4,9



Na základě 8 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Tigi Foxy Curls Contour Creme, Krém na vlasy, 200 ml, Kudrnaté vlasy, Kudrnatící, Pumpovacíc lahvička, Water (Aqua/Eau), VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Cyclopentasiloxane, Fragrance...
341,00 Kč
1 705,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml6 369,30 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml363,93 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tenax Pomáda na vlasy MATTE STRONG 125ml7 165,20 Kč/1l
895,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml1 082,67 Kč/1l
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Vyhlazující vlasový krém Bed Head After Party (Super Smoothing Cream), 50 ml
12 222,00 Kč/1l
611,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Texturizační krém na vlasy Bed Head Back It Up (Texturizing Cream) 125 ml
4 431,44 Kč/1l
553,93 Kč
Prodejce: somnia24

Stylesign Curls Defining Cream 75 ml
4 469,73 Kč/1l
335,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 506,53 Kč/1l
375,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml
2 426,20 Kč/1l
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Smooth Air-Dry BB Cream 125 ml
3 507,04 Kč/1l
438,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Smooth Weightless Shine-Oil vyživující olej pro lesk vlasů 50 ml
6 704,60 Kč/1l
335,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vosk na vlasy Hairgum Hair Styling Pomades Matt
4 597,10 Kč/1kg
459,71 Kč
Prodejce: somnia24

Balmain Pianka do włosów silnie utrwalająca i zwiększająca objętość, 300ml
2 637,10 Kč/1l
791,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Joico JoiFull Volumizing Styler stylingový krém pro objem vlasů 100 ml
3 630,00 Kč/1l
363,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, X-Tenso Moisturist, Hair Cream Treatment, For Strengthening, 250 ml
3 044,58 Kč/1kg
1 522,29 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Inebrya Up To You Liss vyhlazující krém 200 ml
1 855,00 Kč/1l
371,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Phyto Intense Curls Anti-Frizz Curls Gel stylingový gel proti krepatění vlasů 250 ml
388 999,98 Kč/1kg
468,47 Kč
-79,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
389,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel Żel strukturyzująco-utrwalający Force 6, 200ml
1 493 333,26 Kč/1kg
448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alcina Forming Gel, 100 ml
5 623,10 Kč/1l
562,31 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Krém na vlasy
- Objem:
- 200 ml
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Kudrnaté vlasy
- Efekt:
- Kudrnatící
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Složení:
- Water (Aqua/Eau), VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Cyclopentasiloxane, Fragrance (Parfum), Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Phenyl Trimethicone, Propylene Glycol Dibenzoate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Hydrogenated Polydecene, Benzyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Aminomethyl Propanol, Carbomer, Disodium EDTA, Trideceth-6, Pentylene Glycol, Ammonium Hydroxide, Linalool.
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Krém na vlasy pro definici vln Bed Head Foxy Curls dokonale definuje jednotlivé vlny a kudrliny. Tento tužící a pečující krém chrání vlnité a kudrnaté vlasy před vlhkem, elektrizováním a krepatěním až po dobu 72 hodin. Dodá vašim vlasům neočekávaný objem!Aktivní látky:silikonový olej – zlepšuje vzhled poškozených vlasů, dodává lesk,stylingové polymery – zpěvňují účes a chrání před vlhkem.
Tigi Bed Head Foxy Curls Contour Cream 200 ml je lehce tužící a definující krém pro vlnité a kudrnaté vlasy. Vlasy jsou okamžitě tvarovány díky výživnému složení s nejnovější technologií tvorby kudrlinek a krém dodává lehkou fixaci a definici až na 72 hodin a účinně zklidňuje krepaté vlasy. Vlasy jsou také dlouhodobě po aplikaci chráněny před vlhkostí a teplem. Styling je tak optimálně tvarovaný a naprosto hladce se leskne.
Posiluje a podporuje kudrliny, reguluje nežádoucí krepatění.
Výhody: - Faktor pevnosti: 2-3 - Hladké, kontrolované a oddělené kadeře - Kontrola lesku a krepatění - Vlhkost, definice a pevnost - Ochrana proti vlhkosti a teplu
Stylingový krém na vlasy
Vyzkoušejte revoluční účinky stylingového krému Tigi Curl Styling Cream, který je speciálně vyvinutý tak, aby naplno odhalil nádheru vašich kadeří. Tento stylingový krém využívá pokročilé techniky ke zkrocení krepatění a vytvoření výrazných a lesklých vlasů. Je obohacen o vyživující složky, zajišťuje optimální rovnováhu vlhkosti a zlepšuje tvarovatelnost vašich kadeří. Nemastné složení nezanechává stopy a spolehlivě drží po celý den. Ideální pro všechny typy vlasů, které chtějí mít pružné a dokonale definované kadeře. Hýčkejte své vlasy Tigi Curl Styling Cream a poznejte ten rozdíl.
TIGI BH Foxy Curls Contour Cream 200ml Bed Head Locken-Stylingc
[b]Tigi Bed Head Foxy Curls 200 ml Contour Cream[/b][br][br]- krém pro úpravu kudrlinek[br]- vyživuje vlasy[br]- pro vlnité a kudrnaté vlasy[br]- hydratuje[br]- chrání před teplem a vlhkostí[br]- působí proti krepatění[br]- lehce fixuje[br] [br][br][b]Použití:[/b][br][br]Zapracujte do ručníkem vysušených vlasů pro definici a lesk[br][br][br]
0
- Model
- Bed Head Foxy Curls
- Hmotnost
- 320 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- WATER (AQUA/EAU), VP/DIMETHYLAMINOETHYLMETHACRYLATE COPOLYMER, CYCLOPENTASILOXANE, FRAGRANCE (PARFUM), ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, PHENYL TRIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONOL, SODIUM POLYACRYLATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BENZYL ALCOHOL, HYDROGENATED POLYDECENE, AMINOMETHYL PROPANOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA PENTYLENE GLYCOL, TRIDECETH-6, AMMONIUM HYDROXIDE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0615908428858615908428858
- Číslo produktu
- 140822
- Model
- Bed Head Foxy Curls
- Hmotnost
- 320 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- WATER (AQUA/EAU), VP/DIMETHYLAMINOETHYLMETHACRYLATE COPOLYMER, CYCLOPENTASILOXANE, FRAGRANCE (PARFUM), ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, PHENYL TRIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONOL, SODIUM POLYACRYLATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BENZYL ALCOHOL, HYDROGENATED POLYDECENE, AMINOMETHYL PROPANOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA PENTYLENE GLYCOL, TRIDECETH-6, AMMONIUM HYDROXIDE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0615908428858615908428858
- Číslo produktu
- 140822
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Tigi Ego Boost, Všechny vlasy, Hydratující, Lesklý, 200 ml, Pumpovacíc lahvička, Ovocný, Water (Aqua/Eau), Glycerine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, PEG-8 Methicone, Phenyl...
1 486,40 Kč/1l
297,28 Kč
Prodejce: Tersorte

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Tigi Bed Head Hair Stick vosk na vlasy 73 g
5,37 Kč/1l
402,60 Kč
Prodejce: somnia24

Tigi Urban Antidotes 1 Re-energize, 750 ml, Šampon, Ženy, Normální vlasy
763,47 Kč/1l
572,60 Kč
Prodejce: TR8

Tigi Colour Goddess, 750 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Láhev
457,33 Kč/1l
343,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Tigi Urban Antidote Level 2 Recovery, 750 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Hydratující, Lesklý, Změkčující, Posilující
805,37 Kč/1l
604,03 Kč
Prodejce: TR8

Texturizační krém na vlasy Bed Head Back It Up (Texturizing Cream) 125 ml
4 431,44 Kč/1l
553,93 Kč
Prodejce: somnia24

Braun FaceSpa Face 810, Bílá, 10 pinzeta/pinzety, Tváře, Brada, Čelo, 0,02 mm, Baterie, AA
1 789,77 Kč
Prodejce: somnia24

ECO Styler Styling Gel Olive Oil 16oz
685,92 Kč/1l
324,44 Kč
Prodejce: somnia24

Brita SISTEMA ON TAP Pro V-MF, Filtr na vodovodní kohoutek, Bílá
1 929,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tigi - Bed Head Recovery Duo Kit - Cassette for heavily damaged hair 1500ml
1 083,60 Kč/1l
1 625,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kartuškový vařič s piezoelektrickým zapalováním
1 255,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

LED vánoční světelná řetězec, vícebarevná - 40 LED diod / 6 metrů - barevné dekorativní osvětlení pro venkovní použití s časovačem
337,25 Kč
Prodejce: Special-trends

Snugglebundl Baby Bumble
2 622,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tigi Bed Head Serial Blonde Restoring Conditioner vyživující kondicionér pro blond vlasy 970 ml
3 763,20 Kč/1kg
564,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bellissima Diffon Ceramic DF1 3000, Keramický, AC, Černá, Zlato, Plast, 2,2 m, Knoflíky
3 296,12 Kč/1kg
1 681,02 Kč
Prodejce: egenta-shop

Elektrické polohovatelné TV křeslo COMHOMA s masážní funkcí, LED světly, dálkovým ovládáním, úložnou taškou, 2 držáky na nápoje.
9 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Chladicí podložka pro psy, 60x40 cm, gelová, samochladící, voděodolná, vhodná pro psy i kočky
180,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrzyPasAGDRTV

Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Brita 3 x MicroDisc, 3 kusů, Brita, Disk na filtraci vody
358,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tigi Bed Head Bigger The Better Volume Foam Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 200 ml
2 189,60 Kč/1l
437,92 Kč
Prodejce: PerfumTraders

SodaStream Crystal 3.0, Kov, Nerezová ocel, Černá, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
2 637,20 Kč
Prodejce: Bellerofonte

WISFOR ortopedický pelíšek pro psy Pelíšek pro psy, načechraný a rozměrově stabilní - potah je snímatelný a pratelný, šetrný ke kloubům, XXL:120x90x30cm
1 740,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
454,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Objemový kondicionér Bed Head Bigger The Better (Lightweight Volume Conditioner), 300 ml
1 585,00 Kč/1l
475,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Tigi - Bed Head Volume Small Talk (Energizer) 200 ml 240ml
287,08 Kč/1kg
287,08 Kč
Prodejce: Tersorte

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektně sedí
Super skvělý produkt, vše sedí a nelepí se
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
440,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
166,11 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,44 Kč/1l