5,0




Skladem už jen 1 kus
FUNKO Pop! Movies: Harry Potter - Dobby, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
412,73 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,00 Kč-13,73Kč
plus 79,00 Kč za dopravu
Země odeslání: Česko
Zbývající čas na objednání:
14m 22s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Neváhejte!
Akční figurky a mnoho dalšího
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
FUNKO 33248, 110 g441,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Další informace o reklamě
FUNKO POP! Sheriff Woody, Sběratelská postavička, Kreslený film, 110 g441,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Další informace o reklamě
FUNKO 42239, Polyvinylchlorid (PVC), 0,25 rok/roky, Harry Potter, 1 kusů, CE, Čína, Vietnam451,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Další informace o reklamě
FUNKO 33982, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály, 110 g451,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

FUNKO 35512, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály, 110 g
Použité
350,00 Kč
Prodejce: www_gameworld_de

FUNKO POP! Hedwig, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály, 110 g
379,00 Kč
Prodejce: Jimbo

FUNKO Figure POP! Harry Potter con Edwige, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
403,72 Kč
Prodejce: POPventure

FUNKO POP! RIDE 50815, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
1 079,42 Kč
Prodejce: POPventure

FUNKO Figure POP! Harry Potter - Piton, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
2 756,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart

FUNKO 14938, Polyvinylchlorid (PVC), 0,25 rok/roky, Harry Potter, 1 kusů, CE, Čína, Vietnam
616,63 Kč
Prodejce: somnia24

FUNKO Figure POP! Harry Potter - Hagrid, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
710,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Abysse Corp BOBUGT335, 14 rok/roky, Harry Potter, Vícebarevný, Vinyl
379,00 Kč
Prodejce: Jimbo

FUNKO 29496, Sběratelská akční figurka, Filmy a televizní seriály
Použité
1 080,00 Kč
Prodejce: www_gameworld_de

FUNKO 48065, Polyvinylchlorid (PVC), 0,25 rok/roky, Warner Bros, 1 kusů, CE, Čína, Vietnam
410,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

FUNKO 48069, Warner Bros, PVC, Harry Potter, 0,25 rok/roky, 1 kusů, CE
2 039,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Funko Figurka POP Vinyl Harry Potter: Voldemort
421,53 Kč
Prodejce: PopsPortal-DE

FUNKO Figure POP! Harry Potter - Ron Weasley, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
399,00 Kč
Prodejce: Jimbo

Harry Potter POP! Vinylová figurka Holiday Harry Potter 9 cm
315,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Abysse Corp BOBUGT637, 14 rok/roky, Harry Potter, Vícebarevný, Vinyl
1 120,36 Kč
Prodejce: www_gameworld_de

