5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme11 154,40 Kč/1l
557,72 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
BBraun PRONTODERM PĚNOVÁ LÁHEV "WEST" 200ML | Láhev (200 ml)2 967,90 Kč/1l
593,58 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
SORION Repair Creme sensitive12 008,20 Kč/1l
600,41 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
durimplant Implantat-Pflege-Gel, 10 ml Gel34 198,82 Kč/1kg
581,38 Kč
Prodejce: apohealth

Vitawohl ledový gel s mentolem, 100 ml gel
601,50 Kč/1l
60,15 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Meditrade® 00988D Meditrade® GENTLE MED® Bodylotion 500 ml
426,31 Kč/1kg
221,68 Kč
Prodejce: M_plus_L

Meditrade® 00981D Meditrade® Gentle Med® Waschgel 1,0 l
292,03 Kč/1l
292,03 Kč
Prodejce: somnia24

Meditrade® 00980D Meditrade® Gentle Med® Waschgel 0,5 l
192,47 Kč/1l
192,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

Meditrade® 00990D Meditrade® Gentle Med® Babylotion 500 ml
0,44 Kč/1l
220,64 Kč
Prodejce: M_plus_L

röwo Sport-Gel,100ml,(Sporto-med),
2 654,40 Kč/1l
265,44 Kč
Prodejce: apohealth

TANDEX Prevent gel pro ústní hygienu, 15 ml gel
384,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fisiocrem Cream Active 60 ml
3 577,25 Kč/1kg
286,18 Kč
Prodejce: apohealth

DERMASENCE Polaneth Lotion, 200 ml Lotion
5 540,60 Kč/1l
554,06 Kč
Prodejce: apohealth

DERMASENCE Polaneth Lotion, 500 ml Lotion
1 895,64 Kč/1l
947,82 Kč
Prodejce: apohealth

Molicare Skin Fluid Gel 200 ml
1 024,70 Kč/1l
204,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Scarsil silikonový gel na jizvy 30 ml
40 669,67 Kč/1l
1 220,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Arnika gel Naturkosmetik Vitalpinum 100 ml
1 916,10 Kč/1l
191,61 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Medi Fresh - chladivý a osvěžující sprej s mentolem Sprej: 100 ml
18 463,50 Kč/1l
1 846,35 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Molicare Skin Oel Hautschu, 200 ml SPR
2 333,17 Kč/1kg
279,98 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Prodejní jednotka: 1 x 500 ml
- revitalizační a chladivý
- s esenciálními oleji z mentolu, kafru a rozmarýnu
- uvolňuje svaly a povzbuzuje
Díky svému jedinečnému složení je aktivní gel Gentle Med ideální také k masáži napjatých svalů. Může pomoci uvolnit svalové napětí a podpořit regeneraci. Gel byl dermatologicky testován jako "velmi dobrý" a je bez alkálií, bez parabenů, bez PEG a bez silikonu a parafínového oleje.
Gentle Med Active Gel se snadno používá a rychle se vstřebává, aniž by na pokožce zanechával nepříjemný pocit. Má příjemnou vůni a zanechává na pokožce pocit svěžesti.
CHARAKTERISTIKA: Aktivní gel pro prokrvení stimulující, revitalizující a k pokožce šetrné embolování. Má deodorační a chladivý účinek. Vhodný k masáži pro uvolnění napětí. Dermatologicky testováno "velmi dobře". Bez obsahu alkálií. Bez parabenů. Bez PEG. Bez silikonu a parafínového oleje. S esenciálními oleji z léčivých rostlin mentolu, kafru a rosmaninu. PZN: 11169788
Vitalizující a chladivý aktivní gel s esenciálními oleji. Podrobnosti o produktu: prokrvující, revitalizující a k pokožce šetrná emulze | deodorační a chladivý účinek | vhodný k masáži při napětí | bez alkálií | bez parabenů | bez PEG | s esenciálními oleji z léčivých rostlin mentolu, kafru a rozmarýnu. Technické údaje: Obsah 500 ml |Polyuretan1 kus.
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- S esenciálními oleji z mentolu, kafru a rozmarýnu
- Výrobce
- Meditrade
- Obsah balení
- 500 ml v láhvi
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4250016440147
- Číslo produktu
- 00991D
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- S esenciálními oleji z mentolu, kafru a rozmarýnu
- Výrobce
- Meditrade
- Obsah balení
- 500 ml v láhvi
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4250016440147
- Číslo produktu
- 00991D
K tomu se hodí také

