4,8



Na základě 5 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Health&Beauty Balzám po holení 150 ml4 704,87 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující6 358,53 Kč/1l
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml2 794,40 Kč/1l
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml12 020,80 Kč/1l
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Proraso Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm zklidňující balzám po holení 100 ml
1 833,30 Kč/1l
203,74 Kč
-20,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Balzám na plnovous Vetiver a cypřiš (Beard Balm) 100 ml
2 710,00 Kč/1l
271,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Balzám po holení pro muže For Men (After Shave Balm) 100 ml
2 680,60 Kč/1l
268,06 Kč
Prodejce: VISO

Humanist Balsam po goleniu łagodzący 150 ml
431,28 Kč/1kg
107,82 Kč
Prodejce: Hanashop

Ziaja Yego chłodząco-łagodzący balsam po goleniu Wetiwer, 80 ml
537 727,27 Kč/1kg
90,58 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Floïd Balzám po holení Vetyver Splash 100ml
1 889,20 Kč/1l
226,53 Kč
-37,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,92 Kč
Prodejce: Bugelo

Proraso - Sandalwood Sandalwood (After Shave Lotion) 100 ml 100ml
2 450,00 Kč/1l
245,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Halston Z-14 pleťová voda po holení 125 ml
15 289,92 Kč/1l
1 911,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo

Hydratační balzám po holení
6 424,80 Kč/1l
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Balzám po holení Uomo 100 ml
5 520,00 Kč/1l
552,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Balzám Balsalip 5 ml
13 411,43 Kč/1kg
187,76 Kč
Prodejce: apohealth

Tiande regenerační balzám po holení 170ml 1012210131
3 774,65 Kč/1l
641,69 Kč
Prodejce: Emerosa

Natuint Cosmetics Balzám po holení s Aloe vera 100 ml
3 900,00 Kč/1l
390,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Proraso Coarse Beards After Shave Balm 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Balzám na holení 100 ml
651,55 Kč/1kg
651,55 Kč
Prodejce: taleoo

Balzám na holení po holení The Bluebeards Revenge Balsam
1 652,00 Kč/1kg
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ProrasoZypress a Vetyver | Balzám po holení 100 ml
Proraso Cypress and Vetyver After Shave Balm je osvěžující balzám po holení pro muže. Tento jedinečný italský balzám po holení, který má hustší a mléčnější složení než voda po holení ze stejné řady, dokonale doplňuje každodenní rituál holení. Tradiční složení balzámu bylo obohaceno o eukalyptový olej a mentol, které dodávají okamžitý pocit zklidnění pokožky, zmírňují podráždění a zanechávají příjemný chladivý pocit.Proraso je italská značka profesionálních výrobků pro muže. Za více než 70 let působení na italském trhu se tyto výrobky staly kultovními produkty pro péči o vousy. Krémy a pěny na holení, kolínské vody, oleje na vousy a doplňky značky Proraso jsou dokonale přizpůsobeny potřebám moderního muže. Elegantní, sofistikované, účinné a elegantní - to vše charakterizuje tyto kultovní výrobky ze slunné Itálie.Výrobek je pro vás, pokud:- máte normální pleť, - hledáte výrobek, který zklidňuje pleť a podráždění po holení, - máte rádi přírodní produktyVýsledkem je: - vaše pleť je osvěžená, - podráždění je sníženoK použití s:- mýdlem na holení Proraso v tubě 150 ml - mýdlem na holení Proraso ve sklenici 150 mlObjem:100 ml
- Naneste přípravek na obličej a jemně vmasírujte, dokud se nevstřebá.
Tekutý [balzám po holení] od společnosti Proraso je inovativní kombinací výživného balzámu a klasického přípravku po holení. Aplikuje se na pokožku bezprostředně po holení a zanechává na ní svěží a velmi příjemný pocit. Složení bez alkoholu zklidňuje a zjemňuje pokožku díky mnoha hydratačním složkám, jako je bambucké máslo.
[Proraso Balzám po holení Cypřiš & Vetyver] vyživuje pokožku a zarudnutí po holení. Osvěžuje příjemnou vůní cypřiše bergamotu, dřevitého cypřiše a příjemné sladkosti pižma. Dermatologicky testováno.
Bez parabenů, silikonů, minerálních olejů a umělých barviv. Složení: Aqua, dikaprylový éter, oktyldodekanol, oktenylsukcinát hlinitého škrobu, parfém, tokoferylacetát, akryláty/c10-30 alkylakrylátový krosolymer, xantanová guma, hydroxid sodný, fenoxyethanol
PRORASO SINGLE BLADE Balzám po holení Cypřiš & Vetyver 100ml Nový balzám po holení poskytuje pocit pohody po holení.
Složení bez alkoholu oživuje pokožku, okamžitě ji zklidňuje a osvěžuje povzbuzujícím citrusovým účinkem.
Díky hydratačním a vyživujícím složkám je pokožka hladší a jemnější.
Vůně Cypřiš & Vetyver s tóny cypřiše, cedrového dřeva a vetyveru umocňuje pocit vitality.
Složení (INCI):
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum parkii (Shea Butter) Oil, Parfum (Fragrance), Tokoferyl acetát, akrylátový/C10-30 alkyl akrylátový krosolymer, xantanová guma, hydroxid sodný, EDTA disodná, ethylhexylglycerin, kaprylový glykol, fenoxyethanol, benzylalkohol, limonen, linalool
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Proraso se řadí pod holení pokožky, epilace, depilace a byl vytvořen speciálně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Proraso Cypřiš & Vetyver Balzám po holení zklidňuje vaši tvář a dává jí potřebnou příležitost k regeneraci.Akcenty cypřiše vedou k srdci z cedrového dřeva a vetyveru pro pocit vitality a dynamiky. zarudnutí pleti a zklidňuje pokožkuobsahuje hloubkovou hydrataciosvěžuje unavenou pokožkudodává pleti příjemnou vůni
Proraso Zelený balzám po holení 100 ml
BALZÁM PO HOLENÍ CYPRES & VETYVER Balzám po holení Tento mimořádně bohatý, ale lehký přípravek po holení je ideální pro použití po holení. Balzám obsahuje hydratační a vyživující účinné látky, jako je olej z bambuckého másla a glycerin, které zmírňují podráždění a vysušení a zároveň pomáhají regenerovat pokožku po holení. Vůně cypřiše a vetiveru s citronem, cedrovým dřevem a vetiverem umocňuje pocit vitality. Použití: Aplikujte po holení, jemně vmasírujte, abyste usnadnili vstřebávání.
Proraso Cypress and Vetyver After Shave Balm je osvěžující balzám po holení pro muže. Tento jedinečný italský balzám po holení, který má hustší a mléčnější složení než voda po holení ze stejné řady, dokonale doplňuje každodenní rituál holení. Tradiční složení balzámu bylo obohaceno o eukalyptový olej a mentol, které dodávají okamžitý pocit zklidnění pokožky, zmírňují podráždění a zanechávají příjemný chladivý pocit.Proraso je italská značka profesionálních výrobků pro muže. Za více než 70 let působení na italském trhu se tyto výrobky staly kultovními produkty pro péči o vousy. Krémy a pěny na holení, kolínské vody, oleje na vousy a doplňky značky Proraso jsou dokonale přizpůsobeny potřebám moderního muže. Elegantní, sofistikované, účinné a elegantní - to vše charakterizuje tyto kultovní výrobky ze slunné Itálie.Výrobek je pro vás, pokud:- máte normální pleť, - hledáte výrobek, který zklidňuje pleť a podráždění po holení, - máte rádi přírodní produktyVýsledkem je: - vaše pleť je osvěžená, - podráždění je sníženoK použití s:- mýdlem na holení Proraso v tubě 150 ml - mýdlem na holení Proraso ve sklenici 150 mlObjem:100 ml
- Naneste přípravek na obličej a jemně vmasírujte, dokud se nevstřebá.
Balzám po holení
POPIS
Lehký jako sérum, účinný a regenerační jako krém.
VLASTNOSTI
