5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření The best Classic Steak 380g1 276,19 Kč/1kg
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Classic BBQ 288g1 295,00 Kč/1kg
518,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření BAMM! Habanero 404g904,35 Kč/1kg
416,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Garlic Garlic 227g2 366,67 Kč/1kg
426,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Směs koření - Koření na pizzu 30g
709,67 Kč/1kg
63,87 Kč
Prodejce: taleoo

Směs koření - Quark koření 30g
2 494,00 Kč/1kg
74,82 Kč
Prodejce: taleoo

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
434,22 Kč/1kg
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQ koření Rib 176g
1 522,73 Kč/1kg
335,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Přípravek na potírání bylinek Ubena vybraná směs koření 400g
624,77 Kč/1kg
249,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Czubryca Zielona Směs koření Kotányi 25 g
1 016,33 Kč/1kg
30,49 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis Koření na vepřovou krkovici Směs koření 70 g
881,71 Kč/1l
61,72 Kč
Prodejce: Katomix

Směs koření - Kmín Koriandr Muškátový oříšek 45g
1 639,56 Kč/1kg
73,78 Kč
Prodejce: taleoo

Kořenící směs do salátů, 100 g
950,00 Kč/1l
95,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Směs koření na pizzu, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Koření na pizzu a těstoviny25 g SONNENTOR
2 760,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: Covitar

Kotanyi směs koření na pizzu hrubá jemná v mlýnku na koření 24g
4 964,50 Kč/1kg
99,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paprika mletá 35g | SONNENTOR
1 765,43 Kč/1kg
61,79 Kč
Prodejce: taleoo

Směs koření na penne all'arrabbiata, 80 g
1 237,50 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

UBENA 712231008 UBENA Paprika edelsüss Gewürz, 500,0 g
797,44 Kč/1kg
398,72 Kč
Prodejce: somnia24

Ubena směs koření na pizzu pikantní harmonická chuť 450g
582,13 Kč/1kg
261,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wiberg Pizza – směs koření, klasická základna na pizzu, balení 190 g
Kořenící směs na pizzu Wiberg v balení o hmotnosti 190 g je pečlivě sestavená směs, která byla vyvinuta speciálně pro dochucení pizzových pokrmů. Tato kořenící směs nabízí výrazné tóny oregana a bazalky, doplněné jemnějšími akcenty rozmarýnu a tymiánu, díky čemuž je ideální pro širokou škálu italských a středomořských receptů.
Vlastnosti produktu:
- Italské aroma: Kombinace oregana a bazalky tvoří klasický základ italských pokrmů, zejména pizzy.
- Jemné bylinkové tóny: Rozmarýn a tymián doplňují hlavní bylinky tím, že přidávají aromatickou hloubku a komplexnost, která obohatí každé jídlo.
- Všestranné použití: Ačkoli je tato směs koření ideální pro pizzu, skvěle se hodí také do omáček na těstoviny, marinád na maso nebo jako doplňkové koření do zeleninových pokrmů a salátových dresinků.
- Vysoce kvalitní suroviny: Stejně jako u všech produktů Wiberg je i zde kladen důraz na výběr vysoce kvalitních surovin, aby byla zaručena stálá kvalita a vynikající chuť.
- Praktické balení: Balení o obsahu 190 g nabízí velkorysé množství, které je ideální pro použití v restauracích nebo pro vášnivé kuchaře-amatéry, kteří často připravují italská jídla.
Tipy k použití:
Kořenící směs Wiberg Pizza by měla být před pečením v dostatečném množství posypána na pizzu, aby se během pečení plně rozvinula její chuť. Do omáček lze směs přidat během vaření, aby se vytvořila chuťová základna. Skvěle funguje také jako finální koření pro čerstvě připravená jídla.
O společnosti Wiberg:
Společnost Wiberg je známá svou odborností ve výrobě koření a kulinářských produktů a je oceňována kuchaři po celém světě pro svou kvalitu a kreativitu. Značka se neustále snaží dodávat produkty, které jsou autentické i inovativní.
NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 2583395 Freilassing- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Oregano, bazalka, majoránka, petržel, pepř, česnek, rozmarýn, tymián, bylinky, koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 335 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1406 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 47,4 g Sacharidy, z toho cukr: 43,5 g Tuky: 6,9 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,3 g Vláknina: 16 g Bílkoviny: 12,7 g Sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 190 g
- Potravinářský podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Prodejní název
- Směs koření na pizzu
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 869344
- Kód EAN
- 9002540824208
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Oregano, bazalka, majoránka, petržel, pepř, česnek, rozmarýn, tymián, bylinky, koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 335 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1406 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 47,4 g Sacharidy, z toho cukr: 43,5 g Tuky: 6,9 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,3 g Vláknina: 16 g Bílkoviny: 12,7 g Sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 190 g
- Potravinářský podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Prodejní název
- Směs koření na pizzu
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 869344
- Kód EAN
- 9002540824208
K tomu se hodí také

Wiberg kari koření pomerančový přípravek unikátní směs 280g
1 321,57 Kč/1l
370,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Marrakesh Style kořenící přípravek silné chuti 260g
1 252,42 Kč/1l
325,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Hendl Knuspri kořenící sůl pikantní směs balení 1250g
332,18 Kč/1l
415,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 1093816002 WIBERG Pfeffer bunt geschrotet Gewürz, 580,0 g
2 031,21 Kč/1kg
1 178,10 Kč
Prodejce: somnia24

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml
40,34 Kč/1l
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Citrónový pepř70 g SONNENTOR
1 957,14 Kč/1kg
137,00 Kč
Prodejce: Covitar

WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
506,06 Kč/1kg
432,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Curry Delhi Style koření hrubé 280g
1 308,25 Kč/1kg
366,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,44 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Professional bylinkové máslo kořenící přípravek 1000g
685,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
685,15 Kč/1kg

Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 378,38 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Wiberg Grill Argentina Style směs koření v ochucovadle 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
560,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 019,49 Kč/1kg

Krakovské koření na klobásy 50 g – přírodní směs koření
178,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 579,80 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg