Kallos KJMN Omega Rich repair mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Neživé vlasy, Hydratační, Vyživující, Lesklý, Makadamový olej, Dávkovač
188,00 Kč
188,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Farmona | Hydratační maska s biotinem a keratinem - 375 ml - Intenzivní regenerace - lesk - maska na vlasy866,64 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač3 831,21 Kč/1l
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče215,22 Kč/1l
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač5 017,46 Kč/1l
1 184,12 Kč
Prodejce: VogueVista

Kallos Biotin Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Multivitamin Energising Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Cherry Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Hydratační, Vyživující, Změkčující, Vápník, Třešeň (ovoce)
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Argan Colour Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Oprava, Lesklý, Argan
123,84 Kč/1l
123,84 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kallos Maska do włosów Coconut, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Maska Milk mleczna, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Blueberry Revitalising Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Pružnost, Vyživující, Revitalizační, Lesklý, Avokádový olej, Dávkovač
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CHI Argan Oil Rejuvenating Masque 237ml, 237 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti kudrnacení, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej, Dávkovač
2 329,62 Kč/1l
552,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

KERASILK 4021609850779, 200 ml, Ženy, Suché vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, Hydratující, Dávkovač
4 730,00 Kč/1l
946,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Kallos Vanilla Shine Hair Mask 275ml, 275 ml, Ženy, Suché vlasy, Matné vlasy, Vyživující, Revitalizační, Lesklý, Pantenol, Dávkovač
530,91 Kč/1l
146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Collistar Phyto-Cheratina, 200 ml, Ženy, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, Dávkovač
2 866,20 Kč/1l
573,24 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

KERASILK 4021609850847, 200 ml, Ženy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Vyhlazující, Vyživující, Dávkovač
4 730,00 Kč/1l
946,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Sassoon vyživující maska pro velmi poškozené vlasy 170 ml
3 282,00 Kč/1kg
722,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 275ml, 275 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Oprava, 1 kusů
313,85 Kč/1l
86,31 Kč
Prodejce: Katomix

Apivita Keratin Nourish & Repair Hair Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 200 ml
3 297,85 Kč/1kg
659,57 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 1000 ml
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Poškozené vlasy, Suché vlasy, Neživé vlasy
- Efekt vlasové masky:
- Hydratační, Vyživující, Lesklý
- Dílčí ingredience:
- Makadamový olej
- Typ dávkovače:
- Dávkovač
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Intenzivně vyživující a pečující maska na vlasy s komplexem omega-6 a macadamia olej pomáhá zlepšit stav suchých, lámavých a bezlesklých vlasů a přispívá k zachování jejich přirozené lesklosti. Její hydratační složení podporuje péči o poškozené vlasy a konečky a zároveň zajišťuje pocit hedvábnosti a zářivější vzhled.
- Hydratuje, vyživuje vlasy a konečky a dodává jim hedvábnou jemnost.
- Omega-6 a macadamia olej obnovují strukturu a lesk.
- Olej ze semen borovice posiluje vlasy a podporuje zdravou pokožku hlavy.
- Vhodná pro suché, lámavé vlasy.
[Použití]
Po umytí vlasů naneste masku na ručníkem vysušené vlasy, nechte působit 5 minut a poté důkladně opláchněte.
Složení:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Parfum, Borago Officinalis Seed Oil, Citric Acid, Dimethiconol, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Kallos z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Kallos KJMN Maska z Omega 6 i olejem makadamii, 1000 ml
Kallos Cosmetics Hair Omega Mask 1000 ml je hydratační maska na vlasy určená zejména pro suché, lámavé a poškozené vlasy. Vyživující složení s komplexem Omega -6 a cenným makadamiovým olejem vlasy posiluje a dodává jim intenzivní hydrataci pro novou vitalitu. Vlasy jsou během okamžiku hladší a hedvábnější. Jsou také optimálně chráněny před vnějšími vlivy a díky krémové textuře mají úchvatný lesk a lepší rozčesatelnost.
- Model
- Omega
- Hmotnost
- 1060 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, PARFUM, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, CITRIC ACID, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, PROPYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 5998889511524
- Model
- Omega
- Hmotnost
- 1060 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, PARFUM, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, CITRIC ACID, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, PROPYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 5998889511524
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Kallos Multivitamin Energising Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Maska Milk mleczna, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Posilující, Keratin, Sklenice
186,00 Kč/1l
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
759,79 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kallos Algae Moisturizing Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Keratin, Olivový olej, Pantenol, Dávkovač
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Hair Pro-tox Hair Mask Cream with Keratin 1000ml, 1000 ml, Unisex, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Řídké vlasy, Oslabené vlasy, Vyživující, Oprava, Lesklý, Kokosový olej, Kolagen, Kyselina hyaluronová, Keratin, Olivový olej, Pantenol, Dávkovač
177,00 Kč/1l
177,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Silk with Olive oil and Silk protein 1000ml, 1000 ml, Unisex, Matné vlasy, Vyživující, Lesklý, Olivový olej, Dávkovač
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Maska do włosów Coconut, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Color Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Obarvené vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Změkčující, Dávkovač, 1 kusů
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Aloe Vera Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Biotin Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Cherry Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Hydratační, Vyživující, Změkčující, Vápník, Třešeň (ovoce)
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Maska z olejkiem Mango, 1000ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Caviar Restorative Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Chocolate Full Repair Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Oprava, Keratin, Mléčný protein, Pantenol, Dávkovač
192,00 Kč/1l
192,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Hair Pro-Tox Maska do włosów, 500ml
340,00 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN, Olej na vlasy, 50 ml, Ženy, Ochana
3 860,00 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Banana Fortifying Shampoo, 1000 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, Láhev
179,00 Kč/1l
179,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
1 984,85 Kč/1l
1 488,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kallos Banana Fortifying hair mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Suché vlasy, Matné vlasy, Ochana, Lesklý, Změkčující, Olivový olej, Sklenice
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
21 838,50 Kč
Prodejce: G-Electronics

Kallos Keratin Shampoo, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Výživa, Ochana, Lesklý, Změkčující, Posilující
179,00 Kč/1l
179,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Hair Milk Serum With Keratin And Milk Protein 50 ml
3 520,00 Kč/1l
176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Hydratační maska na vlasy s extraktem z řas a olivovým olejem, 275 ml
152,25 Kč/1l
67,89 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos Fig Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l