4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť2 736,28 Kč/1l
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
L'Occitane Verbena Agrumi, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť3 172,20 Kč/1l
793,05 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka3 349,68 Kč/1l
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Treaclemoon 101001134, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť726,98 Kč/1l
363,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Le Male sprchový gel pro muže 200 - Jean Paul Gaultier
6 780,95 Kč/1l
1 356,19 Kč
Prodejce: Rareparfum

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
207,86 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rabanne 1 Million, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální pleť
4 455,40 Kč/1l
668,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Rabanne Pure XS, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální pleť
12 821,67 Kč/1l
1 923,25 Kč
Prodejce: Rareparfum

Michael Kors Pour Homme, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální pleť
2 585,70 Kč/1l
517,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Sprchový gel, 100 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální pleť
10 342,80 Kč/1l
1 034,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Givenchy Gentleman Society, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální pleť
6 132,60 Kč/1l
1 226,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Trussardi Donna, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
7 125,15 Kč/1l
1 425,03 Kč
Prodejce: Rareparfum

Gucci Guilty, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální pleť
3 686,67 Kč/1l
553,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Caudalie 3522930003816, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
1 285,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Weleda Inspire, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
875,00 Kč/1l
175,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Weleda FOR MEN Aktiv-Duschgel, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální pleť
875,00 Kč/1l
175,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Kneipp 918457, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Univerzální pleť
558,10 Kč/1l
111,62 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Weleda 6753X9, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
875,00 Kč/1l
175,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

L'Occitane Néroli & Orchidée, Sprchový gel, 245 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
3 868,33 Kč/1l
973,52 Kč
-25,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
947,74 Kč
Prodejce: Rareparfum

Jean Paul Gaultier Gaultier Classique, 200 ml, sprchový gel pro ženy - sprchový gel 200 ml
5 144,50 Kč/1l
1 176,27 Kč
-147,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Sprchový gel
- Objem:
- 200 ml
- Cílová skupina:
- Dospělí
- Vhodné pro:
- Pánské
- Účel:
- Tělo
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Parfémováno:
- Ano
- Efekt péče o pleť:
- Čisticí, Osvěžující
- Typ dávkovače:
- Tuba
- Složení:
- AQUA (WATER) SODIUM LAURETH SULFATE COCAMIDE MIPA PARFUM (FRAGRANCE) SORBITOL DIPROPYLENE GLYCOL GLYCERIN PPG-26-BUTETH-26 DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE PROPYLENE GLYCOL PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL SODIUM BENZOATE ETHYLHEXYL SALICYLATE SODIUM CHLORIDE LINALOOL COUMARIN TRISODIUM SULFOSUCCINATE POLYQUATERNIUM-22 BUTYLENE GLYCOL TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE LIMONENE CITRIC ACID ALPHA-ISOMETHYL IONONE CI 42090 (BLUE 1) CI 17200 (RED 33)
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Jean Paul Gaultier použil pro vůně symbol námořnického trička. Le Male je orientálně-fougerová vůně. V první fázi ucítíte bergamot, kardamon, levanduli, v srdci se skrývají květy pomeranče v kombinaci s kmínem, v poslední fázi vás oslní exotické dřeviny, fazole Tonka a vanilka.Vůně byla na trh uvedena v roce 1995.
Pánský sprchový gel
pelyněk,levandule,máta,bergamot,kardamom
kmín,květy pomerančovníku,skořice
santalové dřevo,tonka fazole,jantar,vanilka,cedr
Vrchní tóny: kardamon, bergamot, máta, levandule, pelyněk, srdcové tóny: skořice, pomerančový květ, kmín, základní tóny: cedr, vanilka, jantar, fazole tonka, santalové dřevo
Le Male by Jean Paul Gaultier je ambrově fougerová vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 1995. Tvůrcem této ikonické vůně je renomovaný parfumér Francis Kurkdjian. Le Male je vůně, která okamžitě zaujme svou výraznou a zároveň sofistikovanou kompozicí. Vrchní tóny této vůně jsou tvořeny osvěžujícími a aromatickými akordy levandule, máty, kardamomu, bergamotu a pelyňku. Tato kombinace přináší okamžitou svěžest a energii, která probudí smysly a dodá pocit čistoty. Srdce vůně bije ve znamení teplých a kořenitých tónů skořice, pomerančového květu a kmínu. Tyto střední tóny dodávají vůni hloubku a komplexnost, které jí přinášejí smyslnost a jemnou sladkost. Základní tóny tvoří vanilka, tonka boby, ambra, santalové dřevo a cedr. Tento závěr je bohatý, hřejivý a dlouhotrvající, což zajišťuje, že vůně zůstane na kůži po celý den a večer. Le Male je vůně, která evokuje sílu, mužnost a eleganci. Je to perfektní volba pro muže, kteří chtějí vyzařovat sebevědomí a charisma. Tato vůně je ideální pro každodenní nošení, ale také pro speciální příležitosti, kdy chcete zanechat trvalý dojem.
Jean Paul Gaultier - Le Male Great shower gel 200ml Shower gel. For men.
Jean Paul Gaultier Le Male Żel pod prysznic, 200ml
Sprchový gel na vlasy a tělo. Svěžest Le Male! Tento sprchový gel je vhodný na tělo i vlasy. Výtažek z máty peprné dodává tomuto jemnému mycímu přípravku pocit svěžesti a zanechává pokožku hydratovanou a vyživenou. Sprchový gel na všechny typy pokožky je jemně provoněný vonnými tóny Le Male.
[b]Vůně:[/b] sladká, orientální[br][br][br]Jean Paul Gaultier Le Male je sladká, orientální vůně pro pravého gentlemana. Tento sprchový gel na tělo a vlasy jemně čistí a optimálně hydratuje pokožku.[br][br][br][b]Informace:[/b][br][br]Může mít za následek odlišný design. Tento sprchový gel je k dispozici buď jako twist uzávěr, nebo jako flip uzávěr, proto se výrobek liší od fotografie.
Jean Paul Gaultier Le Male sprchový gel 200 ml
J.P. Gaultier Le Male All-Over Shower Gel 65120125 - 026811 / 6512012501 SPAIN karton @ 1 láhev x 200 ml
- Model
- Le Male
- Hmotnost
- 278 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE MIPA, PARFUM (FRAGRANCE), SORBITOL, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, SODIUM CHLORIDE, LINALOOL, COUMARIN, TRISODIUM SULFOSUCCINATE, POLYQUATERNIUM-22, BUTYLENE GLYCOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, CITRIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 42090 (BLUE 1), CI 17200 (RED 33)
- Výrobce
- Kód EAN
- 8435415012751
- Číslo produktu
- RVJ3LGVDDN
- Model
- Le Male
- Hmotnost
- 278 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE MIPA, PARFUM (FRAGRANCE), SORBITOL, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, SODIUM CHLORIDE, LINALOOL, COUMARIN, TRISODIUM SULFOSUCCINATE, POLYQUATERNIUM-22, BUTYLENE GLYCOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, CITRIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 42090 (BLUE 1), CI 17200 (RED 33)
- Výrobce
- Kód EAN
- 8435415012751
- Číslo produktu
- RVJ3LGVDDN
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Jean Paul Gaultier Le Male, Pánské, 200 ml, Nedoplnitelná lahvička, Máta, Levandule, Vanilka
12 650,00 Kč/1l
2 530,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hugo Boss Orange Woman EDT 75 ml W
8 773,33 Kč/1l
658,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jean Paul Gaultier Le Male EDT 125 ml M
13 408,00 Kč/1l
1 676,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Jean Paul Gaultier Le Male DST 75 ml M
7 906,67 Kč/1l
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
67 183,80 Kč/1l
6 718,38 Kč
Prodejce: ParfumerieMarjoAmsterdam

Hugo Boss Hugo Man SG 200 ml M
1 430,00 Kč/1l
286,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jean Paul Gaultier Le Male, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Máta
3 820,00 Kč/1l
573,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerruti 1881 pro ženy Duschgel 200 ml
7 180,00 Kč/1l
1 436,00 Kč
Prodejce: Rareparfum

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Keto Diet doplněk stravy 20 kapslí
969 999,95 Kč/1l
970,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Le Male sprchový gel pro muže 200 - Jean Paul Gaultier
6 780,95 Kč/1l
1 356,19 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
21 990,00 Kč/1l
2 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Scentiva

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
21 690,78 Kč/1l
1 952,17 Kč
Prodejce: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů
6 066,70 Kč/1l
606,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome

Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletní voda pro muže 100 ml
10 020,00 Kč/1l
1 002,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
41 230,90 Kč/1l
4 123,09 Kč
Prodejce: FragrancesBg

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Dior Sauvage Parfém 100 ml M
19 154,90 Kč/1l
1 915,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Dior Sauvage EDP 60 ml M
33 666,67 Kč/1l
2 020,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum EDP Intense 75 ml M
24 222,93 Kč/1l
1 816,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hugo Boss Deep Red - Parfémovaná Voda 50 ml
22 215,00 Kč/1l
1 110,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle
Spokojený
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar Soothing Protective Shower Gel 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Verbena Agrumi, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
793,05 Kč
Prodejce: VogueVista
3 172,20 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
269,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
362,49 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
260,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
362,49 Kč/1l

Sisley Soir de Lune sprchový gel pro ženy 200 ml
1 358,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 526,67 Kč/1kg

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 448,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 240,00 Kč/1l

Gucci Guilty, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
801,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 343,80 Kč/1l