R kvasnicový extrakt - Classic Spread 250g
404,47 Kč
1 617,88 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Caricol Gastro Sticks na gastritidu, 42 tyčinek1 166,08 Kč/1kg
1 132,26 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Plantocaps Coitosan kapsle, 60 kapslí19 761,57 Kč/1kg
1 007,84 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Cellulite Pro 125g3 080,00 Kč/1kg
385,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
Migravent Classic, 120 St. Kapseln7 920,76 Kč/1kg
934,65 Kč
Prodejce: apohealth

GymBeam -Spirulina prek 250 g
1 143,35 Kč/1kg
297,27 Kč
Prodejce: LAVONIO

BekunisIndické slupky psyllia, 500 g
754,41 Kč/1kg
395,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

ALSITAN Lecitin kapsle, 60 kapslí
3 556,96 Kč/1kg
245,43 Kč
Prodejce: apohealth

Nopálový prášek se semínky Chía 5:1 250g
2 314,16 Kč/1l
578,54 Kč
Prodejce: LaProve

Indické slupky psyllia, 250 g
757,37 Kč/1kg
224,94 Kč
Prodejce: apohealth

Sójový lecitin v prášku /200 g
573,91 Kč/1kg
162,99 Kč
Prodejce: BioCare

CANDEREL STICKS, 100 St
153,16 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Detox Digest 125g
2 178,40 Kč/1l
272,30 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Allcuraslupky z psyllia, 250 g slupek
888,42 Kč/1kg
235,43 Kč
Prodejce: apohealth

Inulin, 60 g PUL
2 623,69 Kč/1kg
170,54 Kč
Prodejce: apohealth

Spirulina prášek 250g Targroch
352,08 Kč/1kg
92,13 Kč
-4,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,02 Kč
Prodejce: Katomix

Ostrovit farmaceutická laktospora BI9108
1 366,10 Kč/1l
273,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BrainMax NAD+ Eternal, 60 rostlinných kapslí
9 402,27 Kč/1kg
1 410,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lecitin, 50 St KAP
4 485,61 Kč/1kg
255,68 Kč
Prodejce: apohealth

müsli – dětské müsli 250g | HOLLE BABYFOOD
388,56 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Cardiodrink MensSana®, 30 St PUL
1 049,31 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Extrakt z kvasnic VITAM-R je biokomplex vitamínů skupiny B a bílkovin. Jako součást vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu může pouhých 10 g přípravku VITAM-R přispět k optimálnímu přísunu životně důležitých látek, které obsahuje.
Návod k použití a skladování:
Pomazánka, koření, vývar do omáček. Bohatý na vitaminy skupiny B, esenciální aminokyseliny a enzymy.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 250 ml
- Seznam přísad
- Extrakt z droždí, mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: Pro tento produkt nejsou povinně uváděny nutriční údaje.
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- VITAM
- Prodejní název
- {{ Operation.Description.Global.Title.Tag.German }}
- Výrobce
- Ad Vitam
- Doporučená spotřeba
- Použití: Podle chuti naneste na chléb nebo používejte střídmě jako koření a dochucovadlo. Skladujte v suchu a dobře uzavřené nádobě.
- Číslo produktu
- ZD-PBKY-TF7Y
- Kód EAN
- 4011437040039
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 250 ml
- Seznam přísad
- Extrakt z droždí, mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: Pro tento produkt nejsou povinně uváděny nutriční údaje.
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- VITAM
- Prodejní název
- {{ Operation.Description.Global.Title.Tag.German }}
- Výrobce
- Ad Vitam
- Doporučená spotřeba
- Použití: Podle chuti naneste na chléb nebo používejte střídmě jako koření a dochucovadlo. Skladujte v suchu a dobře uzavřené nádobě.
- Číslo produktu
- ZD-PBKY-TF7Y
- Kód EAN
- 4011437040039
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

R Extrakt z droždí - Klasická pomazánka malá 125g
1 286,24 Kč/1kg
160,78 Kč
Prodejce: taleoo

La Costena Chili Chipotle 121g
594,47 Kč/1kg
118,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kvasničný extrakt
1 277,24 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kanystr na pohonné hmoty Kanystr na benzín, ocelový plech, zelený 20 litrů
35,70 Kč/1l
714,05 Kč
Prodejce: baulando

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

R Kvasnicový extrakt - Bylinná pomazánka malá 125g
1 234,46 Kč/1kg
160,48 Kč
Prodejce: taleoo

TRESKO Gymnastický míč (růžově zlatý, 55 cm) s pumpičkou Fitness míč Jóga míč Sedací míč Pilates míč Sportovní míč
583,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Veganské sádlo - cibule a jablka 250g
112 369,99 Kč/1kg
112,37 Kč
Prodejce: taleoo
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Winiary Spaghetti po Bolońsku danie gotowe 61 g
930,50 Kč/1kg
55,83 Kč
Prodejce: Katomix

Delverde Spaghettini 71 Těstovinové nudle z krupice z tvrdé pšenice 500g
92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pohodlné sportovní kalhoty COMEOR pro muže, vyrobené z bavlny. Dlouhé sportovní kalhoty pro muže, model "jogger"
518,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
71,08 Kč/1kg
296,20 Kč
Prodejce: somnia24

Krémová houbová polévka JemyJemy 375 g
177,49 Kč/1kg
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Gymnastický míč 55cm s pumpou Masážní Míč na cvičení pilates Aerobní míč Gymnastický míč s pumpičkou Massage Ball Retoo
193,79 Kč
Prodejce: Retoo

Nudle na rychlé vaření Longlife, mit Ei 500g
141,28 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Tatarská omáčka DEV.TOP DOWN 400 g
127,02 Kč/1kg
58,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rýže Tilda Basmati 5 kg
108,27 Kč/1kg
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

Nákupní taška na kolečkách do schodů, šedá
975,00 Kč
Prodejce: Jurhan

vidaXL 3-dílná sada tvrdých kufrů černá 45,5/55/66 cm
1 540,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lískový krém 45 %, 190 g
815,79 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg