5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml3 180,80 Kč/1l
795,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plantur 39 Kondicionér barevný hnědý 150ml
1 638 882,36 Kč/1kg
278,61 Kč
Prodejce: apohealth

Dr. Kurt Wolff Plantur 39 Spülung coloriertes Haar, Ženy, Jemné vlasy, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, 150 ml, Tuba, Kofein, Zinek
1 386,00 Kč/1l
207,90 Kč
Prodejce: apohealth

Plantur 21 #dlouhévlasy, Osvěžující kondicionér pro posílení a lesk dlouhých vlasů - 175 ml
1 601,37 Kč/1l
280,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Goldwell Elumen Color Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml
1 327,40 Kč/1l
1 327,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance Conditioner 1000 ml
2 093,22 Kč/1l
2 093,22 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tónovací kondicionér Dark Warm Blonde Dualsenses Color Revive (Color Giving Conditioner), 200 ml
1 581,20 Kč/1l
316,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 1000 ml
693,00 Kč/1l
693,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Framesi Morphosis Restructure Conditioner 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Redken Color Extend Blondage Conditioner 300 ml
1 775,10 Kč/1l
532,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional Color Radiance Leave-In Conditioning Spray 250 ml
896,00 Kč/1l
224,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300 ml
1 936,67 Kč/1l
581,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rozjasňující kondicionér pro intenzivní výživu a dlouhotrvající barvu a lesk Acidic Color Gloss (Conditioner), 500 ml
2 067,38 Kč/1l
1 033,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken Blondage High Bright Conditioner 300 ml
1 936,67 Kč/1l
581,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Color Extend Blondage Conditioner 300 ml
1 710,00 Kč/1l
513,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 340,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Syoss Odżywka do włosów Intense Keratin 440 ml
509,30 Kč/1l
224,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Plantur 39 Color Blond Barva Kondicionér pro teplé blond balení 150 ml
Pro teplou blond a větší barevný lesk při každém použití
První šediny jsou zakryty
S kofeinovým komplexem
Pro blond a barvené blond vlasy
Rozetřete kondicionér po celých vlasech a nechte působit 2 až 5 minut - poté důkladně opláchněte
Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner obsahuje silné barvicí látky, které se s každým umytím na vlasy navážou.
Díky tomu získává blond tón stále teplejší barvu a zakrývá šedivé vlasy.
S každým opláchnutím se zvyšuje barevný lesk. Vlasy jsou lesklejší, hladší a snadněji se rozčesávají.
S kofeinovým komplexem.
Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner 150 ml
Kondicionér Plantur 39 Color Blond Colour zvyšuje barvicí účinek šamponu.
Zajišťuje zakrytí šedin a stále teplejší barvu blond vlasů - s každým opláchnutím se zvyšuje zářivost barvy.
Vlasy jsou lesklejší, hladší a snadněji se rozčesávají.
Výsledek:
- obdivuhodně krásné vlasy i po čtyřicítce.
- S kofeinovým komplexem.
Použití:
- Aplikujte Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner rovnoměrně na celé vlasy - od kořínků ke konečkům.
- Nechte působit 2 až 5 minut v závislosti na intenzitě barvy.
- Poté opláchněte.
Tip:
- Pro dosažení optimálního systémového efektu použijte k mytí vlasů šampon Plantur 39 Colour Blond Phyto-Caffeine.
Složení: Voda, cetylalkohol, Behentrimonium chlorid, kofein, parfém, fenoxyethanol, kyselina citronová, olej Persea sima, methylparaben, hexylcinnamal, ethylparaben, niacinamid, fytosteroly, Základní žlutá 57, limonen, propylparaben, olej z plodů Olea Europaea, linalool, chlorid zinečnatý, základní hnědá 17, základní červená 76, základní modrá 99, sorbitan oleát, askorbyl palmitát, tokoferyl acetát
Plantur 39 Kondicionér pro barevné blond vlasy
Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner 150 ml - Použití: Kondicionér na vlasy - Téma: Péče o vlasy
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caffeine, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Persea Gratissima Oil, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Ethylparaben, Niacinamide, Phytosterols, Základní žlutá 57, limonen, propylparaben, olej z plodů Olea Europaea, linalool, chlorid zinečnatý, základní hnědá 17, základní červená 76, základní modrá 99, sorbitan oleát, askorbyl palmitát, tokoferyl acetát
- Výrobce
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- Kód EAN
- 400866670454204008666704542
- Číslo produktu
- 77632
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caffeine, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Persea Gratissima Oil, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Ethylparaben, Niacinamide, Phytosterols, Základní žlutá 57, limonen, propylparaben, olej z plodů Olea Europaea, linalool, chlorid zinečnatý, základní hnědá 17, základní červená 76, základní modrá 99, sorbitan oleát, askorbyl palmitát, tokoferyl acetát
- Výrobce
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- Kód EAN
- 400866670454204008666704542
- Číslo produktu
- 77632
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Plantur 39 Braun Colour Shampoo 250ml
1 295,44 Kč/1l
323,86 Kč
Prodejce: apohealth

