5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vločky pohankové250 g PROBIO2 238,64 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sonko Ječmenná krupice 400 g (4 x 100 g)1 029,62 Kč/1kg
411,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Helcom Pšeničné krutony 80 g5 194,63 Kč/1kg
415,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Helcom Pšeničné krutony s rajčaty a oreganem 100 g4 195,40 Kč/1kg
419,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Pohankové vločky 1000g TARGROCH
92 160,00 Kč/1kg
96,50 Kč
-4,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,16 Kč
Prodejce: Katomix

Kasza gryczana KUP 4 x 100 g
180,64 Kč/1kg
79,48 Kč
Prodejce: Katomix

Müllers Mühle ječmen perlový střední loupaný 250g
108,40 Kč/1kg
27,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

chia semínka - 500g | RAAB VITALFOOD
384,66 Kč/1kg
192,33 Kč
Prodejce: taleoo

Semeno bodláku 1kg Brat.pl
72,62 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Polenta kukuřičná krupice 450g
137,67 Kč/1kg
61,95 Kč
Prodejce: taleoo

Quinoa 500g
234,12 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

PLANETpražená pohanka 500g
643,17 Kč/1kg
334,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Rapunzel 405620, Rýžová mouka, 100 g, Německo, 385 kcal, 1634 kJ, 1,8 g
451,00 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 416073, 250 g, 306 kcal, 1267 kJ, 9,3 g, 33,3 g, 1,03 g
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Frießinger Mühle proso zrna loupané proso s velkým množstvím železa 1000g
83,42 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ekologická pšeničná zrna
123,64 Kč/1kg
61,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nahý oves 500g
98,54 Kč/1kg
49,27 Kč
Prodejce: taleoo

DONUT SEEDS 200 g - HELPA
510,80 Kč/1kg
106,92 Kč
-4,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,16 Kč
Prodejce: Katomix

Leinsate - schrotet 250g
265,04 Kč/1kg
66,26 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vločky droždí VITAM mají příjemně jemnou a aromatickou chuť. Jsou proto ideální pro dochucení a spojení slaných pokrmů, omáček nebo salátů s malým množstvím soli a zároveň obohatí vaše jídlo o cennou vlákninu.
Návod k použití a skladování:
K dochucení a jako doplněk stravy s vitaminy skupiny B.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- 100% kvasnicové vločky (vyrobené z melasy)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1426 kJ / 341 kcalTuky: 6,4gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,2gSacharidy: 9,1gz toho cukr: 0,2gVláknina: 27,1gBílkoviny: 48,1gSůl: 1,2g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Prodejní název
- Kvasnicové vločky 200g
- Výrobce
- Ad Vitam
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- X7-8NBK-05CL
- Kód EAN
- 4011437040183
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- 100% kvasnicové vločky (vyrobené z melasy)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1426 kJ / 341 kcalTuky: 6,4gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,2gSacharidy: 9,1gz toho cukr: 0,2gVláknina: 27,1gBílkoviny: 48,1gSůl: 1,2g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Prodejní název
- Kvasnicové vločky 200g
- Výrobce
- Ad Vitam
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- X7-8NBK-05CL
- Kód EAN
- 4011437040183
K tomu se hodí také

Mouka - mandlová 200g
2 022,11 Kč/1kg
412,51 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 093,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

Feel Pure s citronem - 17 sáčků 30,6g
4 732,03 Kč/1kg
144,80 Kč
Prodejce: taleoo

Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
2 711,10 Kč/1kg
1 355,55 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Swirl S 67, Oranžová, Bílá, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Krabice, 11 mm, 18 mm, 1 mm
247,92 Kč
Prodejce: PG-Service

Hop-Sport trenažér na břicho hyperextenze skládací HS-1016
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 179,77 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Mesko Home MS 8053, Horní plnění, 3 kg, Modrá, Bílá
1 525,52 Kč
Prodejce: velmontask

BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
4 179 000,11 Kč/1kg
208,95 Kč
Prodejce: taleoo

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ricinový olej Nanoil pro vlasy a tělo, 50 ml
6 717,00 Kč/1l
335,85 Kč
Prodejce: MANADA

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

aleavedis psyllium husksmleté, 200 g prášku
1 160,90 Kč/1kg
244,95 Kč
Prodejce: apohealth

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantní omáčka Kořenící omáčka 568ml
455,77 Kč/1l
258,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hikari Miso pasta bílá (400g), 103677
318,57 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Plnotučné mléko v prášku 25 kg, 26 % tuku, sušené mléko, pečení, dezerty, GiDeli
203,31 Kč/1kg
5 082,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Popcorn 25 kg
1 593,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
63,72 Kč/1kg

Pražená pohanková krupice 5kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,93 Kč/1kg

Ovesné vločky vkvalitě 600 g -PLANET
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
840,43 Kč/1kg

PROSO150 g -PLANET
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 234,05 Kč/1kg

Grzanki z oliwą i solą Gre 100 g
419,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 195,40 Kč/1kg

PLANET bulgur krupice 1kg
396,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
396,64 Kč/1kg

Amarant 1kgBIOPLANET
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
337,20 Kč/1kg

QUINOA BÍLÁ (RICE QUINOA)500 g -PLANETA
421,38 Kč
Prodejce: superbrandshop
842,76 Kč/1kg

Płatki owsiane bezglutenowe ekologiczne 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
399,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
399,53 Kč/1kg

Vejce plantain 1kg Brat.pl
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
300,97 Kč/1kg

HOVĚZÍ PŠENIČNÁ kost bez lepku500 g - PROBIO



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
332,27 Kč
Prodejce: superbrandshop
664,54 Kč/1kg

PLANET ovesné vločky GLUTEN-FREE600g
331,05 Kč
Prodejce: superbrandshop
551,75 Kč/1kg

Slunečnicová semena, loupaná 2 x 2,5 kg
288,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
54,00 Kč/1kg

PLANETnepražený karob 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
329,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 649,20 Kč/1kg

Pšeničné klíčky Vollgran Grand, 1000 g, značka KER



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,44 Kč
Prodejce: apohealth
325,30 Kč/1kg

PLANET quinoa bílá (quinoa), bezlepková,1kg
247,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
247,00 Kč/1kg

Vitální vláknina 1kg Brat.pl
236,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
231,15 Kč/1kg

Nasiona chia 500g Brat.pl
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
410,14 Kč/1kg

Černý kmín 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
196,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
191,78 Kč/1kg

Dýňová semínka 500g
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
390,08 Kč/1kg