Složení s rychlým vstřebáváním důkladně regeneruje pokožku po mechanickém působení holicího strojku a podporuje obnovení rovnováhy pleti. Díky aktivním hydratačním látkám a výživným látkám je pokožka pružná, hladká a jemná a pocit pnutí, podráždění a vysušení. Pokožka je hladší, kompaktnější a neleskne se. Vůně byla dávkována tak, aby zanechala váš komentář příjemný, trvalý, ale neinvazivní. Po použití balzámu je vždy možné vůni posílit použitím kolínské vody.
Profil
Balzám aplikujte lehkou krouživou masáží. Kondicionér na pokožce rychle zasychá, uvolňuje mastné látky a složky, které pokožku hydratují v různých velikostech balzámu.
Tekutý [balzám po holení] od společnosti Proraso je inovativní kombinací výživného balzámu a klasického přípravku po holení. Aplikuje se na pokožku bezprostředně po holení a zanechává na ní svěží a velmi příjemný pocit. Složení bez alkoholu zklidňuje a zjemňuje pokožku díky mnoha hydratačním složkám, jako je bambucké máslo.
[Proraso Balzám po holení Cypřiš & Vetyver] vyživuje pokožku a zarudnutí po holení. Osvěžuje příjemnou vůní cypřiše bergamotu, dřevitého cypřiše a příjemné sladkosti pižma. Dermatologicky testováno.
Bez parabenů, silikonů, minerálních olejů a umělých barviv. Složení: Aqua, dikaprylový éter, oktyldodekanol, oktenylsukcinát hlinitého škrobu, parfém, tokoferylacetát, akryláty/c10-30 alkylakrylátový krosolymer, xantanová guma, hydroxid sodný, fenoxyethanol
Proraso CYPRES & VETYVER balzám po holení 100ml
Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm je balzám na vousy, který účinně zklidňujepodráždění způsobené holením a má hydratační účinky.
Kosmetický přípravek urychlujehojení pokožky a zabraňuje vzniku zánětů. Složení balzámu po holení obsahuje přírodnílátky, které mají regenerační a antiseptické účinky. Patří mezi ně hydratační a protizánětlivý eukalyptový olej a osvěžující mantol. Toto složení přímo z přírody, které se vyznačuje vůní citronovníku a vetiveru, vám poskytne blahodárný pocit po holení.
Každodenní holení tváře bez podráždění a bolesti je možné, tento jemný balzám vaše problémy vyřeší.
Jak používat: Malé množství balzámu naneste na tvář ihned po holení. Neoplachujte, ale nechte jej vstřebat.
Objem: 100 ml
Složení: Složení: Aqua (voda/voda), Polysorbate 40, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Parfum (vůně), Polyquaternium-37, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Ethylhexylglycerin, mentol, tokoferyl acetát, citrát sodný, kyselina citronová, limonen, linalool, citral, butylfenyl methylproponal, alfa-somethyllonon, geraniol, hydroxycitronellal, kumarin
Balzám po holení Proraso Green (100 ml)
- Pohlaví: muži
- Objem: 100 ml
- Typ: Dámský holicí strojek pro holení po holení:
- Kosmetika
- Normální pleť
- Počet kusů: 1 ks
- Doporučený věk: Dospělí
Balzám po holení Proraso Green (100 ml) je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší produkty osobní hygieny, 100 % originální výrobky Proraso jsou přesně to, co hledáte.
Balzám po holení, který se nanáší po holení a zklidňuje, hydratuje a vyživuje pokožku. Balzám se okamžitě vstřebává do pokožky a má mužnou dřevitou vůni. Vůně Cypress Vetyver má živý charakter a obsahuje tóny cypřišové ambry, vetiveru, cedrového dřeva a bergamotu. Použití: Aplikujte na pokožku, abyste se cítili dobře: Aplikujte na pokožku po holení a jemně vmasírujte
PRORASO SINGLE BLADE Balzám po holení Cypřiš & Vetyver 100ml Nový balzám po holení poskytuje pocit pohody po holení.
Složení bez alkoholu oživuje pokožku, okamžitě ji zklidňuje a osvěžuje povzbuzujícím citrusovým účinkem.
Díky hydratačním a vyživujícím složkám je pokožka hladší a jemnější.
Vůně Cypřiš & Vetyver s tóny cypřiše, cedrového dřeva a vetyveru umocňuje pocit vitality.
Složení (INCI):
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum parkii (Shea Butter) Oil, Parfum (Fragrance), Tokoferyl acetát, akrylátový/C10-30 alkyl akrylátový krosolymer, xantanová guma, hydroxid sodný, EDTA disodná, ethylhexylglycerin, kaprylový glykol, fenoxyethanol, benzylalkohol, limonen, linalool
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Proraso se řadí pod holení pokožky, epilace, depilace a byl vytvořen speciálně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Proraso Cypřiš & Vetyver Balzám po holení zklidňuje vaši tvář a dává jí potřebnou příležitost k regeneraci.Akcenty cypřiše vedou k srdci z cedrového dřeva a vetyveru pro pocit vitality a dynamiky. zarudnutí pleti a zklidňuje pokožkuobsahuje hloubkovou hydrataciosvěžuje unavenou pokožkudodává pleti příjemnou vůni
Proraso Zelený balzám po holení 100 ml
BALZÁM PO HOLENÍ CYPRES & VETYVER Balzám po holení Tento mimořádně bohatý, ale lehký přípravek po holení je ideální pro použití po holení. Balzám obsahuje hydratační a vyživující účinné látky, jako je olej z bambuckého másla a glycerin, které zmírňují podráždění a vysušení a zároveň pomáhají regenerovat pokožku po holení. Vůně cypřiše a vetiveru s citronem, cedrovým dřevem a vetiverem umocňuje pocit vitality. Použití: Aplikujte po holení, jemně vmasírujte, abyste usnadnili vstřebávání.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8004395007820
- Číslo produktu
- 22427
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8004395007820
- Číslo produktu
- 22427
K tomu se hodí také

Proraso Shaving Soap Refreshing, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 500 ml, Hydratující, Osvěžující, Tuba
521,86 Kč/1l
295,34 Kč
-34,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vyživující voda po holení Santalové dřevo 400 ml
673,75 Kč/1kg
539,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Proraso - Sandalwood Sandalwood (After Shave Lotion) 100 ml 100ml
2 450,00 Kč/1l
245,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 150 ml, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Dávkovač
1 133,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Aftershave Balm, Balzám po holení, Univerzální, 100 ml, Uklidňující, Osvěžující, Zelený čaj, Ovesná kaše
2 247,50 Kč/1l
224,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
1 020,00 Kč/1l
275,93 Kč
-173,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzální, 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzální pleť, 400 ml, Osvěžující, Tónování, Láhev, Eukalyptus, Mentol
1 533,17 Kč/1l
613,27 Kč
Prodejce: somnia24

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
1 740,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Creme Red krém před holením
1 500,00 Kč/1l
203,66 Kč
-53,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Proraso Cypress And Vetiver voda po holení Cologne Spray 100 ml
4 875,00 Kč/1l
487,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Šetné Mýdlo v Tubě Bílá 150 ml Proraso šetné mýdlo
512,87 Kč/1l
89,22 Kč
-13%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Nautica - Voyage EDT 100ml
3 790,00 Kč/1l
379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hugo Boss Number One EDT 100 ml M
6 630,00 Kč/1l
663,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
938 888,87 Kč/1kg
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Coarse Beards After Shave Balm 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml
2 794,40 Kč/1l
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Proraso Cypress & Vetyver The Kit For The Perfect Beard Care
3 120,00 Kč/1l
624,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Wood & Spice, Balzám na vousy, 100 ml, Hydratující, Změkčující, Osvěžující, Láhev, 1 kusů
2 190,00 Kč/1l
219,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Proraso Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm zklidňující balzám po holení 100 ml
1 833,30 Kč/1l
203,74 Kč
-20,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Balzám na plnovous Vetiver a cypřiš (Beard Balm) 100 ml
2 710,00 Kč/1l
271,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Lotion Proraso Zelená voda po holení
2 148,30 Kč/1l
229,00 Kč
-14,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,83 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Balzám po holení pro muže For Men (After Shave Balm) 100 ml
2 680,60 Kč/1l
268,06 Kč
Prodejce: VISO

Šetné Mýdlo v Tubě Červené 150 ml
800,00 Kč/1l
120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Creme Red krém na holení Tutte Le Barbe
1 561,75 Kč/1kg
312,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Williams Expert Aqua Velva - voda po holení 100 ml
2 834,20 Kč/1l
283,42 Kč
Prodejce: somnia24

Proraso Protective Pianka do golenia, 300 ml
606 250,02 Kč/1kg
194,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Top produkt super rychlé dodání!
Ohodnoceno dne 26. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista
6 358,53 Kč/1l

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 794,40 Kč/1l

Farmasi Masculine After Shave Balm 100 ml – Zklidňující balzám po holení pro muže s vitamínem E a mentolem | KBruShop
396,33 Kč
Prodejce: lithuaniashop
3 963,30 Kč/1l

Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 020,80 Kč/1l

Pánský balzám po holení 50ml
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither
7 309,60 Kč/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 427,06 Kč/1l

Sebamed Po-holení Hygienický Balzám 100 ml
219,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 191,80 Kč/1l