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

AREBOS Skládací ruční vozík se střechou Šedý | se síťkou a vnějšími kapsami
1 898,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Meditrade® 00994 Meditrade® Gentle Med® Reinigungsschaum 500 ml
672,14 Kč/1l
336,07 Kč
Prodejce: somnia24

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vitawohl ledový gel s mentolem, 100 ml gel
601,50 Kč/1l
60,15 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Meditrade® 1284S Meditrade® unisex Einmalhandschuhe Nitril® black schwarz Größe S 100 St.
219,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

Maimed nesterilní kompresy z netkané textilie 100 kusů/papírový sáček 4násobný | 10x10cm
4 018,20 Kč/1m
401,82 Kč
Prodejce: apohealth

Meditrade® 1013 Meditrade® GENTLE MED® Bodylotion 100 ml
2 085,18 Kč/1kg
229,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Meditrade® 4471 Meditrade® Fixiervlies ABE® 4471 weiß 10,0 cm x 10,0 m, 1 St.
16,82 Kč/1m
168,20 Kč
Prodejce: M_plus_L

Meditrade® 00988D Meditrade® GENTLE MED® Bodylotion 500 ml
426,31 Kč/1kg
221,68 Kč
Prodejce: M_plus_L

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Meditrade® 1792 Meditrade® Vlies-Kompressen BeeSana® 1792 weiß 20,0 x 10,0 cm, 100 St.
218,46 Kč
Prodejce: M_plus_L

Meditrade® 9814 Meditrade® Nasenverband ABE® 9814 weiß, 20 St.
690,52 Kč
Prodejce: somnia24

Meditrade® 1890 Meditrade® Leibbandage ABE® 1890, Gr. 65-75 cm weiß, 1 St.
556,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

Samsung Galaxy A54 5G Smartphone, barva:Awesome Graphite - Dual Sim, kapacita úložiště:128 GB
10 584,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

WC sedátko SANILO® s automatickým pomalým sklápěním a rychloupínacím mechanismem Good Feeling, WC sedátko přímo od výrobce, WC sedátko, WC deska, WC sedátko
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

EASYmaxx 05206, Sprchová hlavice do ruky, Stříbrná, Průhledná, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Nerezová ocel, Strop, Krabice, 220 g
364,84 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

GOURMETmaxx Digitální horkovzdušná fritéza XXL 9 litrů Fritování bez tuku včetně otočného rožně Fritéza, trouba Otočný gril Fritéza
2 374,02 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

MoliCare® Premium Bed Mat ochranné podložky na lůžko absorpční síla 5 kapek 60x90 25 kusů
491,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Ergonomický komfortní pěnový topper | 140 x 200 | pro všechny matrace | XDREAM Pure matracový topper
1 472,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Meditrade® 70-151 1.000 Meditrade® uni Überschuhe blau Einheitsgröße
1 292,10 Kč
Prodejce: somnia24

Beurer Lék na štípance od hmyzu BR 60
585,36 Kč
Prodejce: Di-Life

Meditrade® 2413 Meditrade® Inkontinenzhosen Medi-Pants Größe XL für Frauen und Männer, 14 St.
593,79 Kč
Prodejce: somnia24

Wilkinson Sword Hospitalrasierer (100 Stk.)
473,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

BEURER HD75 Elektrická deka s automatickým vypínáním 100W 180x130cm šedá
2 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Meditrade® 9547 Meditrade® Wundverband Pflaster ABE® light 9547 weiß 4,0 cm x 5,0 m, 1 St.
67,40 Kč/1m
337,00 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré pro napětí. Příjemně chladí pokožku a velmi rychle ulevuje od bolesti.
Ohodnoceno dne 13. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše dobré a rychle dodané
Znal jsem produkt, proto jsem si ho objednal.
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
672,14 Kč
Prodejce: apohealth
8 961,87 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
331,56 Kč
Prodejce: apohealth
609,49 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
797,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 977,80 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
220,55 Kč
Prodejce: apohealth
882,20 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
557,72 Kč
Prodejce: apohealth
11 154,40 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
332,78 Kč
Prodejce: apohealth
33 278,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

fittydent super bonding krém nerozpustný ve vodě, 40 g krém



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
207,41 Kč
Prodejce: apohealth
3 771,09 Kč/1kg

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,90 Kč
Prodejce: apohealth
529,67 Kč/1kg

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,85 Kč
Prodejce: apohealth
5 557,81 Kč/1kg

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l