5,0



Na základě 1 hodnocení
Elizabeth Arden Visible Difference Special Moisture Formula for Bodycare, Pleťová voda, Ženy, Hydratační, Hydratující, Vyhlazující, Univerzální pleť, 300 ml, Pumpovacíc lahvička
438,38 Kč
1 461,27 Kč / 1l
plus 75,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml8 395,67 Kč/1l
1 808,94 Kč
-549,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 259,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev5 275,00 Kč/1l
1 055,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Chloé Nomade, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Frézie5 207,50 Kč/1l
1 041,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sisley Izia, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba10 723,20 Kč/1l
1 608,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden Tělové mléko se zeleným čajem 500 ml
541,83 Kč/1kg
325,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cetaphil 3499320017640, Pleťová voda, Ženy, Univerzální pleť, Hydratující, Změkčující, 236 ml, Pumpovacíc lahvička
471,25 Kč
Prodejce: VISO

AHAVA 86215065, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Zklidňující, Univerzální pleť, 250 ml, Pumpovacíc lahvička
1 910,72 Kč/1l
477,68 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Clarins Tonic Hydrating Oil-Balm, Balzám, Ženy, Hydratační, Vyživující, Univerzální pleť, 200 ml, Aloe vera
4 300,00 Kč/1l
860,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Speick 266, Pleťová voda, Ženy, Revitalizační, Univerzální, 150 ml, Tuba
1 736,40 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Caudalie Vinosun Protect, Tělo, 200 ml, Pleťová voda, Hydratující, Vyživující, Zklidňující, Univerzální pleť, Unisex
3 610,20 Kč/1l
722,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

COCOSOLIS 3800502737032, Obličej a tělo, 100 ml, Pleťová voda, Osvěžující, Vyhlazující, Hydratační, Regenerační, Posilující, Ženy, Pumpovacíc lahvička
5 362,50 Kč/1l
536,25 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Santaverde SVAVBLC150, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Normální pokožka, 150 ml, Aloe vera
4 297,87 Kč/1l
644,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Neutrogena Visibly Renew, Pleťová voda, Unisex, Pružnost, Hydratující, Vyhlazující, Suchá pokožka, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
397,50 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Collistar 7007849, Máslo, Ženy, Hydratační, Prosvětlující, Univerzální pleť, 200 ml, Sklenice
3 333,90 Kč/1l
666,78 Kč
Prodejce: VISO

L'Occitane Verveine, Tělové mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 250 ml, Láhev
2 532,96 Kč/1l
633,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda 18084885017, Tělové mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 500 ml, Pumpovacíc lahvička
2 905,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Ava Laboratory Hydratační lipidový elixír, vyživující a vyhlazující, 50 ml
4 882,67 Kč/1kg
292,96 Kč
Prodejce: MANADA

Caudalie Vinopure Čisticí pleťová voda
3 036,45 Kč/1l
607,29 Kč
Prodejce: VISO

Hydration pleťové sérum Super-Moisturizing Serum pro ženy 30 - Orlane
95 697,34 Kč/1l
2 870,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Pleťová voda
- Vhodné pro:
- Ženy
- Efekt péče o pleť:
- Hydratační, Hydratující, Vyhlazující
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Objem:
- 300 ml
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Vhodné pro všechny typy pleti:
- Ano
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Jemné a zároveň intenzivně hydratační tělové mléko se snadno roztírá a zanechá pleť jemnou a hebkou na dotek.
péče pro vaší pokožku. Hydratační tělová emulze Elizabeth Arden Visible Difference byla pečlivě vytvořena tak, aby poskytovala intenzivní hydrataci a viditelné zlepšení textury a vzhledu vaší pokožky. Tělová emulze se rychle vstřebává a zanechává pokožku hebkou a příjemně provoněnou relaxační vůní.
Tento krém intenzivně hydratuje pokožku, redukuje zarudnutí, bojuje proti vysušování a zanechává pokožku hedvábně hladkou po celý den. Dermatologicky a klinicky testováno.
Elizabeth Arden Visible Difference Speciální hydratační péče o tělo 300 ml
- Hmotnost
- 367 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisex
- Kód EAN
- 008580519598485805195984085805195984
- Číslo produktu
- 53613
- Hmotnost
- 367 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisex
- Kód EAN
- 008580519598485805195984085805195984
- Číslo produktu
- 53613
K tomu se hodí také

Elizabeth Arden - Visible Difference Refining Moisture Cream Complex - hydratační krém 100 ml
8 725,00 Kč/1l
872,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden Tělové mléko se zeleným čajem 500 ml
541,83 Kč/1kg
325,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Moisturizing For Face SPF15, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzální, Hydratující, Vyhlazující, Tuba
13 409,40 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden My Fifth Avenue EDP 50 ml W
8 380,00 Kč/1l
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 400 ml, Dávkovač
1 289,35 Kč/1l
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nedoplnitelná lahvička, Jablko, Bergamot, Frézie, Pivoňka, Ananas, Jasmín, Lilie, Magnoliová, Orchidej, Růže, Sprej
3 838,64 Kč/1l
479,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Oscar - EDT, 100 ml
8 000,00 Kč/1l
800,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Elizabeth Arden Green Tea tělový sprej 236 ml W
1 269,49 Kč/1l
299,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea, Ženy, Deodorant, Deodorační krém, Tyčka, 40 ml, Univerzální pleť
4 225,00 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea SG 500 ml W
598,00 Kč/1l
299,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC EDP 125 ml W
3 872,24 Kč/1l
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Guess Seductive Noir Women EDT 75 ml W
6 453,73 Kč/1l
499,00 Kč
-14,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea DEO ve spreji 150 ml W
1 726,67 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden, White Tea Ginger Lily, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
12 297,60 Kč/1l
614,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
13 509,50 Kč/1l
1 350,95 Kč
Prodejce: somnia24

Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jasmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
5 115,60 Kč/1l
511,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC parfémovaná voda pro ženy 75 ml
5 226,13 Kč/1l
391,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops tělový krém pro ženy 400 ml
922,50 Kč/1l
369,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Guess Dare EDT 100 ml W
5 270,00 Kč/1l
527,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Oscar de la Renta - Bella Tropicale EDP 100ml
8 950,00 Kč/1l
969,38 Kč
-74,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
895,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Oscar De La Renta Oscar Esprit D'Oscar EDP 100 ml W
7 952,80 Kč/1l
795,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

DKNY Energizing Woman parfémovaná voda pro ženy 100 ml
8 138,30 Kč/1l
813,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dunhill Desire for a Men EDT 100 ml M
6 050,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elizabeth Arden, Green Tea - Cherry Blossom, Mist Spray, 236 ml
775,34 Kč/1l
182,98 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Jantar, Pižmo, Santalové dřevo
4 442,40 Kč/1l
444,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Indigo 1981 - Dámská toaletní voda, 100ml
6 092,30 Kč/1l
609,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Abercrombie & Fitch Naturally Fierce EDP 100 ml W
4 450,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant - The Original, Ženy, 50 ml, Krém, Normální pokožka, Hydratující, Ochana, Tuba
11 346,40 Kč/1l
567,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Guess Seductive Noir Homme EDT 100 ml M
8 091,60 Kč/1l
809,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
top
Skvělý tělový krém, používám ho už léta. Rychlé dodání, opět rád.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l