Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
1 015,67 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wicklein Elisen perník s marcipánem a čokoládou 150g balení po 6 kusech1 068,50 Kč/1kg
961,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Walkers Bezlepkový máslový čokoládový chlebíček 140g1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
1 072,07 Kč/1kg
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81700 Vánoční sušenky Mini Gingerbread Contessa - 100g
2 307,50 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Wicklein barevná perníková srdce v mléčné čokoládě 215g
476,18 Kč/1kg
104,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Vánoční dárková plechovka se specialitami 7 druhů 300g
1 264,50 Kč/1kg
379,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Gebäckmischung Zum Fest 82960 2x250g
554,16 Kč/1kg
277,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Oblaten Elisen perník glazovaný a potažený čokoládou 300g
768,73 Kč/1kg
230,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Die Weiße Norimberské perníkové oplatky s ořechy 200g
550,85 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte vanilkové croissantové pečivo s vanilkovou příchutí 150g
583,87 Kč/1kg
87,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger Meistersinger oplatkový perník, v čokoládě
4 553,10 Kč/1kg
910,62 Kč
Prodejce: Benture

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové čokoládové 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Poensgen Schoko Nuss Printen s hořkou čokoládovou polevou bez lepku 175g
565,06 Kč/1kg
101,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Čokoládový máslový chlebíček Speculoos 200g
550,65 Kč/1kg
110,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

4-zrnné celozrnné čokoládové sušenky - bezlepkové 150g
707,40 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldové křupavé perníkové sušenky 125g
599,62 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wicklein Creation 98 Elisen Lebkuchen – pečený jablkový perník s polevou 275 g
Perníky Elisen se vyrábějí z nejlepších surovin, s minimálním nebo žádným obsahem mouky a s obzvláště velkým množstvím ořechů. Jsou královnami mezi těmi nejchutnějšími perníky. To nejlepší, co svět perníků nabízí. Wicklein Creation jsou nejjemnější perníky Elisen s příchutí pečeného jablka a glazurou.
Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
Zollhausstraße 30
D - 90469 Norimberk
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, olejnatá semena (LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY, MANDLE), PŠENIČNÁ MOUKA, sušená jablka 8 %, sirup z invertního cukru, tekuté CELÉ VEJCE, BÍLÉ KUŘECÍ VEJCE, sušené fíky, CELÝ VEJCOVÝ PRÁŠEK, zvlhčující látka: Sorbitol; bramborový škrob, skořice, květový med, MLÉČNÁ BÍLINA, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; voskový kukuřičný škrob, PŠENIČNÁ BÍLINA, sůl, přírodní aroma, rýžová mouka. Může obsahovat stopy jiných DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ, SÓJI a SEMÍNEK SEMÍNEK.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1696,000 Kalorická hodnota v kcal 404,000 Tuky v g 16,300 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 2,200 Sacharidy v g 53,100 Sacharidy, z toho cukr v g 41,900 Vláknina v g 5,300 Bílkoviny v g 8,800 Sůl v g 0,600
- Hmotnost
- 275 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstraße 30 D - 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Norimberský perník Elisen s 25 % ořechů a mandlí, s kousky jablek a cukrovou polevou.
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4342
- Kód EAN
- 4008355019049
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, olejnatá semena (LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY, MANDLE), PŠENIČNÁ MOUKA, sušená jablka 8 %, sirup z invertního cukru, tekuté CELÉ VEJCE, BÍLÉ KUŘECÍ VEJCE, sušené fíky, CELÝ VEJCOVÝ PRÁŠEK, zvlhčující látka: Sorbitol; bramborový škrob, skořice, květový med, MLÉČNÁ BÍLINA, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; voskový kukuřičný škrob, PŠENIČNÁ BÍLINA, sůl, přírodní aroma, rýžová mouka. Může obsahovat stopy jiných DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ, SÓJI a SEMÍNEK SEMÍNEK.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1696,000 Kalorická hodnota v kcal 404,000 Tuky v g 16,300 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 2,200 Sacharidy v g 53,100 Sacharidy, z toho cukr v g 41,900 Vláknina v g 5,300 Bílkoviny v g 8,800 Sůl v g 0,600
- Hmotnost
- 275 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstraße 30 D - 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Norimberský perník Elisen s 25 % ořechů a mandlí, s kousky jablek a cukrovou polevou.
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4342
- Kód EAN
- 4008355019049
K tomu se hodí také

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
1 072,07 Kč/1kg
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Oblaten Elisen perník glazovaný a potažený čokoládou 300g
768,73 Kč/1kg
230,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein jemné perníkové oplatky v čokoládě 200g
593,50 Kč/1kg
118,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g
578,80 Kč/1kg
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Gebäckmischung Zum Fest 82960 2x250g
554,16 Kč/1kg
277,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper mandlové vločky Belgické máslové sušenky s mandlemi 100g
773,50 Kč/1kg
77,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81700 Vánoční sušenky Mini Gingerbread Contessa - 100g
2 307,50 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
276,07 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Mini Elisen perník s křupavými mandlovými křehkými lupínky 150g
1 071,40 Kč/1kg
160,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Elisen perník bez mouky s čokoládovou polevou 300g
736,97 Kč/1kg
221,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hudební box Wicklein s norimberskými perníkovými oplatkami 200g
1 038,92 Kč/1kg
529,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Aachener Schokoprinten s hořkou čokoládou 200g
543,30 Kč/1kg
108,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Wicklein Hey Mini Elisen perníková hořká čokoláda s oříšky 150g
1 141,00 Kč/1kg
171,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Vícemístná rozkládací pohovka LENKE - černá
9 733,33 Kč
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

Piasten Bud Spencer Caribic Rum Čokoládové kuličky s rumovou náplní 150g
575,13 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bahlsen Jupiter Edelherb sedm lahodně vlhkých perníků 200g
500,65 Kč/1kg
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
6 376,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bahlsen Mrbegeb„ck "Kipferl"
2 075,84 Kč/1kg
259,48 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Quendt oplatky s čokoládovou náplní 150g
484,53 Kč/1kg
72,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg