5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hitschies barevné provázky ovocné provázky se čtyřmi druhy ovoce 125g926,80 Kč/1kg
115,85 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
390,82 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
450,13 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,61 Kč/1kg
450,13 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
310,30 Kč/1kg
31,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 1000g
185,33 Kč/1kg
268,77 Kč
-83,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
185,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
538,21 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo OR02373, Vínové gumové bonbony, 100 g, Dary, Citrón, Pomeranč, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 333,94 Kč/1kg
233,44 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
1 084,68 Kč/1kg
271,17 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Tropi Frutti ovocné žvýkačky exotická tropická směs 100g
Haribo Tropi Frutti přináší tropický odpočinek od každodenního života. Díky exotickým tvarům a intenzivním ovocným příchutím, jako je maracuja, ananas, banán, meloun, mango-tangerinka a kase, přinášejí pocit dovolené přímo k vám domů.
Nejdůležitější vlastnosti výrobku:
- Exotické odrůdy: tropické ovocné žvýkačky v autentických tvarech a příchutích.
- Měkká konzistence: Příjemně měkké a ideální na žvýkání.
- Dotek dovolené: Chvíle požitku připomínající léto a sluneční paprsky.
- Pro každou příležitost: Ideální na cesty, na večírky nebo jako sladká pochoutka mezi jídly.
Zažijte tropickou chuť s Haribo Tropi Frutti - ovocnou, svěží a jednoduše neodolatelnou!
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Tropifrutti jednoduše dělá život tropičtějším! Jedinečná konzistence je to, co dělá tento oblíbený výrobek tak výjimečným, a díky tropicko-ovocným příchutím ananasu, banánu, granátového jablka, manga a mandarinky, mučenky a melounu, stejně jako díky tukanovi, palmě a postavičkám ovoce, je to ideální malá přestávka od každodenního života. Praktický sáček o hmotnosti 100 g je ideální na cesty a mezi jídly.
Žvýkačky s příchutí exotického ovoce, které se těší stále větší oblibě. Ať už jako tukan palmový jahoda banán pomeranč hrozen nebo ananas - HARIBO TROPIFRUTTI je jedinečný ovocný zážitek!
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, jablko, mrkev, borůvka, černý bez, černý rybíz, pomeranč, kiwi, citron, aronie, hroznové víno, mango, mučenka; aroma; extrakt z černého bezu; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; karamelový sirup; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1482kJ / 349kcal Tuky: 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 82g z toho cukr: 63g Bílkoviny: 4,5g Sůl: 0,03g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10003276
- Kód EAN
- 4001686367131
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, jablko, mrkev, borůvka, černý bez, černý rybíz, pomeranč, kiwi, citron, aronie, hroznové víno, mango, mučenka; aroma; extrakt z černého bezu; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; karamelový sirup; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1482kJ / 349kcal Tuky: 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 82g z toho cukr: 63g Bílkoviny: 4,5g Sůl: 0,03g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10003276
- Kód EAN
- 4001686367131
K tomu se hodí také

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo OR02373, Vínové gumové bonbony, 100 g, Dary, Citrón, Pomeranč, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
390,82 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
310,30 Kč/1kg
31,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Riegelein Velikonoční směsný sáček z nejjemnější mléčné čokolády 225g
636,83 Kč/1kg
146,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
741,66 Kč/1kg
1 064,28 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Velikonoční směsný sáček s velikonočním zajíčkem a velikonočními vajíčky 100g
918,00 Kč/1kg
91,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola 100g Ovocné želé
235,20 Kč/1kg
23,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

After Eight 21 jednotlivě balených tenkých čokoládových tyčinek 200g
1 256,65 Kč/1kg
251,33 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
450,13 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
1 726,79 Kč/1kg
231,39 Kč
Prodejce: somnia24

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
450,13 Kč
Prodejce: somnia24

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt Nature Edition Mini směs na vajíčka Lindt Happy Easter 100g
1 443,90 Kč/1kg
144,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg