4,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
hitparáda Bubble Gum Sticks 32x13 stojan na pult s žvýkačkami a cigaretami575,72 Kč/1kg
810,62 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Displej, kompletní sada, 40 kusů, Fini Jumbo Tornado 6, příchuť: Sauer189,83 Kč/1kg
379,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní227,79 Kč/1kg
227,79 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees2 442,14 Kč/1kg
170,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačkové kuličky ve vzhledu melounu s šerbetovým práškem 1000g
240,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
2 483,69 Kč/1kg
869,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
1,50 Kč/1kg
150,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 kusů - extra kyselé a bezlepkové
523,23 Kč/1kg
611,69 Kč
-88,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Display Komplett Squirly Dip & Lick 50g Lolly + Puder 15 Stück
418,89 Kč/1kg
263,90 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Žvýkačky s ovocnou příchutí s kouřovým efektem Zobrazit 1060g
1 123,36 Kč/1kg
1 190,76 Kč
Prodejce: Store-Germany

Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
523,23 Kč/1kg
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g
299,00 Kč/1kg
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DOK Wunderschnuller barva na jazyk 60 bonbonů se žvýkačkovými středy 1680g
439,80 Kč/1kg
738,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
368,52 Kč/1kg
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici
266,49 Kč/1kg
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Bip Tubble Gum Tutti Frutti žvýkačka s ovocnou příchutí 35g
803,71 Kč/1kg
28,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Sour watermelon bubble gum 300 ks plechovka 1600g
295,64 Kč/1kg
473,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Ovocná směs Žvýkačky Ovoce 20g
679,00 Kč/1kg
13,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Žvýkačky ve tvaru cigaret s efektem kouře, 24 balení po 43 g, balení po 24 kusech
Vyzkoušejte jedinečnou žvýkačku s efektem kouře! Tyto inovativní žvýkačky jsou perfektní kombinací zábavy a požitku. Když do žvýkačkové cigarety fouknete, vyletí z ní šumivý prášek. Efekt připomíná kouř nebo páru. Efekt kouře zajišťuje ten správný wow faktor. Ideální na večírky, zvláštní příležitosti nebo prostě jako zábavná drobnost pro volné chvíle – žvýkačky s efektem kouře jsou opravdovým hitem. A nebojte se, „kouř“ je zcela neškodný a zajistí nezapomenutelné okamžiky a smích. Pořiďte si žvýkačky s efektem kouře a překvapte všechny tímto skvělým trikem – bez rizika skutečné cigarety!
International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2
06366 Köthen
Gschw žvýkací tyčinky kouř
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, žvýkací hmota, aromata, stabilizátor: E422, antioxidant: BHT E321.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1323kJ/394kcal Tuky 0,0g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0g Sacharidy 79,0g z toho cukr 63,0g Bílkoviny 0,0g Sůl 0,0g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 44.2 g
- Potravinářský podnik
- Sweet & Candy Distribution B.V.Londenstraat 11 NL-7418 EE DEVENTER
- Prodejní název
- Žvýkačky
- Výrobce
- International Sweet Trading e.K.
- Číslo produktu
- 58652
- Kód EAN
- 4260042071093
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, žvýkací hmota, aromata, stabilizátor: E422, antioxidant: BHT E321.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1323kJ/394kcal Tuky 0,0g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0g Sacharidy 79,0g z toho cukr 63,0g Bílkoviny 0,0g Sůl 0,0g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 44.2 g
- Potravinářský podnik
- Sweet & Candy Distribution B.V.Londenstraat 11 NL-7418 EE DEVENTER
- Prodejní název
- Žvýkačky
- Výrobce
- International Sweet Trading e.K.
- Číslo produktu
- 58652
- Kód EAN
- 4260042071093
K tomu se hodí také

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

DINO Bikes - Dětské kolo 12" 124RLN - bílé
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Sendvičovač Bestron XL, sendvičovač s nepřilnavým povrchem pro 2 sendviče, včetně cool-touch rukojeti s uzamykací sponou, 900 W, barva: měděná
1 659,60 Kč
-661,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,76 Kč
Prodejce: TR8

Ritzenhoff & Breker SHANTI jumbo cup 350 ml sada 6 kusů
1 658,73 Kč
Prodejce: Luxentu

Rockstar Games Grand Theft Auto V, PlayStation 5, Režim multiplayer, Starší, Fyzické médium
748,08 Kč
Prodejce: M_plus_L

Voděodolný chránič matrace 140 x 200 - bezpečná ochrana matrace
889,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

SONGMICS 10úrovňový botník, police na boty 173 x 33 x 33 cm skříňka na boty
653,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Zmile Kosmetický kufřík Beauty Case Velvety
1 126,44 Kč
Prodejce: Bambule

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Městský batoh Školní práce a volný čas taška DINA 4 Outdoor školní batoh Sport
751,11 Kč
Prodejce: Tasche51

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 092,78 Kč/1kg
633,81 Kč
Prodejce: somnia24

Žvýkačkové kuličky ve vzhledu melounu s šerbetovým práškem 1000g
240,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10030825, Muffin mould, Obdélníkový, Uhlíková ocel, Plochý povrch, Šedá, Šedá
611,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B PRO 3 3900 Duo s 2. nástavcem
17 193,12 Kč/1kg
6 793,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Kartáč na chlupy Odstraňovač chlupů z oděvů Odstraňovač chlupů z oděvů Přenosný holicí strojek na oděvy Odstraňovač chlupů z oděvů Retoo
201,80 Kč
Prodejce: Retoo

2x ochranná fólie pro Samsung Galaxy A13 5G čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

Elektrická skákající ryba Cat Toy Fish
140,99 Kč
Prodejce: ZakupyTV

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Černá
7 727,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
666,86 Kč
Prodejce: M_plus_L

Linder Exclusiv Vánoční řetěz na baterie 50 LED Teplá bílá
73,00 Kč
Prodejce: Proki

Toaletní stolek Julia 28124, kosmetický stolek se zrcátkem srdce, taburetem a 4 zásuvkami, 74 x 40 x 138 cm
2 838,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Goleto

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
4 940,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
38,34 Kč/1l
1 533,65 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%17% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
17%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%17% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
17%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super cigarety
super výpar a chuť
Ohodnoceno dne 15. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Skvělý dárek... Neobvyklý - skvělý vtip
Ohodnoceno dne 22. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žvýkačkové cigarety
Od žvýkačkových cigaret jsem si sliboval víc. Jsou také příliš tvrdé na žvýkání. Už si je nekoupím
Ohodnoceno dne 16. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
44,2 g se NELIŠÍ 1040 g NEBO???
V popisu je uvedeno 1040 g, místo toho jsem dostal malé balení 44,2 g. Za to je 4,77 € příliš drahé a NEvyplatí se to.
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

hitparáda Bubble Gum Sticks 32x13 stojan na pult s žvýkačkami a cigaretami
810,62 Kč
Prodejce: M_plus_L
575,72 Kč/1kg

WAKEY Vitamin Caffeine Energy Pouch 100mg Mint 20 kusů
268,27 Kč
Prodejce: NIKCORP
13 413,50 Kč/1kg

CB12 Boost xylitolové žvýkačky eukalyptus proti zápachu z úst s bělícím účinkem, 10 kusů žvýkaček
161,36 Kč
Prodejce: apohealth
6 206,15 Kč/1kg

Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej
623,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
124 686,00 Kč/1kg

Tenisové míčky 4ks 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
308,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
308,83 Kč/1kg

CB12 Boost Strong Mint Xylitol žvýkačky, 10 ks žvýkaček
161,36 Kč
Prodejce: apohealth
6 206,15 Kč/1kg

Stojan Kompletní 12 x Mini žvýkačky Automat 13cm Plnitelné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
321,24 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
265,49 Kč/1kg

Displej, kompletní sada, 40 kusů, Fini Jumbo Tornado 6, příchuť: Sauer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
379,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
189,83 Kč/1kg

Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
621,46 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos Pure Fresh Strawberry v plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,19 Kč/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,52 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos s plnou ovocnou příchutí ve skvělé zakřivené plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
94,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 098,49 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,22 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
299,00 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Fresh Bubble Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,30 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Sweet Mint Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
911,51 Kč/1kg

Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní
227,79 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
227,79 Kč/1kg

Miradent Xylitol žvýkačky Spearmint 200 kusů
431,10 Kč
Prodejce: apohealth
1 907,52 Kč/1kg

Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná směs žvýkaček 1600g
591,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
340,04 Kč/1kg

Žvýkačky Sour watermelon bubble gum 300 ks plechovka 1600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
473,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,64 Kč/1kg