4,8



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g23 635,45 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Bioderma Hydrabio Sérum, Ženy, Citlivá pokožka, 40 ml12 300,00 Kč/1l
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sorion Creme 50 g9 792,20 Kč/1l
489,61 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
419,00 Kč/1kg
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 867,17 Kč/1kg
723,78 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil Dermacontrol hydratační krém Fps30 118ml
6 117,29 Kč/1l
721,84 Kč
Prodejce: somnia24

Tabaibaloe Aloe Vera krém na obličej a tělo 300ml
526,67 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 425,12 Kč/1kg
484,54 Kč
Prodejce: apohealth

NEURODERM Repair Intensivcreme, 50 ml Krémový krém
4 785,66 Kč/1kg
363,71 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Dermasence Adtop 10 % močovinový krém 200 ml
2 176,98 Kč/1kg
489,82 Kč
Prodejce: apohealth

Balneum Intensiv krém 75 ml
4 367,37 Kč/1kg
432,37 Kč
Prodejce: apohealth

Isdin Velastisa Vulvární hydratační krém 30g
19 009,00 Kč/1kg
570,27 Kč
Prodejce: somnia24

Mirfulan Hydrolind krém, 50 ml Krém
7 926,80 Kč/1l
396,34 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil Pro Urea 10% Lotion 500ml
5 677,30 Kč/1l
567,73 Kč
Prodejce: apohealth

EUBOS HAUTBALSAM, 200 ml Creme
320 379,98 Kč/1kg
320,38 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro citlivou pokožku
- Krém k nanášení na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Galderma Laboratorium GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 1874014
Cetaphil Hydratační krém 456 ml - Prezentace: Krém - Téma: Péče o pleť, tělo
- Hmotnost
- 456 g
- Objem
- 456 ml
- Složení
- Voda, glycerin, petrolatum, dikaprilylether, dimetikon, glycerylstearát, cetylalkohol, olej ze semen Helianthus Annuus, PEG-30 stearát, akrylátový/C10-30 alkylakrylátový krosolymer, Benzylalkohol, BHT, karbomer, dimetikonol, EDTA disodná, fenoxyethanol, propylenglykol, olej Prunus Amygdalus Dulcis, hydroxid sodný, tokoferol, tokoferyl acetát.
- Výrobce
- Galderma Laboratorium
- Obsah balení
- 1 kus
- Kód EAN
- 349932000339103499320003391
- Číslo produktu
- 050612
- Hmotnost
- 456 g
- Objem
- 456 ml
- Složení
- Voda, glycerin, petrolatum, dikaprilylether, dimetikon, glycerylstearát, cetylalkohol, olej ze semen Helianthus Annuus, PEG-30 stearát, akrylátový/C10-30 alkylakrylátový krosolymer, Benzylalkohol, BHT, karbomer, dimetikonol, EDTA disodná, fenoxyethanol, propylenglykol, olej Prunus Amygdalus Dulcis, hydroxid sodný, tokoferol, tokoferyl acetát.
- Výrobce
- Galderma Laboratorium
- Obsah balení
- 1 kus
- Kód EAN
- 349932000339103499320003391
- Číslo produktu
- 050612
K tomu se hodí také

2x ochranná fólie displeje pro Samsung Galaxy A52s 5G čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

50cm LED osvětlení pod skříňku Světlo do skříňky s bezdotykovým senzorem Světelný pásek Kuchyňské světlo Osvětlení pod skříňku Led pásek pro skříňky, police, teplá bílá
394,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

DR.OETKER Back-Liebe Emaille Forma Na Bábovku Ø 18 X 115 cm 1114
748,17 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Cetaphil hydratační krém pro suchou a citlivou pokožku těla a obličeje, 250 g krému
1 344,28 Kč/1kg
401,94 Kč
Prodejce: apohealth

TecTake 404403, Hnědá, 1 kusů
1 828,75 Kč
-95,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 733,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

WENKO Bamboo Bambusový závěs z udržitelného bambusu
1 723,85 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Hydratační mléko na obličej a tělo (Moisturizing Lotion), 470 ml
1 322,21 Kč/1l
621,44 Kč
Prodejce: somnia24

Cetaphil čisticí pleťová voda pro suchou a citlivou pleť, 236 ml pleťová voda
429,73 Kč
Prodejce: VISO

Hydratační krém CETAPHIL
2 882,59 Kč/1l
245,02 Kč
Prodejce: apohealth

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 485,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
69 785,71 Kč/1l
4 885,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Scentiva

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
487,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Boční markýza Dubaj 25532, moderní ochrana soukromí pro zahrady a terasy, antracit, 180 x 500 cm
2 444,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Bioderma, Sensibio H20, Micelární mytí obličeje, 500 ml
324,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

LEGO Star Wars Millennium Falcon, Sada na stavění, 9 rok/roky, Plast, 1353 kusů, 2,47 kg
5 883,81 Kč
Prodejce: BricksNthings

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Intenso 7504426MP
421,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělý produkt
Dobrá kvalita a výborná vstřebatelnost. Splňuje všechna očekávání a určitě si ho budu objednávat častěji.
Ohodnoceno dne 18. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
splňuje očekávání
Tento produkt mi doporučil dermatolog. Snadno se používá a dokonale podporuje péči o pleť.
Ohodnoceno dne 5. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Excipial Hydrocreme
Jsem velmi spokojená, používám tento krém na citlivou suchou a psorickou pleť a bohužel se na Slovensku momentálně neprodává. Už jsem si ho koupila v Německu a jsem ráda, že jsem si ho mohla koupit jednodušeji přes Kaufland.
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší krém, jaký znám
Tento krém je perfektní, zejména v létě na pokožce nezanechává mastný film, rychle se vstřebává a vyživuje
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučeno dermatologem.
Používám ho už dlouho, ale tento produkt je bezkonkurenčně levný a dodává se rychle.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro suchou pokožku je to dobrý krém
To zatím nemohu posoudit, protože jsem ho použila teprve jednou
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hydratační krém Cetaphil
Zboží odpovídá popisu, velmi rychlé doručení, rád si ho koupím znovu
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučeno mým dermatologem
Rychle se vstřebává a je velmi šetrný k pokožce
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 973,20 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l