ml
3 913,33 Kč/1l
293,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
148 359,99 Kč/1l
148,36 Kč
Prodejce: MANADA

Apacare | Zubn pasta - Zubn pasta Fluor - 75 ml - Remineralizace - Profylaxe zubnho kazu - Ochrann vrstva
3 604,13 Kč/1l
270,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

zubní pasta Classic Strong Mint 25 ml stříbrná/zelená
7 713,60 Kč/1l
192,84 Kč
Prodejce: Tersorte

Marvis | Marvis zubní pasta, mátová zubní pasta s jasmínem, zubní pasta s fluoridem, italská zubní pasta | jasmín a máta - 25ml
48 998,00 Kč/1l
1 224,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Versace Eros EDP 100 ml M
13 754,90 Kč/1l
1 375,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4er Pack
2 272,45 Kč/1kg
499,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Zubní pasta Marvis Ginger Mint 25 ml
47 758,00 Kč/1l
1 193,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů
6 066,70 Kč/1l
606,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bono 05, 160 cm, bílá/bílá se zrcadlem
7 689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
641,52 Kč/1l
160,38 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt a skvělý zákaznický servis
Není si na co stěžovat, měla jsem dotaz na zákaznický servis a dokázali mi snadno pomoci, výrobek je mega, měla jsem ho mnohokrát, není příliš skořicový, pokud se bojíte ....
Ohodnoceno dne 22. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a cenově výhodné dodání
Rychlé a levné dodání. Cena je bezkonkurenční a produkt je vynikající. Velmi dobré služby. Moc děkuji.
Ohodnoceno dne 28. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Těstoviny Marvis
Zubní pastu Marvis znám již z dřívějška. Tentokrát jsem si objednala tuto příchuť a je úžasná. Moc mi chutná
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý výsledek
Není příliš ostrý. Velmi příjemný i ve svém účinku.
Ohodnoceno dne 20. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychle
Jsem velmi spokojen děkuji moc mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zubní pasta s vůní pomerančových květů
Skvělá vůně
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Fixodent | Krém na zubní náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubní náhrady - Lepidlo na zubní náhrady



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 299,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
6 372,50 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l