Veet Men depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml

284,19 Kč

1 420,95 Kč / 1l

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém
Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém
843,71 Kč/1l
194,99 Kč
-6,00 Kč
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Veet for Men sprchový krém na odstranění chloupků Power Effect 150ml
Veet for Men sprchový krém na odstranění chloupků Power Effect 150ml
2 529,67 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
391,55 Kč
-12,10 Kč
379,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alexya | Depilační pudr - 100g - S alantoinem - Péče o pleť - Péče o tělo
Alexya | Depilační pudr - 100g - S alantoinem - Péče o pleť - Péče o tělo
909,90 Kč/1l
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml
Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml
1 744,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
174,44 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml
Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml
1 368,95 Kč/1l
273,79 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Veet 4053700288205, Krém na odstranění chloupků, 100 ml, Citlivá pokožka
Veet 4053700288205, Krém na odstranění chloupků, 100 ml, Citlivá pokožka
1 797,60 Kč/1l
179,76 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Veet Men Total Pro depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml
Veet Men Total Pro depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml
1 563,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro Veet Depilační krém pro normální pleť 100 ml
Veet Depilační krém pro normální pleť 100 ml
5 535,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
553,56 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Veet Men tělový depilační krém do sprchy 150 ml
Veet Men tělový depilační krém do sprchy 150 ml
625,50 Kč/1kg
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro Veet Men tělový depilační krém do sprchy 150 ml
Veet Men tělový depilační krém do sprchy 150 ml
4 170,00 Kč/1l
625,50 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro Veet Krém na Depilaci ve Spreji pro Citlivou Pleť 150ml
Veet Krém na Depilaci ve Spreji pro Citlivou Pleť 150ml
2 085,00 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro Veet 3059944021197, Krém na odstranění chloupků, 400 ml, Citlivá pokožka
Veet 3059944021197, Krém na odstranění chloupků, 400 ml, Citlivá pokožka
1 152,17 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
460,87 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Veet 200 ml depilační krém pro normální pleť
Veet 200 ml depilační krém pro normální pleť
1 387,50 Kč/1l
277,50 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Veet 3238730 Veet expert Enthaarungscreme 100,0 ml
Veet 3238730 Veet expert Enthaarungscreme 100,0 ml
3 088,40 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 30
308,84 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Depilační krém na tělo DEPIL MEN Byly (200 ml)
Depilační krém na tělo DEPIL MEN Byly (200 ml)
3 219,95 Kč/1l
643,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Veet Men Total Pro krém na odstranění chloupků depilace pro citlivou pokožku 200 ml
Veet Men Total Pro krém na odstranění chloupků depilace pro citlivou pokožku 200 ml
1 563,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro Veet depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml – výhodné balení – 2 kusy
Veet depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml – výhodné balení – 2 kusy
2 860,42 Kč/1l
1 290,39 Kč
-146,22 Kč
1 144,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Obrázek produktu pro Veet Men Haarentfernungsset
Veet Men Haarentfernungsset
2 700,00 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 15
405,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Veet Depilační krém pro suchou pokožku 100ml
Veet Depilační krém pro suchou pokožku 100ml
5 535,60 Kč/1l
553,56 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Veet Expert depilační krém podpaží 100 ml – výhodné balení – 5 kusů
Veet Expert depilační krém podpaží 100 ml – výhodné balení – 5 kusů
4 237,94 Kč/1l
2 289,56 Kč
-170,59 Kč
2 118,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

VEET Men Total Pro Sensibles krém na odstranění chloupků 200ml

Veet Men Total Pro Sensibles je depilačníkrém určený pro muže, kteří se chtějí účinně a bezpečně zbavit nežádoucích chloupků a zároveň pečovat o svou citlivou pokožku. Přípravek odstraňuje i ty nejkratší chloupky bez nutnosti použití holicího strojku a poskytuje hladkou a hydratovanou pokožku po dobu až 24 hodin. Díky modernímu složení Silk & Fresh krém zanechává příjemnou vůni a dodává pocit svěžesti.

Klíčové vlastnosti:

  • Určeno pro citlivou pokožku: Jemné složení přizpůsobené potřebám pokožky se sklonem k podráždění.
  • Rychlý účinek : Odstraňuje chloupky za pouhých 3-6 minut a přináší okamžité výsledky.
  • Dlouhotrvající hydratace: Udržuje úroveň hydratace pokožky až po dobu 24 hodin.
  • Technologie Silk & Fresh: Eliminuje nepříjemný zápach a zanechává pokožku svěží.
  • Pohodlná aplikace: Součástí výrobku je špachtle usnadňující přesnou aplikaci a odstranění krému.

Výhody: Složení krému je vhodné pro každodenní použití:

  • Rychlé výsledky: Účinné odstranění chloupků pro hladkou pokožku během několika minut.
  • Bez podráždění: Vhodné pro citlivou pokožku, minimalizuje riziko podráždění a senzibilizace.
  • Multifunkční : Lze použít na různé části těla, jako je hrudník, záda, paže, podpaží, nohy a třísla.
  • Snadné použití: Aplikace krému je jednoduchá a pohodlná díky přiložené špachtli.

Doporučení: Vhodné pro použití v domácnosti:

Doporučení: Krém Veet Men Total Pro Sensibles doporučujeme mužům, kteří hledají rychlý, účinný a bezpečný způsob odstranění chloupků. Vhodný bude zejména pro ty s citlivou pokožkou, kteří se chtějí vyhnout podráždění při holení žiletkou.

Působení a účinky: Přípravek je určen k ochraně pokožky před epilací:

  • Odstraňování chloupků u kořínků: Krém účinně rozpouští chloupky a odstraňuje je v blízkosti pokožky.
  • Hladká pokožka: Poskytuje dlouhotrvající efekt hladké pokožky bez podráždění.
  • Hydratace a péče: Udržuje pokožku hydratovanou, zanechává ji jemnou a ošetřenou.

Návod k použití: Pokožka se zkrášluje a vysušuje:

  1. Kožní test: Před prvním použitím vyzkoušejte krém na malé ploše pokožky. Pokud se po 24 hodinách neobjeví žádné podráždění, pokračujte v používání.
  2. Použití: Pomocí přiložené špachtle naneste krém na suchou pokožku a rovnoměrně pokryjte chloupky, které chcete odstranit. Nevtírejte.
  3. Doba působení: Krém nechte na pokožce působit 3 až 6 minut. Účinek vyzkoušejte odstraněním krému z malé oblasti. Pokud chloupky snadno odstraníte, odstraňte zbytek krému špachtlí.
  4. Závěrečné opláchnutí: Pokožku důkladně opláchněte vlažnou vodou, abyste odstranili zbytky krému, a poté ji osušte ručníkem.

Objem : 200 ml



Kupte si Veet Sensitive krém na odstranění chloupků pro muže 200 ml ještě dnes a odstraňte chloupky rychle a účinně bez bolesti. Účinný i na krátké chloupky a zanechává pokožku jemnou a bez vůně. Rychlé a pohodlné odstranění chloupků. Bezbolestný. Vhodný pro citlivou pokožku. Účinný i na krátké chloupky Obsahuje 1 špachtli Velikost tuby 200 ml



Kupte si nyní Veet for Men Depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml a depilujte své tělo rychle a účinně, bez bolesti. Sametově hebká pokožka bez zbytků zápachu.

  • Pohodlná a rychlá depilace
  • Bezbolestný
  • Vhodný pro citlivou pokožku
  • Odstraňuje i ty nejkratší chloupky
  • Obsahuje špachtli
  • Obsah: 200 ml
.

Pokud hledáte to nejlepší pro svou intimní hygienu za nejlepší ceny, krém na odstranění chloupků na těle Veet (200 ml) je to, co potřebujete!