Funko Pop! Patronus 104 - Harry Potter
1 826,21 Kč
-44,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 782,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Sběratelská postavička
- Na základě:
- Filmy a televizní seriály
- Motiv:
- Harry Potter
- Barva:
- Vícebarevný
- Materiál:
- Vinyl
- Licence:
- Harry Potter
- Doporučený věk:
- Děti a dospělí
- Doporučené pohlaví:
- Jakékoliv pohlaví
- Minimální doporučený věk:
- 3 rok/roky
- EU TSD varování:
- Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců
- Návod na použití:
- Ano
- Typ balení:
- Krabice s okénkem
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Nevhodné pro děti mladší 3 let:
- Ano
Postava Dobby z filmů Harry Potter se dočkala ztvárnění v ikonickém provedení, které je typické pro figurky Funko POP! Poznejte ho v jeho nové podobě, s nadměrně zvětšenou hlavou a velkýma očima, díky nimž každý na první pohled pozná, že jde právě o oblíbenou řadu POP! od značky Funko.
Figurka je vysoká 9 cm a krabička, v níž je zabalena, je díky průhledu ideální na výstavku na vaší sběratelské poličce.
Funko Figurka POP Vinyl Harry Potter: Dobby
Autor: Funko Pop! Movies:
Značka: Funko
Barva: vícebarevná
Features:
- Tato miniaturní vinylová figurka, která je vysoká přibližně 9,5 cm, doplňuje ostatní sběratelské předměty a skvěle se hodí do vitríny nebo na stůl.
- VINYLOVÝ MATERIÁL PRVOTŘÍDNÍ KVALITY - Tato sběratelská figurka je vyrobena z odolného, vysoce kvalitního vinylu, který vydrží každodenní opotřebení a zajistí fanouškům i sběratelům dlouhotrvající potěšení.
- PERFEKTNÍ DÁREK PRO FANOUŠKY HARRYHO POTTERA - Ideální pro oslavy, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nezbytným doplňkem každé sbírky zboží o Harrym Potterovi
- ROZŠIŘTE SI SVOU SBÍRKU - Přidejte tento jedinečný vinylový exponát Dobbyho do svého rozrůstajícího se sortimentu figurek Funko Pop! a prohlédněte si další vzácné a exkluzivní sběratelské předměty a získejte kompletní sadu
- PŘEDNÍ ZNAČKA POPKULTURY - Důvěřujte zkušenostem společnosti Funko, předního tvůrce popkulturního zboží včetně vinylových figurek, akčních hraček, plyšových hraček, oblečení, stolních her a dalších.
Unie: Příslušenství
Datum vydání: 01-04-2016
Číslo modelu výrobku: 6561
ID výrobku výrobce: 6561
Podrobnosti: Popis produktu Z kolekce Harry Potter, Dobby jako funko vinylová figurka; figurka měří 9 cm a je dodávána v ilustrované krabičce s okénkem; objevte další figurky z kolekce Harry Potter a všechny je nasbírejte Bezpečnostní upozornění nevhodné pro děti do 3 let Obsah krabičky 1 POP vinylová figurka
EAN: 8850292527103
Rozměry balení: 6,4 x 4,6 x 3,5 palce
Jazyky: italština, němčina, francouzština, angličtina, španělština, francouzština, italština, angličtina, španělština
Bezpečnost výrobku: Na tento výrobek se vztahují zvláštní bezpečnostní pokyny a upozornění.
Upozornění: Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců.
Upozornění: Pouze pro použití v domácnosti.
Upozornění: Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby.
Přečtěte si doporučení výrobce.
FUNKO POP! VINYLOVÁ FIGURKA
od FUNKO 10 CM Z PVC - FUNKO VYRÁBÍ TYTO MINIATURNÍ FIGURKY, KTERÉ JSOU STYLIZOVANOU A IRONICKOU VERZÍ NEJOBLÍBENĚJŠÍCH POSTAV ZE SVĚTA KINA, TELEVIZE, VIDEOHER, KOMIKSŮ MARVEL A DC, HUDBY A MNOHO DALŠÍHO!
NĚKTERÉ MAJÍ POD HLAVOU PRUŽINU, KTERÁ VYTVÁŘÍ KLASICKÝ „VÁHAVÝ EFEKT“ VELKÉ HLAVY, VĚTŠINA VŠAK TUTO ZVLÁŠTNOST NEMÁ.
ZAČNĚTE NEBO ROZŠIŘTE SVOU SBÍRKU O TISÍCE NOVÝCH POSTAV!!
NOVÉ V BALENÍ VE VITRÍNĚ – SKUTEČNÁ FOTOGRAFIE VÝROBKU.
NENECHTE SI TO UJÍT!!
FUNKO POP! - Harry Potter - Dobby #17
- POP Harry Potter: Dobby #17
- Značka: POP! vinyl
- Velikost figurky: cca 9,5 cm
- Franšíza: Harry Potter
- Série po Harry Potter
- Postava: Dobby
Užijte si sbírání! Pokud něco hledáte a nemůžete to najít, ...
Oficiální produkt společnosti Funko
,
UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do tří let. Malé části mohou být spolknuty, hrozí nebezpečí udušení. Nejedná se o hračku!
Tento produkt je předobjednávkou. V popisu produktu v části dodací lhůta najdete "předpokládaný měsíc ", jedná se o informaci od výrobce, která je obvykle správná. Bohužel kvůli společnosti a souvisejícím problémům v dodavatelských řetězcích může být dodací lhůta u malého počtu výrobků zpožděna. Tato zpoždění mohou znamenat, že výrobky mohou být dodány mnohem dříve, ale bohužel také později. Pokud by to bylo mnohem později, budeme vás samozřejmě informovat.
Funko představuje tuto detailní vinylovou figurku. Je vysoká přibližně 9 cm a dodává se v potištěné krabičce s okénkem.
Postava: Dobby Velikost: 9 cm
O nás:
Funko navrhuje, vytváří a prodává spotře zaměřené na popkulturu. Společnost přesahuje všechny žánry zábavy, včetně filmů, sportu, televize, hudby, her a anime. Společnost Funko má největší portfolio licenčních práv v oboru a nabízí spotřebitelům a prodejcům bezkonkurenční přístup a rozmanitost stále se rozšiřující řady výrobků, včetně figurek, plyšáků, doplňků, oblečení a domácích potřeb.
Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části.
Sběratelská figurka
Materiál: plast
Velikost: cca 8 cm
Funko POP! Harry Potter - Dobby #17 Typ produktu>Značka figurky>Výrobce Harry Potter>FunkoPro>Chlapci DívkyBarva.>Vícebarevný věk.> 3 roky
FUNKO Pop! Movies: Harry Potter - Dobby. Typ produktu: Sběratelská figurka, Založeno na: Tématický svět: Harry Potter. Typ balení: Okénková krabička, Množství v balení: 1 ks
Figurka Dobbyho s ponožkou ze série Funko POP na motivy filmu Harry Potter. Vhodné pro děti: 3+
False
- Obsahuje baterie
- Ne
- Cílové skupiny
- Unisex
- Výrobce
- Číslo produktu
- 6561
- Kód EAN
- 0849803065614849803065614
- Šířka
- 8.9 cm
- Výška
- 8.9 cm
- Rozměry
- 163x127 mm
- Barva
- Béžová
- Délka
- 16 cm
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Počet kusů
- 1
- Doporučený věk
- 3–99 let
- Obsahuje baterie
- Ne
- Cílové skupiny
- Unisex
- Výrobce
- Číslo produktu
- 6561
- Kód EAN
- 0849803065614849803065614
- Šířka
- 8.9 cm
- Výška
- 8.9 cm
- Rozměry
- 163x127 mm
- Barva
- Béžová
- Délka
- 16 cm
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Počet kusů
- 1
- Doporučený věk
- 3–99 let
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

