4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
NorteSur Criollo kakao 500 g844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)379,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY3 044,20 Kč/1kg
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g215,56 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Open Food 5425013642880, 403 kcal, 78,2 g, 1,4 g, 2,3 g, 13,6 g, 73,8 g
895,15 Kč/1kg
1 163,69 Kč
Prodejce: taleoo

Napój kakaowy Puchatek 150 g
525,00 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 3830052951848, 267 kcal, 67,7 g, 5,6 g, 10,2 g, 0,04 g, 15 g
1 436,00 Kč/1kg
359,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix

Napój instant kakaowy Decomorreno 80 g
1 054,50 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Katomix

Napój instant kakaowy Decomorreno 150 g
1 035,40 Kč/1kg
155,31 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4260492951327, e960, e968, süßungsmittel: (erythrit, 1% walnuss, zimt, 9, 5, 1% kakaopulver, Mandelmehl (teilentölt),..., 580 kcal, 19 g, 25 g, 2,2 g
1 040,20 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Kakao Kakaopulver schwach entölt 200 g
1 929,90 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix

neutral Trinkschokolade 125,0 g
772,64 Kč/1kg
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1420210, 250 g, 300 kcal, 1258 kJ, 5,3 g, 0,3 g, 37,3 g
1 500,08 Kč/1kg
375,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Rapunzel 1433005, 250 g, 370 kcal, 1564 kJ, 9,3 g, 3,7 g, 62 g
1 152,88 Kč/1kg
288,22 Kč
Prodejce: taleoo

Gellwe Cacao Vitamin Cocoa Powder 150 G
2 473 199,88 Kč/1kg
513,99 Kč
-143,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
370,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesquik Getränkepulver Original 350g
776,51 Kč/1kg
271,78 Kč
Prodejce: somnia24

Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
772,62 Kč/1kg
386,31 Kč
Prodejce: somnia24

Carobpulver glutenfrei 200g
449,15 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Milram Moin mléčný nápoj s lahodnou příchutí jahod 500 ml
Vychutnejte si ovocnou krémovou chuť mléčného nápoje Milram Moin s lahodnou příchutí jahod. Tento lahodný mléčný nápoj kombinuje vysoce kvalitní mléko s přírodní příchutí čerstvých jahod a každý den vám přinese malý kousek požitku. Ať už jako snídaňový nápoj, svačina mezi jídly nebo na cestách – mléčný nápoj Milram Moin vám přinese krémovou radost v každé situaci.
Proč mléčný nápoj Milram Moin s lahodnou příchutí jahod?
Nápoj nadchne svou intenzivní jahodovou chutí, která dokonale ladí s čerstvým mlékem. Každý doušek přináší krémovou chuť a cenné živiny. Pro všechny, kteří milují ovocné mléčné nápoje a dbají na kvalitní suroviny, je tento produkt ideální volbou.
Mléčný nápoj Milram Moin v detailu
S obsahem 500 ml v láhvi je mléčný nápoj Milram Moin ideální pro každodenní požitek. Vyrobený z prvotřídního mléka a dochucený přírodní jahodovou příchutí, přesvědčí svou krémovou chutí a ovocnou svěžestí. Ať už doma, v kanceláři nebo na cestách, tento nápoj se hodí vždy a všude.
Pro koho je mléčný nápoj Milram Moin vhodný?
Ideální pro děti, mládež a dospělé, kteří milují lahodné mléčné nápoje a kladou důraz na kvalitu. Ať už jako snídaňový nápoj, svačina mezi jídly nebo na cesty – mléčný nápoj Milram Moin s příchutí jahod přináší každý den ovocnou chuť.
Nejlepší možnosti použití
Vychutnejte si nápoj vychlazený přímo z láhve, k müsli nebo snídaňovým cereáliím, jako svačinku mezi jídly nebo kreativně ve smoothies a dezertech. Tak si můžete vychutnat krémovou jahodovou chuť mnoha různými způsoby.
Kupte si nyní mléčný nápoj Milram Moin
Nenechte si ujít lahodný mléčný nápoj od Milram. Objednejte si nyní mléčný nápoj Milram Moin s lahodnou příchutí jahod 500 ml a vychutnejte si krémovou, ovocnou chuť, která vás nadchne. Zažijte rozdíl s Milram!
DMK Deutsches Milchkontor GmbHIndustriestraße 27
27404 ZevenE-mail: [email protected]
- Kapacita:
- 500 ml
- Vhodné pro vegetariány:
- Ne
- Nova classification:
- 4
- Additives:
- e160a, e407
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 57 kcal
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 10,6 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 0,04 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah sodíku (ve 100 g):
- 0,052 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 3,4 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 10,5 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,13 g
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 242 kJ
- Obsah cukru (na jednu porci):
- 10,5 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 57 kcal
- Obsah tuku (na jednu porci):
- 0,1 g
- Obsah bílkovin (na jednu porci):
- 3,4 g
- Obsahu uhlohydrátů (na jednu porci):
- 10,6 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 242 kJ
- Obsah sodíku (v 1 porci):
- 0,052 g
- Obsah soli (na jednu porci):
- 0,13 g
- Obsah nasycených tuků (na jednu porci):
- 0,04 g
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- odstředěné MLÉKO, cukr, stabilizátor karagenan, aroma, barvivo karoten.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 57,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 242,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,10 z toho nasycené mastné kyseliny: 0,04 Sacharidy: 10,60 Sacharidy, z toho cukr: 10,50 Bílkoviny: 3,40 Sůl: 0,13
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 548 g
- Potravinářský podnik
- DMK Deutsches Milchkontor GmbHIndustriestraße 27 27404 Zeven
- Prodejní název
- Mléčný míchaný nápoj z odstředěného mléka s jahodovou příchutí. Ultra vysoká teplota
- Výrobce
- MILRAM
- Číslo produktu
- 00039546
- Kód EAN
- 4036300044792
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- odstředěné MLÉKO, cukr, stabilizátor karagenan, aroma, barvivo karoten.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 57,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 242,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,10 z toho nasycené mastné kyseliny: 0,04 Sacharidy: 10,60 Sacharidy, z toho cukr: 10,50 Bílkoviny: 3,40 Sůl: 0,13
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 548 g
- Potravinářský podnik
- DMK Deutsches Milchkontor GmbHIndustriestraße 27 27404 Zeven
- Prodejní název
- Mléčný míchaný nápoj z odstředěného mléka s jahodovou příchutí. Ultra vysoká teplota
- Výrobce
- MILRAM
- Číslo produktu
- 00039546
- Kód EAN
- 4036300044792
K tomu se hodí také

Milram Moin míchaný mléčný nápoj s lahodnou vanilkovou příchutí 500ml
47,24 Kč/1l
23,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milram Moin míchaný mléčný nápoj s lahodnou kakaovou příchutí 500ml
53,39 Kč/1kg
29,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milram Moin ledová káva s mlékem v nápojovém balení 500 ml
43,58 Kč/1kg
23,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 80 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Matrace Tribesigns 140x200 cm výška 25 cm, H3, 7zónová, taštičková pružinová matrace s certifikací Oeko-TEX, pružinová matrace s gelovou paměťovou pěnou
3 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vysílačky Walkie Talkie bez licence 2ks Rádio s dlouhým dosahem 3km Profesionální vysílačky 8 kanálů Vysílačka pro rodinnou záchranu v nouzi Retoo
510,99 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,99 Kč
Prodejce: Retoo

Erasco 3336710005 Erasco Hacksteaks in Sauce mit Kartoffelpüree, Erbsen und Möhren 1 St.
568,21 Kč/1kg
272,74 Kč
Prodejce: somnia24

Livingwalls samolepicí panel pop.up panel 3D béžový hnědý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
463,08 Kč/1m²
602,00 Kč
Prodejce: DIMEX-ART

Okurky nakládané v mléčné kyselině – fermentované | veganské | 370 ml | MARSCHLAND
346,00 Kč/1kg
114,18 Kč
Prodejce: taleoo

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Oboustranná matrace
2 322,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
67,36 Kč/1m
67,36 Kč
Prodejce: Homeek

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

EINFEBEN Dětský přebalovací pult Koryto Vana Výškově nastavitelná skládací přebalovací jednotka Skládací Výškově nastavitelná s podložkou s uzamykatelnými kolečky Bezpečnostní pásy
1 399,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

casa.pro Grillwagen Ari Holzkohlegrill BBQ
1 585,74 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 455,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

iGLOBAL Dětská postel Postel - auto Postel - Cars Mládežnická postel Juniorská postel Postel s lamelovým roštem Pěnová matrace 140 x 70 cm Modrá
4 013,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco

SONGMICS Stojan na boty 10 úrovní Skříňka na boty Organizér na boty DIY zásuvný regál Úložný regál Bílá barva
942,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,48 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Fiqops dětská skluzavka 4 v 1 dětské skládací hřiště s basketbalovým košem házecí kroužek Anglické učební zařízení zelené barvy
1 791,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Bärenmarke ledová káva s dlouhou životností Classic osvěžující potěšení 1000ml
74,78 Kč/1l
74,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře
Velmi dobře
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg

NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Prodejce: LaProve

NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg

NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg

Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kakaový prášek 500g Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(12)Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg

Kakaový prášek 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(12)Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg

Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg

Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg

Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

neutral Trinkschokolade 125,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg

Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l

Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l

Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,15 Kč/1kg