4,0



Na základě 1 hodnocení
Rimmel Professional Eyebrow Pencil, Hnědá, Dark Brow, 1,4 g, HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES,..., 1 kusů, 40 mm
150,00 Kč
15 000 000,38 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tužka na obočí Brow Now (Defining Pencil) 1,2 g, 03 Brunette587 949,97 Kč/1kg
705,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Nanobrow Microblading Pen tužka na obočí Dark Brown 1 ml47 934,00 Kč/1kg
479,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Tužka na obočí (Quickliner for Brows) 7 ml, 05 Dark Espresso1 160 416,61 Kč/1kg
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Tužka na oči a obočí Couvrance (Eyebrow and Eye Pencil) 1,35 g, Brown351 260,51 Kč/1kg
418,00 Kč
Prodejce: apohealth

Clarins Eyebrow Pencil, Hnědá, dark brown, 1,1 g, Ženy, CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE.HYDROGENATED PALM KERNEL..., 1 kusů
515 523,08 Kč/1kg
670,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

GOSH Eye Brow Pencil, Hnědá, Dark Brown, 1,2 g, Ženy, Paraben, 1 kusů
292 308,32 Kč/1kg
350,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

CATRICE Stylist, Hnědá, Ashy Drama, 1,4 g, Ženy, DIMETHICONE, HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE CERA (HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX), SYNTHETIC..., 1 kusů
8 787 000,22 Kč/1kg
87,87 Kč
Prodejce: MANADA

ARTDECO Eyebrow Designer, Hnědá, Light, 1 g, Ženy, ETHYLHEXYL ISOSTEARATE, MICA, NEOPENTYL GLYCOL DIETHYLHEXANOATE, CANDELILLA CERA (EUPHORBIA..., 1 kusů
245 949,99 Kč/1kg
245,95 Kč
Prodejce: MANADA

Collistar Professionale Brow Pencil, Blonďatá, Blondo, 1,1 g, Ženy, 1 kusů
528 845,46 Kč/1kg
581,73 Kč
Prodejce: BeautyShop

benecos Eyebrow Designer Brown, Hnědá, Brown, 1,13 g, Ženy, 1 kusů
2 918,80 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nanobrow Eyebrow Pencil tužka na obočí Dark Brown 1 g
358 999,98 Kč/1l
359,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

theBalm Brow Pow, 0,85 g, Hnědá, 1 kusů
11 724 400,30 Kč/1kg
293,11 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ARTDECO Eyebrow Pencil, Šedá, Light Grey Brown, 1,1 g, Ženy, C10-18 TRIGLYCERIDES, BEHENYL ALCOHOL, TALC, ISOPROPYL MYRISTATE, SILICA, STEARALKONIUM HECTORITE,..., 1 kusů
17 600 000,44 Kč/1kg
176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Paese Pudrowa kredka do brwi Dark Brown, 1,19 g
16 884 500,43 Kč/1kg
337,69 Kč
Prodejce: MANADA

Diego dalla Palma High-Precision Brow Pencil, Hnědá, Ženy, 1 kusů
296 924,99 Kč/1kg
593,85 Kč
Prodejce: BeautyShop

Tužka na obočí Mineralist (Micro Brow Pencil) 0,8 g, Light Brunette
748 389,96 Kč/1l
748,39 Kč
Prodejce: somnia24

Tužka na obočí Tolériane (Eyebrow Pencil) 1 g, Brown
318 169,23 Kč/1kg
413,62 Kč
Prodejce: apohealth

Estée Lauder Brow Now Defining, Hnědovlasý, Light Brunette, 1,2 g, Ženy, 12 h, Dimethicone, Synthetic Wax, Octyldodecanol, Polybutene, Cetearyl Behenate, Disteardimonium...
539 174,97 Kč/1kg
647,01 Kč
Prodejce: somnia24

Tužka na obočí Clinique Quickliner Pro 04 Deep Brown
59 311 001,50 Kč/1kg
593,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil (06 Brunette) 0,09 g
1 158 119,94 Kč/1kg
579,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Skupina barev:
- Hnědá
- Název barvy:
- Dark Brow
- Barevný kód:
- 001
- Kapacita:
- 1,4 g
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Optalmologicky testováno:
- Ano
- Integrovaný hřebínek:
- Ano
- Složení:
- HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, SYNTHETIC BEESWAX, CERA CARNAUBA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, HYDROXYLATED LANOLIN, PROPYLPARABEN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID. [May Contain /Peut Contenir/+/-: TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI77491, CI 77492, CI 77499)].
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 40 mm
- Hloubka balení:
- 10 mm
- Výška balení:
- 130 mm
- Hmotnost včetně balení:
- 4 g
Tužka na obočí
Rimmel London Professional Tužka na obočí 001 Dark Brown
Kosmetická značka Rimmel vám přináší Precizní obočí tužku v tmavě hnědém odstínu pro dokonalý look. S touto tužkou o objemu 1.4g dosáhnete precizního tvarování obočí a vytvoříte bez make-up každý den. Díky kvalitním ingrediencím je aplikace snadná a výsledek dlouhotrvající. Buďte svá. Buďte sofistikovaná. Buďte vy s Rimmel Precizní obočí tužkou.
Používá se ke zvýraznění a zdokonalení tvaru obočí. Lze použít k vyplnění mezer nebo prodloužení oblouku obočí pro dosažení požadovaného vzhledu. S kartáčky pro tvarování obočí a dotvoření přirozeného vzhledu. S extra jemným olovem, odolné proti rozmazání a vodě, oftalmologicky testováno. Barva: tmavě hnědá.
Dekorativní kosmetika v naší nabídce nese jména nejznámějších kosmetických značek.
- Barva
- Hnědá
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 1004 ml
- Složení
- Výživné složky: Včelí vosk, ricinový olej, karnaubský vosk, lanolín, oxid železa, oxid hlinitý, oxid titaničitý, kyselina stearová, kyselina palmová, kyselina mirystová, kyselina laurová, kyselina kaprylová, kyselina linolová, kyselina olejová, zelený čajový extrakt, vitamín E, vitamín C, žeňšenový extrakt, aloe vera, oxid olovnatý.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5012874026708
- Číslo produktu
- 34007209001
- Barva
- Hnědá
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 1004 ml
- Složení
- Výživné složky: Včelí vosk, ricinový olej, karnaubský vosk, lanolín, oxid železa, oxid hlinitý, oxid titaničitý, kyselina stearová, kyselina palmová, kyselina mirystová, kyselina laurová, kyselina kaprylová, kyselina linolová, kyselina olejová, zelený čajový extrakt, vitamín E, vitamín C, žeňšenový extrakt, aloe vera, oxid olovnatý.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5012874026708
- Číslo produktu
- 34007209001
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 074 950,03 Kč/1kg
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Rimmel Brow This Way Professional, Hnědá, Black Brown, 1,4 g, Rozlišení, Ženy, HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES,...
121 850,00 Kč/1kg
170,59 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
863,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rimmel Stay Matte Puder prasowany 004 Sandstorm, 14 g
8 450 000,21 Kč/1kg
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rimmel Professional Eyebrow Pencil, Hnědá, Hazel, 1,4 g, HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES,..., 1 kusů, 40 mm
20 718 000,52 Kč/1kg
207,18 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rimmel Brow This Way Eyebrow Sculpting Kit, 003 Dark Brown, 56483a, pudr Seznam složek : Slída, mastek, dimetikon, triglycerid kaprylový/kaprový, hořčík, Krok 1: Naneste Lasting Finish 25 Hour Foundation with Comfort Serum na čistou a svěží pleť. Použijte...
11 530 000,29 Kč/1kg
115,30 Kč
Prodejce: Bugelo

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Old Spice, Dezodorant w sztyfcie Restart, 50 ml
3 414 714,19 Kč/1kg
239,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Revlon ColorStay, Pumpovacíc lahvička, Tekutina, Smíšená pleť, Mastná pleť, Střední, Cool, Béžová
14 850,33 Kč/1l
445,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Banana Boat | Opalovací krém Spray SPF 100 - 170g - Voděodolný - Ultralehká formule
3 058,76 Kč/1l
519,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Revlon ColorStay, Pumpovacíc lahvička, Tekutina, Smíšená pleť, Mastná pleť, Béžová, Sand Beige, 30 ml
9 278,67 Kč/1l
278,36 Kč
Prodejce: MANADA