Dr. Kurt Wolff Plantur 21 Nutri-Coffein-Shampoo, 250 ml, Šampon, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Proti ztrátě vlasů, Ochana, Oprava, Láhev
1 631,88 Kč/1l
407,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plantur 39 Kondicionér barevný hnědý 150ml
1 638 882,36 Kč/1kg
278,61 Kč
Prodejce: apohealth
![Obrázek produktu pro Glückstoff® povlak na ortopedický polštář [s chladivým a hřejivým účinkem] z bambusových vláken a Elastanu | Měkký a příjemný na dotek | Náhradní povlak | Šedý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9887b9566213c5a38f698c318c24e371.webp)
Glückstoff® povlak na ortopedický polštář [s chladivým a hřejivým účinkem] z bambusových vláken a Elastanu | Měkký a příjemný na dotek | Náhradní povlak | Šedý
1 921,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Ultrazvukový LED Olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapie Pokoj Kancelář Jóga Čisté aroma Světlo Dřevo Hnědý Retoo
238,99 Kč
Prodejce: Retoo

Minecraft Party 6 pozvánek a obálek
65,51 Kč
Prodejce: Bambule

LogiLink ID0185, Kabel, USB, Membránový spínač, QWERTY, RGB LED, Černá
820,75 Kč
Prodejce: Warehouse

Dr. Kurt Wolff Plantur 39 Spülung coloriertes Haar, Ženy, Jemné vlasy, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, 150 ml, Tuba, Kofein, Zinek
1 386,00 Kč/1l
207,90 Kč
Prodejce: apohealth

Lubluelu Akumulátorový vysavač P4, 45000Pa Bezkabelový vysavač s kartáčem proti zamotávání vlasů a zeleným osvětlením, pro zvířecí chlupy, koberce a tvrdé podlahy
1 828,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lubluelu-DE

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Komma³ 54-005 Einladungskarte mit Text - Pack mit 5 Stück, inkl. Umschlag
680,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Relaxdays 10045870, 1 kusů
635,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Zvlhčovač vzduchu 200 ml Zvlhčovač vzduchu Ultrasonic Zvlhčovač vzduchu a aroma difuzér Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Zvlhčovač s aromaterapií Retoo
234,99 Kč
Prodejce: Retoo

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
852,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené poškozené vlasy 250ml
1 128,52 Kč/1l
282,13 Kč
Prodejce: apohealth

PLANTUR 39 Color Blond Colour Conditioner
1 422,07 Kč/1l
213,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
9 335,57 Kč
-417,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 918,56 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Plantur 21 #dlouhévlasy, Osvěžující kondicionér pro posílení a lesk dlouhých vlasů - 175 ml
1 601,37 Kč/1l
280,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remington H5600, Černá, Růžová, Purpurová, 20 kusů, 600 s
1 192,44 Kč
Prodejce: Elektrochram
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
doporučuji pro blond vlasy :-)
efekt je vidět po prvních několika aplikacích, kvalita
Ohodnoceno dne 28. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg