5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Maggi Pürell bramborová kaše s odtučněným mlékem a máslem Poznámka 4000g291,11 Kč/1kg
1 164,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g401,52 Kč/1kg
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g905,00 Kč/1kg
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g973,57 Kč/1kg
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové šunkové omáčce 64g
846,72 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smažené kořeněné nudle pikantní lahodné dělá 2 porce 191g
291,31 Kč/1kg
55,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové omáčce se sýrem 62g
909,33 Kč/1kg
54,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minute Terrine Hrnec s brokolicovými nudlemi Zeleninový hrnec s nudlemi 51g
1 091,40 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Hovězí polévka s nudlemi a zeleninou 85g
344,35 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minutové nudle s terinou ve smetanové pikantní omáčce 67g
888,36 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Miracoli makarony rajčatová omáčka přírodní a lahodné těstoviny 360g
281,56 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Wirtshaus šunkové nudle pikantní se smaženou cibulkou a slaninou 168g
331,19 Kč/1kg
55,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5minutová terinová bramborová kaše s hráškem a mrkví 43g
1 354,75 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská polévka s hovězí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Švábské sýrové špecle
515,38 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Magic Asia Nudle Snack s kachní příchutí 62g
382,00 Kč/1kg
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi Penne s rajčaty a mozzarellou v krémové omáčce 810 g
Tyto penne s omáčkou z rajčat a mozzarelly od Maggi jsou ideální, pokud nemáte moc času na vaření, ale přesto si chcete pochutnat na lahodném italském jídle. Rychle se připraví v mikrovlnné troubě nebo na sporáku.
MAGGI GmbHLyoner Straße 23
D-60528 Frankfurt / Main
| Název | Maggi Penne Tomato-Mozzarelle 810g |
| Hmotnost | 800g |
| Návod k použití | Příprava na varné desce: Ravioly vložte do pánve a zahřívejte na mírném ohni. Příprava v mikrovlnné troubě: Ravioly vložte do misky vhodné do mikrovlnné trouby a přiklopte. Ohřívejte přibližně 4 minuty při výkonu 600 W. Jednou promíchejte a ohřívejte další 4 minuty při výkonu 600 W. |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na suchém místě. |
| Složení | 44,4 % vaječné nudle (tvrdá pšeničná mouka, vejce, bílé kuřecí vejce), voda, 16,6 % rajčatový protlak, 6,9 % rajčata, šlehaná smetana, jodidovaná sůl, modifikovaný škrob, slunečnicový olej, cukr, koření, Bazalka, aromata (se SÓJÍ), 0,1 % MOZARELLA, SÝR, zahušťovadlo guma guar, kvasničný extrakt, PŠENIČNÁ OMÁČKA, tavicí sůl citronan sodný, okyselovadlo kyselina citronová, rozmarýn.#Může obsahovat CELER, HOŘČICI a LUPINKY. |
| Alergeny | Vejce a výrobky z nich, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, sójové boby a výrobky z nich, celer a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní, lupina a výrobky z ní |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Maggi GmbH |
| Adresa: 78221 Singen | 78221 Singen |
| průměrné výživové údaje | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 292kJ/69kcal |
| Tuk | 2,2g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,9g |
| Sacharidy | 9,7g |
| z toho cukr | 1,7g |
| Bílkoviny | 2,3g |
| Sůl | 0,9g |
| Vláknina | 0,6g |
Maggi Penne Tomato-Mozzarella ve smetanové omáčce 6x810 gr plechovka. Nová. Doprava s DHL balíčkem do 2 kg.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 44,4 % VEJCOVÉ NUDLE (tvrdá pšeničná krupice, vejce, kuřecí bílé vejce), voda, 17.1 % rajčatový protlak, 6,6 % rajčat, 3,5 % šlehaná smetana, jodidovaná sůl, modifikovaný škrob, slunečnicový olej, cukr, koření, bazalka, aromata (s MLÉKEM), 0,1 % MOZARELLA, SÝR, zahušťovadlo guma guar, kvasničný extrakt, PŠENIČNÁ mouka, citronan sodný tavicí sůl, okyselovadlo kyselina citronová, rozmarýn. Může obsahovat CELER, HOŘČICI a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 296 kJ Kalorická hodnota v kcal 70 kcal Tuky 2,2 g Nasycené mastné kyseliny 0,9 g Sacharidy 9,8 g Cukr 1,7 g Bílkoviny 2,3 g Sůl 0,93 g Vláknina 0,7 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 810 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Vaječné těstoviny v rajčatové a mozzarellové omáčce
- Výrobce
- Číslo produktu
- 37563
- Kód EAN
- 4005500043706
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 44,4 % VEJCOVÉ NUDLE (tvrdá pšeničná krupice, vejce, kuřecí bílé vejce), voda, 17.1 % rajčatový protlak, 6,6 % rajčat, 3,5 % šlehaná smetana, jodidovaná sůl, modifikovaný škrob, slunečnicový olej, cukr, koření, bazalka, aromata (s MLÉKEM), 0,1 % MOZARELLA, SÝR, zahušťovadlo guma guar, kvasničný extrakt, PŠENIČNÁ mouka, citronan sodný tavicí sůl, okyselovadlo kyselina citronová, rozmarýn. Může obsahovat CELER, HOŘČICI a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 296 kJ Kalorická hodnota v kcal 70 kcal Tuky 2,2 g Nasycené mastné kyseliny 0,9 g Sacharidy 9,8 g Cukr 1,7 g Bílkoviny 2,3 g Sůl 0,93 g Vláknina 0,7 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 810 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Vaječné těstoviny v rajčatové a mozzarellové omáčce
- Výrobce
- Číslo produktu
- 37563
- Kód EAN
- 4005500043706
K tomu se hodí také

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,97 Kč/1kg
283,18 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli Diavoli v ovocné, pikantní rajčatové omáčce 800g
302,45 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Rindfleisch Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi 5 Minute Terrine Hrnec s brokolicovými nudlemi Zeleninový hrnec s nudlemi 51g
1 091,40 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
348,39 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové omáčce se sýrem 62g
909,33 Kč/1kg
54,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 148395006 Erasco Weiße Bohnen-Eintopf 800,0 g
325,70 Kč/1kg
260,56 Kč
Prodejce: somnia24

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Maggi 5minutová terina Hrnec na guláš po maďarsku 57g
955,44 Kč/1kg
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Špičková kvalita
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
416,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
594,57 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
652,41 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
659,01 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
973,57 Kč/1kg