Extra Strong fixační krém Original Super Adhesive Cream 47 - Blend-a-dent
2 638,09 Kč/1l
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
325,98 Kč/1l
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

NaturalWave savička M (střední průtok) 2ks
239,00 Kč
Prodejce: AndysCzech

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g
840,47 Kč/1kg
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krém, Láhev
195,98 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
293,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sada pro aplikaci umělých řas Lash Couture LuXtension Cluster Kit
409,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495
909,90 Kč/1l
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Biomed Calcimax Bio přírodní remineralizační zubní pasta s extrakty z mořských řas a růžového jílu (100g), 104496
929,90 Kč/1l
92,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

APIS - DERMASOFT Intenzivní zklidňující gel, 50 ml
3 055,20 Kč/1l
152,76 Kč
Prodejce: MANADA

Old Spice Whitewater - Hydratační a osvěžující Přípravek po holení 100ml
2 939,30 Kč/1l
293,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 24 g - Peppermint - Bělení a ochrana zubů
3 249,58 Kč/1l
77,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Rimmel Brow Pro Microdefiner, Blonďatá, Blonde, 0,09 g, Rozlišení, Diisostearyl Malate, Triethylhexanoin, C20-40 Acid, C20-40 Alcohols, Polyethylene, Synthetic Wax,..., 10 mm
14,37 Kč/1l
155,99 Kč
-13,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,31 Kč
Prodejce: MANADA

Argan Oil pleťové sérum pro ženy 30 - Xpel
3 911,33 Kč/1l
117,34 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493
866 583,36 Kč/1kg
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Couperose-Stop maska z řas se šípky a vitaminem C
1 396,90 Kč/1l
139,69 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Farmona technology radiofrekvenční gel hydratační a zpevňující 500 ml
480,22 Kč/1l
240,11 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění
4 229,90 Kč/1l
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Idc Institute Idc Inst Aloe Vera Travel Pack
58 663,33 Kč/1l
194,99 Kč
-19,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Eveline Cosmetics Micro Precise Brow Pencil – tužka na obočí, dlouhotrvající efekt, voděodolnost – Karton 90 ks
9 787,50 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Brow & Go! – tužka na obočí, dlouhotrvající efekt, precizní aplikace, Odstín 02 – Karton 52 ks
6 175,00 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Tužka na obočí Tattoo Brow (Lift Stick) 1 g, 03 Medium Brown



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
166,02 Kč
Prodejce: ALG-Outlet
41 505,00 Kč/1l

Voděodolná tužka na obočí Full Brow Liner, 02 středně hnědá
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
149 310,00 Kč/1kg

RefectoCil Brauen-Highlighter-Set BOX
821,00 Kč
Prodejce: M_plus_L
8 210,00 Kč/1kg

Nůžky na obočí z nerezové oceli s hřebenem, růžové
455,97 Kč
Prodejce: Raptor
5 699,63 Kč/1kg

INGLOT AMC Gel na obočí, odstín 16, 2g
646,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
40 388,12 Kč/1kg

INGLOT AMC Gel na obočí, odstín 17, 2g
645,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
322 704,98 Kč/1l

AVON Gel na obočí Brow Boost Blonde
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

AVON Gel na obočí Brow Boost Soft Black
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
191 727,27 Kč/1l

AVON Brow Boost gel na obočí čirý
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

AVON Gel na obočí Brow Boost Light Brown
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
191 727,27 Kč/1l

AVON Tmavě hnědý gel na obočí
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Delia Brow Multi Set Sada pro úpravu obočí 1.1 Graphite Black
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 139,17 Kč/1kg

PASTEL Profashion Brow Designer 2 v 1 Stylingový gel č. 113 7g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
19 467,00 Kč/1kg

INGLOT So Fine tužka na obočí 02 0,09 g
565,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 287 777,68 Kč/1kg

INGLOT Tužka na obočí č. 63, 1,4 g
548,16 Kč
Prodejce: SuperMerchant
391 542,87 Kč/1kg

Delia Eyebrow Expert Šablony na obočí, 10 kusů
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
53 532,00 Kč/1kg

Stars of the stars BROWSPHERE tužka na obočí 03 Tmavě hnědá, 0,14 g
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 649 857,05 Kč/1kg

Tužka na obočí INGLOT 62, 1,4 g
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
330 207,15 Kč/1kg