4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g985,48 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi smažené kořeněné nudle pikantní lahodné dělá 2 porce 191g291,31 Kč/1kg
55,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi Fix na makaronové lasagne ovocný se středomořskými bylinkami 40g762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuřecí maso s houbovým krémem a petrželkou 36g
848,61 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Švábské sýrové špecle
515,38 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na boloňské zapečené pokrmy s jemnou příchutí pro lahodné zapékání 35g
870,86 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro brambory s rozmarýnem, tymiánem a oreganem 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na gratinované brambory s jemně nastrouhaným muškátovým oříškem 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix pro lososa krémová gratinovaná smetana s jemnými koprovými špičkami 26g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na špagety Carbonara krémové se slaninou a sýrem 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi Fix pro kuřecí hrnec Spaetzle s cibulí a petrželkou 48g
Přehled produktů
Maggi Fix für Haehnchen Spaetzle Topf přináší na stůl snadné vaření SWEBISH COOKIES. Jemně vyvážená směs koření zajišťuje krémový SPAETZLE TOPF s jemnými kuřecími kousky, aromatickou cibulí, jemnou PETRŠILKOU a čerstvými ŠAMPIONY. Ideální pro každého, kdo si chce snadno a rychle připravit VYSOKÝ RODINNÝ JÍDELNÍK.
Klíčové vlastnosti
Krémová omáčka má harmonickou chuť a skvěle se hodí ke SPAETZLE a KUŘECÍMU. Receptura zajišťuje kulatou chuť s výrazným kořením. Vhodná pro tři PORCE a ideální pro každodenní použití. FIXPRODUKT pro tradiční a oblíbenou HAUSMANNSKOST.
Příprava a použití
Na malém množství tuku osmažte na plátky nakrájené kuřecí maso. Přidejte cibuli a houby a krátce orestujte. Přidejte vodu, vmíchejte obsah sáčku a přiveďte k varu. Přiložte spaetzle a nechte několik minut louhovat, dokud není omáčka krémová a všechny ingredience se dobře spojí.
Pochutnání a doporučení k podávání
Hrnec s kuřecím masem spaetzle se skvěle hodí jako teplý OBĚD nebo slaný VEČERNÍ pokrm. Obzvláště oblíbený je u celé RODINY a ideální pro dny, kdy je čas na hranici únosnosti, aniž by to bylo na úkor chuti.
Shrnutí
Maggi Fix für Haehnchen Spaetzle Topf znamená KRÉMOVÉ JÍDLO SPAETZLE S KUŘECÍM JEDLEM A PETRŠLÍKEM. Snadná příprava, spolehlivé výsledky a perfektní pro RYCHLÉ SLADKÉ KUCHYŇKY.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborový škrob*, PŠENIČNÁ mouka*, jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), cukr*, koření* (3,8 % cibule, česnek, pepř), přírodní aroma*, uzená slanina* (slanina, sůl, kouř), palmový tuk*, bylinky* (petržel, tymián), sůl*, MLÉČNÝ CUKR*, paprikový olej*, MLÉČNÁ BÍLKOVINA*, koření* (z PŠENICE). *přírodní složky Mohou obsahovat CELER, VEJCE, HOŘČICI a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 571 kJ/136 kcal, tuky: 4,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,8 g, sacharidy: 15,7 g, z toho cukr: 1,2 g, bílkoviny: 8,7 g, vláknina: 0,9 g, sůl: 0,89 g
- Hmotnost
- 48 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Oprava pro hrnec spaetzle s kuřecím masem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 83907
- Kód EAN
- 7613035349148
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborový škrob*, PŠENIČNÁ mouka*, jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), cukr*, koření* (3,8 % cibule, česnek, pepř), přírodní aroma*, uzená slanina* (slanina, sůl, kouř), palmový tuk*, bylinky* (petržel, tymián), sůl*, MLÉČNÝ CUKR*, paprikový olej*, MLÉČNÁ BÍLKOVINA*, koření* (z PŠENICE). *přírodní složky Mohou obsahovat CELER, VEJCE, HOŘČICI a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 571 kJ/136 kcal, tuky: 4,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,8 g, sacharidy: 15,7 g, z toho cukr: 1,2 g, bílkoviny: 8,7 g, vláknina: 0,9 g, sůl: 0,89 g
- Hmotnost
- 48 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Oprava pro hrnec spaetzle s kuřecím masem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 83907
- Kód EAN
- 7613035349148
K tomu se hodí také

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
985,48 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuličky do trouby s goudou v pikantní rajčatové omáčce 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polévka z mletého masa a sýra s
664,13 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro brambory s rozmarýnem, tymiánem a oreganem 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé kari smažené maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 41 g
4 585,61 Kč/1kg
188,01 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Maggi Fix pro Köttbullar Omáčka na švédské masové kuličky 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Rýžové jídlo Djuvec Art Wuerzmix lahodné a chutné 31 g
983,23 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvě smažené těstoviny, kořenící směs, lahodná a chutná, 26 g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na lasagne pikantní rajčata přírodní ingredience 30 g
1 016,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix pro lososa krémová gratinovaná smetana s jemnými koprovými špičkami 26g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na gratinované brambory s jemně nastrouhaným muškátovým oříškem 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuřecí maso s houbovým krémem a petrželkou 36g
848,61 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
618,63 Kč
Prodejce: PolisElectro

Maggi Fix maďarský guláš, kořenící směs, lahodná, klasická, 56 g
544,29 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaronové lasagne ovocný se středomořskými bylinkami 40g
762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TurboTronic rychlovarná konvice – TT-LED01 – 2200 W skleněná konvice, objem 1,7 l, modré LED vnitřní osvětlení, bez BPA
774,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Vše je v pořádku, protože tento článek již zřejmě není v programu ostatních trhů Jsem rád, že jsem ho našel
Ohodnoceno dne 10. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šlo to rychle
Vše skvělé
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
653,33 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
659,01 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
973,57 Kč/1kg