Tenuta Luce, Grappa Luce, zrálá pálenka, 40 % obj., v balení GP NV, grappa (1 x 0,5 l)
1 086,58 Kč
2 173,16 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 239,63 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
11h 08m 34s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nonino Il Moscato Monovitigno Grappa | 41 % obj. | 0,7 l2 319,27 Kč/1l
1 623,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Globus Grappa Svět Amarone Dalla Vecchia 500ml2 995,74 Kč/1l
1 497,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Grappa Marcati 1,5 L Riserva - Il Bacio delle Muse - 40% obj.1 085,48 Kč/1l
1 628,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Grappa Jacopo Poli Po di Poli Morbida Hladká se šťavnatou vůní 700ml1 565,14 Kč/1l
1 095,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chardonnay DOC – 0,375 litru – Kellerei Rottensteiner
1 108,84 Kč/1l
421,36 Kč
Prodejce: italia-genuss

Nardini Grappa Riserva, 50 % alkoholu, objem 0,70 litru
2 172,36 Kč/1l
1 520,65 Kč
Prodejce: italia-genuss

Torretesta IGT - ročník 2017 - vinařství Tenute Rubino
2 644,29 Kč/1l
1 983,22 Kč
Prodejce: italia-genuss

Ornellaia Eligo Dell'Ornellaia Grappa Riserva, 42 % objemu alkoholu, v dárkové krabičce (1 x 0,5 l)
3 145 519,85 Kč/1l
1 572,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Gewürztraminer Terminum DOC - ročník 2007 - objem 0,375 litru - vinařství Kellerei Tramin
5 065,08 Kč/1l
1 924,73 Kč
Prodejce: italia-genuss

Luigi Francoli Grappa del Piemonte Riserva, zrálá 3 roky, 41,5 %, objem 0,70 litru.
1 990,06 Kč/1l
1 393,04 Kč
Prodejce: italia-genuss

Chardonnay Riserva Burgum Novum – 2022 – Vinařství Castelfeder
1 455,07 Kč/1l
1 091,30 Kč
Prodejce: italia-genuss

Tenuta di Valgiano Rosso - ročník 2015 - vinařství Tenuta di Valgiano
4 083,41 Kč/1l
3 062,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Lagrein Riserva Tor di Lupo - ročník 2022 - vinařství Kellerei Andrian
1 889,28 Kč/1l
1 416,96 Kč
Prodejce: italia-genuss

Brunello Riserva - ročník 2012 - vinařství Poggio Antico
6 314,77 Kč/1l
4 736,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Oratorio di San Lorenzo Riserva - ročník 2017 - vinařství Inama
3 757,31 Kč/1l
2 817,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Syrah IGT - ročník 2015 - Poggio al Sole
2 261,48 Kč/1l
1 696,11 Kč
Prodejce: italia-genuss

Cabreo Il Borgo IGT - ročník 2020 - producent: Folonari
2 165,77 Kč/1l
1 624,33 Kč
Prodejce: italia-genuss

Nobile Vigna d'Alfiero - ročník 2010 - vinařství Valdipiatta
1 758,13 Kč/1l
1 318,60 Kč
Prodejce: italia-genuss

Bocchino Grappa z odrůdy Moscato d'Asti, zrána v dubových sudech, 40 % alkoholu, objem 0,70 litru
2 833,17 Kč/1l
1 983,22 Kč
Prodejce: italia-genuss

Grappa Tignanello od společnosti Marchesi Antinori, objem 500 ml, v dárkové krabičce
2 899 159,86 Kč/1l
1 449,58 Kč
Prodejce: artbook-service
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento Grappa září v sklenici jasnou, zlatavou barvou a vábí vůní ovocného chleba, skořice, muškátového oříšku, medu, sušeného tropického ovoce (banánů, ananasu) a vanilkové zmrzliny. V chuti je zpočátku velmi intenzivní, připomíná sherry a med s jemnými kořeněnými tóny. Následují chutě sušeného ovoce, švestek a tmavých rozinek. Závěrečná chuť Invecchiata Luce je jemná, plná a komplexní. Před plněním do lahví zraje po dobu tří let v dubových sudech typu Barrique d'Allie. V tomto Grappu jsou zkombinovány odrůdy Sangiovese a odrůda Merlot, která vznikla při výrobě vína Luce. Doporučení ke kombinaci: Elegantní doplněk k hořké čokoládě. Vinařství Tenuta Luce bylo založeno v roce 1995 markýzem Vittoriem Frescobaldim a Robertem Mondavim. Oba chtěli vyrábět výjimečná vína v srdci Montalcina. Díky kombinaci odrůd Sangiovese a Merlot se jim to podařilo – byli první v regionu, kteří to udělali. Speciální etiketa Grappy, zobrazující slunce Luce, je inspirována oltářem baziliky Santo Spirito ve Florencii.
- Skladování a použití
- skladujte na chladném, tmavém a suchém místě
- Objem
- 0.5 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1000 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Luce della Vite Srl Fraz Geografica A/369 53024 MONTALCINO IT
- Prodejní název
- Spirits
- Výrobce
- Tenuta Luce delle Vite
- Označení množství
- L
- Číslo produktu
- 483080
- Kód EAN
- 8014115001076
- Skladování a použití
- skladujte na chladném, tmavém a suchém místě
- Objem
- 0.5 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1000 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Luce della Vite Srl Fraz Geografica A/369 53024 MONTALCINO IT
- Prodejní název
- Spirits
- Výrobce
- Tenuta Luce delle Vite
- Označení množství
- L
- Číslo produktu
- 483080
- Kód EAN
- 8014115001076
K tomu se hodí také

