1,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Art Scenic – oční linky, dlouhotrvající efekt, voděodolnost5 742 000,15 Kč/1kg
114,84 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Liquid Precision 2000% – oční linky, dlouhotrvající efekt, matující efekt38 280,00 Kč/1l
114,84 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Další informace o reklamě
Guerlain Noir G, Tekutina, Tužka, Černá, Black, 0,55 ml, 24 h1 353 600,01 Kč/1l
744,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Avon True Diamond Eyeliner Hnědý cukr2 309 400,06 Kč/1l
230,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TinaBeauty

Dlouhotrvající intenzivní barva Dermacol 1,6 g
90 331,25 Kč/1kg
144,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dermacol Eyeliner w płynie, 2.8ml
10 953 000,28 Kč/1kg
109,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sada na úpravu obočí Wibo 5
7 211,00 Kč/1kg
360,55 Kč
Prodejce: MANADA

Paese Brow Couture Pomada do brwi 01 Taupe, 5,5 g
5 335 000,13 Kč/1kg
266,75 Kč
Prodejce: Katomix

Alcina Perfect Styler Na Obočí Tmavý 020
52 250,00 Kč/1kg
418,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Catrice Precision Liquid Matte Eyeliner 010 - Dlouhotrvajc definice 1,7 ml
77 617,65 Kč/1l
131,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tekutý oční liner v hnědé barvě, 3ml
42 993,33 Kč/1l
128,98 Kč
Prodejce: Katomix

Tužka na oči 01 černá 1,14 g Lavera
149,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

RevitaLash RevitaLash Defining Liner Eyeliner Dark Brown (0,30 g)
2 349 199,89 Kč/1kg
704,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gosh Matte Eyeliner #009 Midnight Blue 1,2 g
296 374,99 Kč/1kg
355,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Eyeliner Černé Barvy, Voděodolný, Precizní Tužkový Design, 1.1ml
104 036,36 Kč/1l
114,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Oční linka Paese Eyegasm v odstínu 02 Hnědá
97 315,00 Kč/1l
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dior Diorliner No.098 Black 1.35ml
1 024 114,32 Kč/1l
1 433,76 Kč
Prodejce: Rareparfum

Wibo, Claret, tekutá oční linka, černá, 4 g
32 745,00 Kč/1kg
130,98 Kč
Prodejce: NutraBestBG

BOURJOIS | LINER PINCEAU | Oči
143 932,00 Kč/1l
424,94 Kč
-65,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
359,83 Kč
Prodejce: Scentist

Kohl oční tužka Essence v odstínu 30, 1g
4 820 000,12 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hned po dokončení barvení řas a obočí odstraňuje rychle a jemně veškeré probarvené skvrny z pokožky.
Odstraňovač rychle a velmi jemně odstraňuje zbytky barvy na pokožce po obarvení obočí. Pro použití na čerstvé skvrny. Nepoužívejte na oční víčka a v bezprostřední blízkosti očí!
Obsah: 150 ml
RefectoCilTint Remover | Přípravek na odstranění henny z pokožky 150ml
RefectoCil Tint Remover je přípravek na odstranění henny z pokožky. Speciální přípravek byl vyvinut pro rychlé odstranění skvrn na pokožce po barvení obočí a řas barvami RefectoCil. Přípravek je ideální pro citlivou pokožku kolem očí, nedráždí a účinně odstraňuje skvrny, které zůstaly po henně a tónovacích kúrách. Vyvinuto pro použití po ošetření značkou RefectoCil. Díky přípravku RefectoCil Tint Remover nezůstávají na pokožce po ošetření barvením hennou žádné nevzhledné skvrny a vy si můžete užívat efektu ihned po ošetření, aniž byste museli zbytečně čekat, až se skvrny z pokožky smyjí.Obsah:150 ml
- K odstranění zbytků henny z pokožky použijte vatový tampon - Vyhněte se blízkosti očí
Složení: Aqua, Isopropyl Alcohol, Polysorbate 80, Citrus Limon Peel Oil, Limonene, Litea Cubeba Fruit Oil, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol.
S odstraňovačem barevných skvrn RefectoCil lze snadno odstranit nežádoucí zabarvení pokožky.
Tip: Čím rychleji barevnou skvrnu ošetříte, tím snadněji ji odstraníte. Vhodné pouze pro oxidační barvy!
[Použití:]
Ihned po barvení navlhčete vatový tampon nebo Q-tip RefectoCil odstraňovačem barevných skvrn a jemně barvu setřete.
Čím rychleji se barevná skvrna ošetří, tím snadněji se odstraní.
Složení
Aqua, Isopropyl Alcohol, Polysorbate 80, Citrus Limonum, Limonene, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol
Dekorativní kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tužky na obočí značky RefectoCil vám pomohou vytvořit dokonalý look.
Refectocil Dye Remover odstraňovač skvrn Rychle a šetrně odstraňuje skvrny, které zůstávají na pokožce po barvení přípravkem Refectocil Ihned po barvení navlhčete vatový tampon a jemně setřete zbytky skvrn
Objevte kvalitní kosmetiku pro vaši každodenní rutinu péče o pleť. Od péče o obličej a tělo až po specializované produkty – náš výběr kombinuje účinné složení s vysoce kvalitními ingrediencemi, aby podtrhl vaši přirozenou krásu. Pro zdravou pleť, příjemný pocit a viditelné výsledky – každý den.
RefectoCil odstraňovač barevných skvrn (Tint remover) 150ml pro Tint-Remover
vylepšený Vzorec Odstraňovač odstínů (odstraňovač barevných skvrn) vhodný pouze pro oxidační barvy 150 ml
Odstraňovač barevných skvrn Pomocí odstraňovače barevných skvrn RefectoCil lze snadno odstranit nežádoucí zabarvení pokožky. Stačí použít vatový tampon. Tip: Čím rychleji barevnou skvrnu ošetříte, tím snadněji ji odstraníte. Vhodné pouze pro oxidační barvy! Obsah: 150 ml Značka: RefectoCil
- Barva
- Bílá
- Hmotnost
- 0.15 kg
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 9003877901143
- Číslo produktu
- 7499
- Barva
- Bílá
- Hmotnost
- 0.15 kg
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 9003877901143
- Číslo produktu
- 7499
K tomu se hodí také

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

REFECTOCIL Aplikační mini sada - rose gold
168,15 Kč/1l
168,15 Kč
Prodejce: AllYour

Regál VASAGLE s 5 úrovněmi 183,5 cm Knihovna z tvrzeného skla s kovovým rámem
2 221,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Micelární odličovač očních partií (Micellar Eye Make-Up Remover ) 150 ml
1 544,40 Kč/1l
231,66 Kč
Prodejce: VISO

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
750,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

NEOMANN Waxer II Waxing Kit, ohřívač vosku pro epilaci chloupků s elektrickým ohřívačem | Profesionální sada s 300g kuličkami, 20 špachtlí
0,80 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: neoruby

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Zvedací nástroj K-Pro Wimpern
195,68 Kč
Prodejce: Tadima-GmbH

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Komoda ESTELA M6 120 - bílá
2 808,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 250 ml
1 091,72 Kč/1l
286,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Light Master 8 Úrovní Předtavený 500G
1 873,42 Kč/1kg
936,71 Kč
Prodejce: somnia24

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 709,25 Kč/1l
1 709,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Profesionální silikonové polštářky pro barvení řas (Silicone Pads) 2 ks
3 289,30 Kč/1l
328,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Blondor barva na vlasy Multi Blonde pro ženy 800 - Wella Professionals
1 061,50 Kč/1l
849,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 725,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 073,10 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi špatné
Nelíbí se mi to nefunguje za nic vyhodil peníze! Byla to vodka s trochou oleje! Jsem velmi nespokojen!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

INGLOT AMC gelová oční linka 75 fialová, voděodolná, 5,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
163 723,64 Kč/1kg

H&S dekorace vánoèní míèe, rybí mìøítko 12 sada vyrobená z plastových prùhledných 8 cm
918,99 Kč
Prodejce: homerci
1 837,98 Kč/1kg

INGLOT AMC Gel na oči 76, 5,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
689,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
125 374,55 Kč/1kg

Oriflame THE ONE Tattoo Effect Tužka na obočí - tmavě hnědá 0,6 g
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 297 933,27 Kč/1l

INGLOT AMC Gelový oční konturovací tužka, hnědá, číslo 90, voděodolná
688,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
125 218,18 Kč/1kg

Tekuté oční linky AVON Power Stay
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
547 533,31 Kč/1l

AVON Glimmerstick Diamonds tužka na oči Teal Sparkle
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 668 600,06 Kč/1kg

Oční tužka Pierre René, odstín 01 Černá, objem 1 ml
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
55 966 001,41 Kč/1kg

AVON Glimmerstick Diamonds Tužka na oči Brown Sugar
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 599 028,63 Kč/1kg

AVON Glimmerstick Diamonds Aqua Sparkle tužka na oči
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 599 028,63 Kč/1kg

Bell Eyeliner we flamastrze Intense nr 01 Black Extreme 1szt
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
29 200,50 Kč/1kg

Kajal - 01L Dlouhotrvající černá 1,3 g
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
46 229,00 Kč/1l

Oční linka Paese Eyegasm v odstínu 02 Hnědá
389,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
97 315,00 Kč/1l

Guerlain Mad Eyes, Tekutina, Dávkovač, Černá, Glossy black, 5 ml, 24 h



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders
180 510,00 Kč/1l

Guerlain Mad Eyes, Tekutina, Dávkovač, Hnědá, Glossy Brown, 5 ml, 24 h



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
876,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders
175 352,00 Kč/1l

Oční linky AVON Smokey Diamond Eyeliner
230,38 Kč
Prodejce: TinaBeauty
2 303 800,06 Kč/1l

Tekuté oční linky Super Definition Liner 1 ml
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
912 275,02 Kč/1l

Avon True Diamond Eyeliner Hnědý cukr
230,94 Kč
Prodejce: TinaBeauty
2 309 400,06 Kč/1l

Eveline Cosmetics Variete – oční linky, dlouhotrvající efekt, precizní aplikace
200,97 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
20 097,00 Kč/1kg

Oriflame THE ONE Tattoo Effect tužka na obočí - teplá hnědá 0,6 g
357,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
596 649,97 Kč/1kg