5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g640,37 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Konfitura truskawkowa Lubelska 240 g156,10 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Dżem agrestowy Her z owoców agrestu 280 g92,86 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Dżem jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g120,93 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Fruity Orange
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Džem z citronu a zázvoru 360g
361,39 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka zázvorová 400g
165,17 Kč/1kg
66,07 Kč
Prodejce: Katomix

Agrisicilia Marmellata Mandarini di Sicilia 360 g italská marmeláda z mandarinek
329,67 Kč/1l
118,68 Kč
Prodejce: foodperium

Grashoff Australský zázvorový pikantní ovocný džem extra 250g
596,52 Kč/1kg
149,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
318,79 Kč/1l
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Powidła śliwkowe z węgierek Nałęczowskie 290 g
138,02 Kč/1kg
77,29 Kč
Prodejce: Katomix

Gruszki połówki w syropie 820 g
113,28 Kč/1kg
130,02 Kč
-37,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,89 Kč
Prodejce: Katomix

Dżem brzoskwiniowy Łowicz niskosłodzony 280 g
127,20 Kč/1kg
58,51 Kč
Prodejce: Katomix

Povidla švestkováZWERGENWIESE 225 g
381,20 Kč/1kg
85,77 Kč
Prodejce: taleoo

Prospona Frużelina Cherry 380 g
397,82 Kč/1kg
151,17 Kč
Prodejce: Katomix

Dawtona Dżem Wiśniowy Niskosłodzony 280 g
104,23 Kč/1kg
84,18 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Edelmarzipan - süßes Häschen 200g | FUNSCH
972,60 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Powidła Śliwkowe 330 g
153,96 Kč/1kg
83,14 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Ingredience | |
|---|---|
| Cukr, voda, zázvor, želírující látka (pektiny), okyselující látka (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronan sodný) | |
| Výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené) | |
| Kalorická hodnota v kJ: | 1.257 kilojoulů (KJ) |
| Výhřevnost v kcal: | 297 kilokalorií (kcal) |
| Tuk v g: | 2,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny v g: | 1,2 g |
| Carbohydrates in g: | 69,2 g |
| z toho cukr v g | 65 g |
| Bílkoviny v g: | 0,1 g |
| Sůl v g: 0,5 g: | 0 g |
Chivers Ginger - Marmeláda - Distributor: Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KG, Am Klingenweg 6A, 65396 Walluf 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, voda, zázvor, želírující látka (pektiny), okyselující látka (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronan sodný)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1257 kj Energie kcal 297 kcal Tuky 2,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,2GRM Sacharidy 69,2GRM Sacharidy, z toho cukr 65GRM Bílkoviny 0,1GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
- Prodejní název
- Zázvorový džem
- Výrobce
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo produktu
- 118900320
- Kód EAN
- 5098732004811
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, voda, zázvor, želírující látka (pektiny), okyselující látka (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronan sodný)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1257 kj Energie kcal 297 kcal Tuky 2,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,2GRM Sacharidy 69,2GRM Sacharidy, z toho cukr 65GRM Bílkoviny 0,1GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
- Prodejní název
- Zázvorový džem
- Výrobce
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo produktu
- 118900320
- Kód EAN
- 5098732004811
K tomu se hodí také

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Fruity Orange
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Lemon Curd 320g
372,00 Kč/1kg
119,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Džem z citronu a zázvoru 360g
361,39 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Chivers Orange Jelly
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Lemon Jelly
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
318,79 Kč/1l
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour Ginger Orange Spread Jam 280g
380,77 Kč/1kg
108,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Rose Meruňkový džem Extra ovocná pomazánka 450g
343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Nussbeisser Gold 220 g
756,88 Kč/1kg
181,65 Kč
Prodejce: Katomix

Divoké brusinky Valenzi 220g
230,41 Kč/1kg
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Agrisicilia Marmellata Limone Siracusa IGP 360 g italská marmeláda z citronů
329,72 Kč/1l
118,70 Kč
Prodejce: foodperium

Wilkin & Sons Tiptree, konfitura "Little Scarlet" – jedinečná jahodová marmeláda nejvyšší kvality!
924,59 Kč/1kg
314,36 Kč
Prodejce: artbook-service

Agrisicilia Marmellata Arance Amare 360 g marmeláda z hořkých pomerančů
329,78 Kč/1l
118,72 Kč
Prodejce: foodperium

Ovocná pomazánka zázvorová 400g
165,17 Kč/1kg
66,07 Kč
Prodejce: Katomix

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Skládací elektrický invalidní vozík 600W elektrický invalidní vozík elektrický invalidní vozík Li-baterie 06070
30 150,31 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Skládací skleněný zahradní stůl, jídelní stůl z tvrzeného skla, konferenční stolek, přenosný stůl na terasu (čtvercový)
951,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GIANTEX

Grashoff Australský zázvorový pikantní ovocný džem extra 250g
596,52 Kč/1kg
149,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Basalt Einkehrsand 0,02-2,2 mm 25 kg – Hochwertiges Fugenmaterial für Pflasterflächen
189,26 Kč/1kg
4 731,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Darbo třešňový džem se sladidly Bez kalorií 220g
472,86 Kč/1kg
104,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Peach Passion Fruit Gourmet Breakfast Spread 250g
434,52 Kč/1kg
108,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kesper 77392, Klasický servírovací podnos, Obdélník, Vícebarevný, 500 mm, 45 mm, 350 mm
263,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Agrisicilia Marmellata Mandarini di Sicilia 360 g italská marmeláda z mandarinek
329,67 Kč/1l
118,68 Kč
Prodejce: foodperium

KitchenAid 5K45SSEWH, Stojací mixér, Metalická, Bílá, Tlučení, Hnětění, Míchání, Míchání, 1,15 m, 4,3 l, 220 ot/min
11 221,79 Kč
-300,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 921,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRaUN_Elektro

Odpadkový koš 2x25 litrů Duo Bin - barva: černá
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší citronový krém
Lemon Curd používám už strašně dlouho. Je perfektní do salátových zálivek. Je perfektní na přípravu citronové zmrzliny.
Ohodnoceno dne 12. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení
Nejlepší ovocná marmeláda, jakou jsem kdy jedl
Ohodnoceno dne 30. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Citronový tvaroh Chivers
Citronový tvaroh se hodí
Ohodnoceno dne 21. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojený chutná dobře
velmi dobrý
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l