Open Food 4003310014244, 700 ml, 298 kcal
706,16 Kč/1l
494,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grand Marnier 481361, Oranžová, 40%
3 077,21 Kč/1l
2 379,59 Kč
-225,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 154,05 Kč
Prodejce: AllYouNeed

W. & J. Graham's Tawny Port 10 Years Old 20 % obj. alkoholu, 0,75 l v dárkové krabičce
1 660,20 Kč/1l
1 245,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Woodford Reserve Select Kentucky Straight Bourbon Whiskey 700ml
1 494,06 Kč/1l
1 045,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof lískový oříšek zrající v sudech po koňaku láhev s otočným uzávěrem 1000 ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Black Bottle Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
1 070,06 Kč/1l
749,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delaforce Fine Ruby Portwein 20% 750 ml
537,11 Kč/1l
402,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Nonino Grappa Monovitigno Vigneti Prosecco | 41 % obj. | 0,7 l
1 228,57 Kč/1l
860,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Don Papa 7 Rum 40 % Vol.
2 956,13 Kč/1l
2 069,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike in 28 inch - Kolo pro muže, chlapce, ženy a muže - Shimano 21 rychlostí - Pánské městské kolo - Pánské kolo.
7 900,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Tlusté e-kolo, LED elektrické skládací kolo a baterie 36V 20Ah, až 120km, 20 palcové skládací e-kolo 25km/h červené
36 749,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Suntory Roku Gin, 43%
1 444,57 Kč/1l
1 011,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Microsoft Surface Laptop Go, Intel® Core™ i5, 1 GHz, 31,6 cm (12.4"), 1536 x 1024 px, 4 GB, 64 GB
36 413,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: G-Electronics

Schladerer Alte Zwetsche 42 % obj.
1 329,86 Kč/1l
930,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zündapp Z101 20 palcov elektrick skl dac kolo pro dospel 150 - 180 cm 6 rychlost E skl dac kolo E Bike skl dac kolo Pedelec StVZO
24 489,48 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Cognac Hennessy X.O.
11 127,56 Kč/1l
7 789,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 + God of War Ragnarök, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
17 872,59 Kč
Prodejce: DL_Ventures

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l
657,23 Kč/1l
460,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Grappa Marcati 1,5 L Riserva - Il Bacio delle Muse - 40% obj.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 628,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 085,48 Kč/1l

Nonino Il Moscato Monovitigno Grappa | 41 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 623,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 319,27 Kč/1l

Globus Grappa Svět Amarone Dalla Vecchia 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 497,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 995,74 Kč/1l

Grappa Jacopo Poli Po di Poli Morbida Hladká se šťavnatou vůní 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 095,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 565,14 Kč/1l

Andrea da Ponte Vecchia Grappa di Prosecco 8 Annate 42%, 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 060,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 515,63 Kč/1l

Roner Grappa d Oro La Gold jemná a ušlechtilá z Jižního Tyrolska Itálie 700ml
673,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,40 Kč/1l

Scavi Ray Grappa Oro Spirit Itálie Obsah láhve 700 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
578,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
825,99 Kč/1l

Cellini Grappa CRU 38% 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
496,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
709,50 Kč/1l

Cellini Grappa GOLD 38% 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
436,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
624,07 Kč/1l

Walcher Grappa d Oro Riserva barrique marcový destilát 700 ml
538,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
768,89 Kč/1l

Candolini Classica Grappa 40% obj.
538,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
769,37 Kč/1l

Candolini Bianca Grappa 40% obj.
538,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
769,37 Kč/1l