5,0



Na základě 1 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující6 358,53 Kč/1l
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml2 794,40 Kč/1l
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml12 020,80 Kč/1l
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Pánský balzám po holení 50ml7 309,60 Kč/1l
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither

American Crew ULTRA GLIDING SHAVE OIL, Olej na holení, Pánské, Univerzální, 50 ml, Proti stárnutí, Proti podráždění, Hydratující, Olivový olej, Rýžový olej, Rozmarýnový olej
7 840,00 Kč/1l
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Refreshing Beard Balm 100 ml
2 819,60 Kč/1l
281,96 Kč
Prodejce: MANADA

Balzám po holení pro muže For Men (After Shave Balm) 100 ml
2 680,60 Kč/1l
268,06 Kč
Prodejce: VISO

Proraso Coarse Beards After Shave Balm 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Zklidňující balzám po holení AfterShave (Skin Soothing Balm) 200 ml
3 481,25 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

American Crew MOISTURIZING SHAVE CREAM, Krém na holení, Pánské, Suchá pokožka, Normální pokožka, 150 ml, Proti podráždění, Hydratující, Ochana, Tuba
1 316,20 Kč/1l
232,51 Kč
-35,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
197,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

OWAY zklidňující balzám po holení Repairing Aftershave Balm 50 ml
18 280,00 Kč/1l
914,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Balzám po holení Uomo 100 ml
5 520,00 Kč/1l
552,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Nivea Men, Balzám po holení s aloem a pantenolem, 100 ml - Hydratační balzám po holení pro muže
4 291,30 Kč/1l
429,13 Kč
Prodejce: somnia24

Holení Hydratační Balzám pro Muže, 75 ml - Lierac Homme /
5 112 500,13 Kč/1kg
409,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Estee Lauder Pleasures For Men After Shave Balm 100 ml
21 624,30 Kč/1l
2 162,43 Kč
Prodejce: Rareparfum

Proraso Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm zklidňující balzám po holení 100 ml
1 833,30 Kč/1l
203,74 Kč
-20,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hydratační balzám po holení
6 424,80 Kč/1l
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Balzám po holení Bulldog - 100 ml
2 225,60 Kč/1l
222,56 Kč
Prodejce: VISO

Nivea Men, Nawilżający balsam po goleniu Protect Care, 100 ml
1 511 250,04 Kč/1kg
181,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Diesel Bad After Shave Balm 200 ml
10 644,90 Kč/1l
2 223,40 Kč
-94,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 128,98 Kč
Prodejce: Rareparfum
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
American Crew All-In-One SPF15 Face Balm je multifunkční prostředek pro péči o pleť, který poskytuje hydrataci, ochranu před slunečním zářením a zklidňující účinky na obličej.
• Hydratuje a vyživuje pleť.
• Ochranný faktor SPF15 chrání před škodlivým UV zářením.
• Zklidňuje a zjemňuje pleť po holení.
Balzám zklidňuje pleť podrážděnou holením. Přináší úlevu a zanechává pleť hydratovanou. Balzám můžete používat každý den jako denní hydratační krém.
American Crew SHAVE ALL-IN-ONE FACE BALM 170ml
Hydratační krém proti stárnutí pleti
American Crew All-In-One Face Balm pro muže se používá pro každodenní hydratační péči
Vlastnosti:
- Vhodné pro každodenní hydratační péči
- Zklidňuje čerstvě oholenou pleť
- Působí proti stárnutí
Použití:
Použití: Aplikujte na obličej a krk po holení nebo používejte jako každodenní hydratační péči.
Aqua/Water/Eau, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Squalane, Behentrimonium Chloride, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Bisabolol, Polyquaternium-37, Panthenol, Hydroxyacetophenone, Glyceryl Dibehenate, Allantoin, Parfum (vůně), tokoferyl acetát, kaprylyl glykol, 1,2-hexandiol, tribehenin, glyceryl behenát, farnesol, EDTA disodná, citrát sodný, glycyrrhizát draselný, dimetikonový krosspolymer, isomerát sacharidů, hydroxycitronellal, benzyl salicylát, limonen, linalool
Balzám po holení American Crew (170 ml)
- Pohlaví:
- Unisex
- Objem: 170 ml
- SPF: 15
- Ideální pro všechny typy pleti
- Název parfému: Shaving Skincare
- Typ: voda po holení
Balzám po holení Shaving Skincare American Crew (170 ml) je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší produkty osobní hygieny, 100 % originální výrobky American Crew jsou přesně to, co hledáte.
Balzám na holení All-In-One Face Balm Broad Spectrum je zklidňující balzám na obličej od společnosti American Crew.
Hydratuje, zklidňuje podráždění, vyhlazuje a chrání. Pro všechny typy pleti. Obsahuje ochranný faktor SPF15 proti slunečnímu záření.
Balzám po holení
Balzám na obličej od American Crew
Zklidňuje čerstvě oholenou pokožku. Denně hydratuje a působí proti stárnutí.
Použití
Aplikujte na obličej a krk po holení nebo používejte jako každodenní hydratační krém.
American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml je multifunkční balzám po holení, který kombinuje zklidnění pokožky, hydrataci a ochranu proti slunci v jednom kroku. Je ideální pro každodenní použití po holení nebo jako denní hydratační péče pro muže.VlastnostiLehká, nemastná texturaObsahuje SPF 15 pro ochranu proti UV zářeníSložení obohacené o hydratační a zklidňující složkyVhodný pro všechny typy pletiObjem: 170 mlKlíčové benefityZklidňuje podrážděnou pokožku po holeníPoskytuje každodenní hydrataci bez mastného filmuChrání pleť před slunečním zářením a stárnutímPomáhá udržet pleť svěží a zdravouPraktické řešení „vše v jednom“ pro jednoduchou pánskou péčiPoužitíPo holení aplikujte na čistou a suchou pleťJemně vmasírujte do obličeje a krkuLze používat i samostatně jako denní hydratační krémVhodné pro každodenní použitíVyhněte se kontaktu s očimaTento balzám je ideální pro muže, kteří hledají praktickou, efektivní a pečující rutinu v jednom kroku – s hydratačními, zklidňujícími i ochrannými vlastnostmi.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky American Crew se řadí pod holení pokožky, epilace, depilace a byl vytvořen speciálně pro muže. Toto balení obsahuje 170 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Balzám na obličej All-in One je dalším vrcholem úspěšné a oblíbené řady péče o pleť na holení. V novém pleťovém balzámu All-in-One najdou muži vše, co potřebují pro každodenní péči o obličej, v jediném výrobku. Balzám na obličej All-in-One obsahuje hydratační složení, které hydratuje a zklidňuje i čerstvě oholenou pleť. Nechybí ani účinek proti stárnutí, protože ochranný sluneční faktor 15 hned vykoná svou práci.
American Crew Shaving Skincare All-In One Face Balm SPF15. Tento balzám na obličej s účinkem proti stárnutí a ochranným faktorem SPF 15 zklidňuje čerstvě oholenou pleť a zabraňuje jejímu podráždění. Jeho účinek je patrný nejen krátkodobě, ale i dlouhodobě jako prostředek proti stárnutí. Balzám na obličej zabraňuje stárnutí pokožky a zarůstání chloupků. Application: Naneste balzám na čerstvě oholenou pokožku.
American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm Broad Spectrum Kojący balsam do twarzy z filtrem SPF15, 170 ml
American Crew All-In-One Face Balsam 170ml na holení
American Crew All In One Face Balm Spf15 170ml
AMERICAN CREW_Shaving Skincare All-In-One Face Balm Broad Spectrum SPF15 zklidňující balzám na obličej s ochranou proti slunci 170ml
- Model
- SHAVE
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 199 g
- Objem
- 170 ml
- Složení
- Ingredientes: ALLANTOIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BISABOLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, DISODIUM EDTA, FARNESOL, GLYCERIN, GLYCERYL BEHENATE, GLYCERYL DIBEHENATE, HOMOSALATE, HYDROXYACETOPHENONE, OCTOCRYLENE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYQUATERNIUM-37, SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM CITRATE, TOCOPHERYL ACETATE
- Výrobce
- American Crew
- Obsah balení
- balíček
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 0669316222034669316222034
- Číslo produktu
- 7251776000
- Model
- SHAVE
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 199 g
- Objem
- 170 ml
- Složení
- Ingredientes: ALLANTOIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BISABOLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, DISODIUM EDTA, FARNESOL, GLYCERIN, GLYCERYL BEHENATE, GLYCERYL DIBEHENATE, HOMOSALATE, HYDROXYACETOPHENONE, OCTOCRYLENE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYQUATERNIUM-37, SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM CITRATE, TOCOPHERYL ACETATE
- Výrobce
- American Crew
- Obsah balení
- balíček
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 0669316222034669316222034
- Číslo produktu
- 7251776000
Bezpečnostní pokyny
Německý zákon o likvidaci baterií (Batterieentsorgungsgesetz)
K tomu se hodí také

American Crew ULTRA GLIDING SHAVE OIL, Olej na holení, Pánské, Univerzální, 50 ml, Proti stárnutí, Proti podráždění, Hydratující, Olivový olej, Rýžový olej, Rozmarýnový olej
7 840,00 Kč/1l
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

American Crew 2-in-1 Skin Moisturizer and Beard Conditioner, Krém na vousy, 100 ml, Tuba, Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Polyacrylamide, Panthenol, C12-15 Alkyl..., 1 kusů
2 215,30 Kč/1l
221,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

American Crew Beard Serum, Olej do vousů, 50 ml, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum (Fragrance), Cyperus..., 1 kusů
4 177,60 Kč/1l
208,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

American Crew 3-in-1 Tea Tree, 450 ml, 3v1 šampon, kondicionér a sprchový gel, Neprofesionální, Pánské, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, Láhev
773,33 Kč/1l
348,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

American Crew Formovací krém 85g
3,29 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gel na vlasy, Pánské, Všechny vlasy, 250 ml, Fixační, Tuba
677,76 Kč/1l
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

American Crew Daily Cleansing Shampoo čisticí šampon pro každodenní použití 1000 ml
351,67 Kč/1kg
386,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bradas WAD1/2030, 30 m, Guma, 1,27 cm
13,63 Kč/1m
409,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
14 981,00 Kč
-618,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 362,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Braun MGK7491 - Nass & Trocken - Wechselstrom/Batterie - Schwarz
2 723,03 Kč
Prodejce: evomag

Nickelodeon Ultraměkký koberec, Paw Patrol, Štěňátka v akci, 100x150cm
1 144,54 Kč
Prodejce: Ka_SHOP

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

135x200cm 1200gr. 80% DAUNEN BETT Hotel QUALITY péřová přikrývka péřové přikrývky přikrývky postel peřina přikrývka peřina peřina world-of-dreams
2 504,50 Kč
Prodejce: Welt_der_Traeume

Kolínská voda Guerlain L'Homme Ideal 100ml
59 199,30 Kč/1l
5 919,93 Kč
Prodejce: Rareparfum

Marvis Jasmin mint, 85 ml, Dospělý, Jasmín
3 016,00 Kč/1l
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

American Crew Grooming Spray, Vlasový sprej, Pánské, 250 ml, 1 kusů
1 028,96 Kč/1l
257,24 Kč
Prodejce: MANADA

Dior Fahrenheit, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka
17 050,00 Kč/1l
1 705,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
5 292,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Černá, Bílá, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
33 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BN-Trading-UG

Philips 55PUS8500/12, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
22 268,98 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Gardena 12009-20, Pákové nůžky, 3,8 cm, Černá, Modrá
1 902,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

AEG CX7-2-45MÖ, Tyčový vysavač 2 v 1, Prachový sáček, Černá, Suchý, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha, Schody, Čalounění, Aktivita, Nabíjecí, Operace
4 745,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Péřový polštář Premium | 80 x 80 cm | Péřový polštář XDREAM
822,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Černá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
26 582,43 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Health&Beauty Balzám po holení 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 704,87 Kč/1l

AVON care MEN balzám a hydratační krém po holení 2 v 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 596,60 Kč/1l

Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista
6 358,53 Kč/1l

Solverx Měkký balzám na holení pro muže, 50 ml.
482,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 640,00 Kč/1l

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 794,40 Kč/1l

Farmasi Masculine After Shave Balm 100 ml – Zklidňující balzám po holení pro muže s vitamínem E a mentolem | KBruShop
396,33 Kč
Prodejce: lithuaniashop
3 963,30 Kč/1l

Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 020,80 Kč/1l

Pánský zklidňující a regenerační balzám po holení Sensitive 100ml
331,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 766,58 Kč/1kg

FARMONA Výživné tělové mléko Tango Mango 200ml
248,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 244,95 Kč/1l

Pánský balzám po holení 50ml
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither
7 309,60 Kč/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 427,06 Kč/1l

Sebamed Po-holení Hygienický Balzám 100 ml
219,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 191,80 Kč/1l