  • Pohlaví:
    • Muži
    • Unisex
  • Objem: 200 ml
  • Složení:
    • Sorban draselný
    • Ppg-15 stearylether
    • Propylenglykol
    • Benzoan sodný
    • Glukonát sodný
    • Mastek
    • Tokoferylacetát
    • Močovina
    • Vp/hexadecen kopolymer
    • Voda (Aqua)
    • Akrylátový kopolymer
    • Bht
    • Butylfenylmethylpropional
    • Ceteareth-20
    • Hexyl cinnamal
    • Limonen
    • Linalool
    • Methylchloroisothiazolinon
    • Methylisothiazolinone
    • Paraffinum liquidum
    • Glycerin
    • Cetearylalkohol
    • Šťáva z listů aloe barbadensis
    • Sorbitol
    • Křemičitan sodnohořečnatý lithný
    • Hydroxid vápenatý
    • Tisíran hořečnatý
    • Tioglykolát draselný
    • Ci 77891
    • Parfém
  • Typ: Štětec
Od 10,91 / 100ml

Informace o obecných předpisech o bezpečnosti výrobků:
Reckitt Benckiser Group plc
103-105 Bath Road, Slough, United Kingdom, SL1 3UH
SL1 3UH - Slough
+441753217800



Depilační krém Veet For Men Sensitive Skin 200ml
Hmotnost
245 g
Objem
200 ml
Složení
aqua
Výrobce
Cílové skupiny
Muži
Unisex
Kód EAN
8410104249601

Hmotnost
245 g
Objem
200 ml
Složení
aqua
Výrobce
Cílové skupiny
Muži
Unisex
Kód EAN
8410104249601
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Veet Men Haarentfernungsset
Veet Men Haarentfernungsset
2 700,00 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 15
405,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém
Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém
843,71 Kč/1l
194,99 Kč
-6,00 Kč
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro ARTE FIORI Capillum Amove Aloe Vera depilační prášek 200g
ARTE FIORI Capillum Amove Aloe Vera depilační prášek 200g
2 581,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
516,30 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Snä Epil Enthaarungs-Creme sensitive
Snä Epil Enthaarungs-Creme sensitive
612,25 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Leganza Depilační sada ze zeleného čaje 225 ml
Leganza Depilační sada ze zeleného čaje 225 ml
647,83 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex
Obrázek produktu pro Pilca Depilační pěna na tělo s kaméliovým olejem a vitaminem E 150ml
Pilca Depilační pěna na tělo s kaméliovým olejem a vitaminem E 150ml
851,07 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
127,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Depilační krém Snae Epil 75 ml
Depilační krém Snae Epil 75 ml
756,53 Kč/1kg
56,74 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Veet EasyWax Roll-On Náplň s Bambuckým Máslem 50 ml
Veet EasyWax Roll-On Náplň s Bambuckým Máslem 50 ml
6 255,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro Nair krém na odstranění chloupků - Aloe Vera - 224g - Jemná péče o pokožku - Nair tělový krém
Nair krém na odstranění chloupků - Aloe Vera - 224g - Jemná péče o pokožku - Nair tělový krém
843,71 Kč/1l
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Nair | Depilační krém - 224 G - S ovesným mlékem - Vanilková vůně - Tělový krém
Nair | Depilační krém - 224 G - S ovesným mlékem - Vanilková vůně - Tělový krém
1 759,90 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml
Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml
1 744,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
174,44 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Veet 3079272, Krém na odstranění chloupků, 200 ml, Tělo, Suchá pokožka, Normální pokožka, Vyhlazující, Pánské
Veet 3079272, Krém na odstranění chloupků, 200 ml, Tělo, Suchá pokožka, Normální pokožka, Vyhlazující, Pánské
1 569,45 Kč/1l
313,89 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Veet Total Pro Intimní krém na odstranění chloupků 100 ml + balzám 50 ml
Veet Total Pro Intimní krém na odstranění chloupků 100 ml + balzám 50 ml
2 159,67 Kč/1l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
323,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Depilační krém na odstraňování chloupků pro muže Veet Men Total Pro, 200 ml
Depilační krém na odstraňování chloupků pro muže Veet Men Total Pro, 200 ml
1 280,63 Kč/1kg
997,00 Kč
-612,81 Kč
384,19 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém
Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém
194,99 Kč
-6,00 Kč
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
843,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nair krém na odstranění chloupků - Aloe Vera - 224g - Jemná péče o pokožku - Nair tělový krém
Nair krém na odstranění chloupků - Aloe Vera - 224g - Jemná péče o pokožku - Nair tělový krém
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
843,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nair | Depilační krém - 224 G - S ovesným mlékem - Vanilková vůně - Tělový krém
Nair | Depilační krém - 224 G - S ovesným mlékem - Vanilková vůně - Tělový krém
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 759,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alexya | Depilační pudr - 100g - S alantoinem - Péče o pleť - Péče o tělo
Alexya | Depilační pudr - 100g - S alantoinem - Péče o pleť - Péče o tělo
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Veet 3079272, Krém na odstranění chloupků, 200 ml, Tělo, Suchá pokožka, Normální pokožka, Vyhlazující, Pánské
Veet 3079272, Krém na odstranění chloupků, 200 ml, Tělo, Suchá pokožka, Normální pokožka, Vyhlazující, Pánské
313,89 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 569,45 Kč/1l
Obrázek produktu pro AVON Avon Care Krém na odstranění chloupků na obličeji 15 ml
AVON Avon Care Krém na odstranění chloupků na obličeji 15 ml
217,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TinaBeauty
14 532,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml
Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
174,44 Kč
Prodejce: apohealth
1 744,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pilca Depilační pěna na tělo s kaméliovým olejem a vitaminem E 150ml
Pilca Depilační pěna na tělo s kaméliovým olejem a vitaminem E 150ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
127,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
851,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Snä Epil Enthaar.-Streifen Gesicht
Snä Epil Enthaar.-Streifen Gesicht
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
107,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 036,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eveline Cosmetics Laser Precision – depilační krém, hydratace, zklidnění
Eveline Cosmetics Laser Precision – depilační krém, hydratace, zklidnění
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Eveline 9v1 ultradelikátní depilační krém na ruce a nohy 125ml - Dlouhodobá expirace!
Eveline 9v1 ultradelikátní depilační krém na ruce a nohy 125ml - Dlouhodobá expirace!
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Depilační krém na tělo Depil Aloe Vera Byly (75 ml)
Depilační krém na tělo Depil Aloe Vera Byly (75 ml)
591,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
5 919,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Eveline Sensitive Epil Łagodny krem do kompleksowej depilacji, 175 ml
Eveline Sensitive Epil Łagodny krem do kompleksowej depilacji, 175 ml
96,49 Kč
-16,30 Kč
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
458,23 Kč/1l
Obrázek produktu pro Eveline Cosmetics Just Epil – depilační krém, hydratace, zklidnění
Eveline Cosmetics Just Epil – depilační krém, hydratace, zklidnění
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Eveline Cosmetics 99% Natural Aloe Vera – depilační krém, hydratace, zklidnění
Eveline Cosmetics 99% Natural Aloe Vera – depilační krém, hydratace, zklidnění
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Depilační krém na tělo DEPIL MEN Byly (200 ml)
Depilační krém na tělo DEPIL MEN Byly (200 ml)
643,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 219,95 Kč/1l
Obrázek produktu pro Veet Men - balení 6 depilačních krémů 100 ml s kopulovitým aplikátorem
Veet Men - balení 6 depilačních krémů 100 ml s kopulovitým aplikátorem
115,28 Kč
2% od 3 ks
Prodejce: ALG-Outlet
1 152,80 Kč/1l