FUNKO POP! Hedwig, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály, 110 g
379,00 Kč
Prodejce: Jimbo

FUNKO Figure POP! Harry Potter - Piton, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
2 756,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart

FUNKO 14938, Polyvinylchlorid (PVC), 0,25 rok/roky, Harry Potter, 1 kusů, CE, Čína, Vietnam
616,63 Kč
Prodejce: somnia24

FUNKO POP! 61529, Sběratelská akční figurka, Filmy a televizní seriály
453,72 Kč
Prodejce: POPventure

Abysse Corp BOBUGU259, 14 rok/roky, Guardians Of The Galaxy, Hnědá, Černá, Zelená, Vinyl
554,43 Kč
Prodejce: somnia24

Abysse Corp BOBUGT335, 14 rok/roky, Harry Potter, Vícebarevný, Vinyl
379,00 Kč
Prodejce: Jimbo

FUNKO 48065, Polyvinylchlorid (PVC), 0,25 rok/roky, Warner Bros, 1 kusů, CE, Čína, Vietnam
410,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

FUNKO POP! RIDE 50815, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
1 079,42 Kč
Prodejce: POPventure

FUNKO 42239, Polyvinylchlorid (PVC), 0,25 rok/roky, Harry Potter, 1 kusů, CE, Čína, Vietnam
451,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 667,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

FUNKO Figure POP! Harry Potter con Edwige, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
403,72 Kč
Prodejce: POPventure

Abysse Corp BOBUGT637, 14 rok/roky, Harry Potter, Vícebarevný, Vinyl
1 120,36 Kč
Prodejce: www_gameworld_de

FUNKO Figure POP! Harry Potter - Hagrid, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
710,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Funko Figurka POP Vinyl Harry Potter: Voldemort
421,53 Kč
Prodejce: PopsPortal-DE

FUNKO Figure POP! Harry Potter - Ron Weasley, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
399,00 Kč
Prodejce: Jimbo

FUNKO POP! Deluxe 57360, Sběratelská akční figurka, Filmy a televizní seriály
793,00 Kč
Prodejce: Alky

POP Movies: Harry Potter - Luna Lovegood
410,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

FUNKO POP! Hermione Granger, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
399,00 Kč
Prodejce: Jimbo

Harry Potter POP! Vinylová figurka Holiday Harry Potter 9 cm
315,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

FUNKO 48038, Warner Bros, PVC, Harry Potter, 0,25 rok/roky, 1 kusů, CE
1 178,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

FUNKO 42830, Polyvinylchlorid (PVC), 0,25 rok/roky, Harry Potter, 1 kusů, CE, Čína, Vietnam
421,36 Kč
Prodejce: POPventure

FUNKO POP! 65650, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
408,00 Kč
Prodejce: Alky

POP Movies: Harry Potter - Holiday Albus Dumbledore
535,80 Kč
Prodejce: PopsPortal-DE

FUNKO Pop! Movies: Harry Potter - Hermione Granger Yule Ball, Sběratelská postavička, Filmy a televizní seriály
Použité
929,00 Kč
Prodejce: www_gameworld_de

FUNKO 48069, Warner Bros, PVC, Harry Potter, 0,25 rok/roky, 1 kusů, CE
2 039,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

FUNKO 14939, 110 g
679,19 Kč
Prodejce: somnia24

POP Movie: Harry Potter - Holiday Hermione Granger
468,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

Harry Potter POP! Movies Vinyl Figur Alastor 'Mad-Eye' Moody 9 cm
410,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Harry Potter - Patronus (Severus Snape) POP Vinyl Figure
Použité
1 266,00 Kč
Prodejce: www_gameworld_de

FUNKO 48068, Warner Bros, PVC, 0,25 rok/roky, 1 kusů, CE, Nevhodné do 3 let
630,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:14. prosince 2023
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
OK
Jsem velmi spokojená, objednám si u vás znovu.
30. června 2022
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Simulace divoké zvěře Model Toy Collection Figurin Dekor Ornament (3#)
825,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Star Wars The Black Series Force FX Elite Yoda Lightsaber, Dětský světelný meč, 14 rok/roky
8 393,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Overlord Pop Up Parade SP PVC soška Ainz Ooal Gown 26 cm
2 678,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Jazwares - Pokemon Figure 10 Pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,39 Kč
Prodejce: ToysLine

My Hero Academia S.H.Figuarts akční figurka Izuku Midoriya 14 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 406,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Tamashii Nations 101055, Sběratelská postavička, Anime a Manga
2 616,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Hasbro Marvel Legends Iron Man 2022 F4790
783,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Spider-Man: No Way Home Marvel Legends Akční figurka The Amazing Spider-Man 15 cm
780,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Sada barevných figurek poníků 12 ks pro děti na hraní a sbírání
697,99 Kč
Prodejce: RESTEQ

Blizzard World of Warcraft - Alexstrasza Premium socha 1/5
22 282,11 Kč
Prodejce: Fragstoreshop

Hasbro Marvel legends - THOR
1 145,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Blizzard World of Warcraft - Prince Arthas Statue 25cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 507,21 Kč
Prodejce: Fragstoreshop

Vícedílný pohyblivý robot Shapeshift Titan (sada 4 kusů) - akční figurka



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
970,00 Kč
Prodejce: Baskany

My Little Pony mini world magic křišťálový minidomeček



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
675,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Marvel F02015L0, Dobrodružství, 14 rok/roky, AA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 717,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Zabiják démonů: H.Figuarts Actionfigur Kyojuro Rengoku 15 cm
2 616,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Woopie magnetické bloky Castle 98 ks.
926,00 Kč
Prodejce: Lebula

Star Wars The Black Series Darth Vader Duel's End Figurka 15 cm
935,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Naruto Shippuden S.H. Figuarts akční figurka Pain Tendo - Six Path Rinnegan 15 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 721,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Blizzard Diablo II - The Lord of Terror Bust (20th Anniversary)
2 507,21 Kč
Prodejce: Fragstoreshop