Wicklein Hey Mini Elisen perníková hořká čokoláda s oříšky 150g
171,15 Kč
1 141,00 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lindt lískooříškový krém s lahodnou krémovou příchutí lískových oříšků 220g939,59 Kč/1kg
206,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schogetten karamelové brownie s náplní a kousky kakaových sušenek 100g616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lindt Lindor Cacao s hořkou čokoládou rozplývající se v ústech 100g1 197,00 Kč/1kg
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek na chléb 75g518,90 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Vánoční kuličky Mini Alpská mléčná čokoláda 100g
1 096,70 Kč/1kg
109,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Lambertz Aachener Schokoladen Printen hořká čokoláda 200g
435,40 Kč/1kg
87,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Aachener Schokoprinten s hořkou čokoládou 200g
543,30 Kč/1kg
108,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Mini Elisen perník v čokoládě 50g
976,40 Kč/1kg
48,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor Kakao Feinherb hořká čokoláda 100g
1 069,20 Kč/1kg
106,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
1 066,70 Kč/1kg
106,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Mandle Printen v mléčné čokoládě 100g
835,70 Kč/1kg
83,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schluckwerder marcipánový chléb v hořké čokoládě 500g
407,54 Kč/1kg
203,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Niederegger Marcipánová nugátová tyčinka s oříšky v mléčné čokoládě 100g
1 108,50 Kč/1kg
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Hořká mléčná čokoláda 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lübeck marcipán - hořký čokoládový chléb 50g
1 559 000,04 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Elisen perník - hořká čokoláda 3 kusy 225g
1 157,60 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

m&m's 465898 Mini Chocolate Schokobonbons 310,0 g
946,81 Kč/1kg
293,51 Kč
Prodejce: somnia24

Lambertz perníčky v mléčné čokoládě 200g
304,50 Kč/1kg
60,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wicklein Hey Mini Elisen perníková hořká čokoláda s oříšky 150g
Mini perníčky v čokoládě s křupavými kousky lískových, vlašských a mandlových ořechů a jemným oplatkovým základem. Jsou obalené v hořké hořké čokoládě a představují lahodný způsob, jak si osladit adventní čas a sváteční období.
Gottfried Wicklein GmbH & Co KG
Zollhausstraße 30
D - 90469 Norimberk
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Olejnatá semena (LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY, ALMONDY), čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN), cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, sušené fíky, glukózo-fruktózový sirup, pomerančová kůra, sirup z invertního cukru, BÍLÁ KUŘECÍ VEJCE, TEKUTÁ CELÁ VEJCE, zvlhčující látka: Sorbitol, citronová kůra, koření (obsahuje skořici), nízkotučný kakaový prášek, CELOZRNNÝ VEJCOVÝ PRÁŠEK, bramborový škrob, květový med, MLÉČNÝ BÍLEK, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; voskový kukuřičný škrob, sůl, okyselující látka: kyselina citronová; emulgátor: SÓJOVÝ lecitin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1817KJ Kalorická hodnota: 435Kcal Tuky: 22,6g z toho -nenasycené mastné kyseliny:5,8g Sacharidy: 45,9g z toho -cukr: 38,6g Vláknina: 5,5g Bílkoviny: 9,5g Sůl: 0,5g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstraße 30 D - 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Wicklein Hey Mini Elisen perníková hořká čokoláda s oříšky 150g
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4464
- Kód EAN
- 4008355030211
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Olejnatá semena (LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY, ALMONDY), čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN), cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, sušené fíky, glukózo-fruktózový sirup, pomerančová kůra, sirup z invertního cukru, BÍLÁ KUŘECÍ VEJCE, TEKUTÁ CELÁ VEJCE, zvlhčující látka: Sorbitol, citronová kůra, koření (obsahuje skořici), nízkotučný kakaový prášek, CELOZRNNÝ VEJCOVÝ PRÁŠEK, bramborový škrob, květový med, MLÉČNÝ BÍLEK, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; voskový kukuřičný škrob, sůl, okyselující látka: kyselina citronová; emulgátor: SÓJOVÝ lecitin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1817KJ Kalorická hodnota: 435Kcal Tuky: 22,6g z toho -nenasycené mastné kyseliny:5,8g Sacharidy: 45,9g z toho -cukr: 38,6g Vláknina: 5,5g Bílkoviny: 9,5g Sůl: 0,5g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstraße 30 D - 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Wicklein Hey Mini Elisen perníková hořká čokoláda s oříšky 150g
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4464
- Kód EAN
- 4008355030211
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
1 072,07 Kč/1kg
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Dominos hořká mléčná čokoláda 125g
536,23 Kč/1kg
69,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Mini Elisen perník s křupavými mandlovými křehkými lupínky 150g
1 071,40 Kč/1kg
160,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafers Perník 200g
614,95 Kč/1kg
122,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ORION smaltovaný smaltovaný hrnec BLUMEN 16 cm s poklicí plynová indukce
497,91 Kč
Prodejce: Modadeti

Kinkartz Aachener Schokoprinten s hořkou čokoládou 200g
543,30 Kč/1kg
108,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Kräuter Printen kořeněné originály z Cách 200g
378,35 Kč/1kg
75,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
640,60 Kč/1kg
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 700ml
750,67 Kč/1l
525,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss perníkové tyčinky perníkové s hořkou čokoládou 200g
441,70 Kč/1kg
88,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
122 099,10 Kč/1kg
135,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

Wicklein barevná perníková srdce v mléčné čokoládě 215g
476,18 Kč/1kg
104,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Háčky pro diskové záclony, balení po 4 kusech
172,60 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Varta 10x AAA 4103, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 10 kusů, Modrá
85,15 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte domino s dvojitou náplní v hořké čokoládě 250g
367,12 Kč/1kg
91,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Oblaten Elisen perník glazovaný a potažený čokoládou 300g
768,73 Kč/1kg
230,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Adventní kalendář 18356 Čokoláda 200g
2 412,35 Kč/1kg
482,47 Kč
Prodejce: somnia24

Poliboy Fixneu lesk tmavý Osvěžující tmavý nábytek 100ml
921,40 Kč/1l
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STARPAK 17982 STARPAK Stumpenkerze, Durchmesser: 50 mm, altrosa, 8er
941,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Holste Kaiser prášek do pečiva pro kuchyni a domácnost jemně alkalický 250g
396,46 Kč/1kg
114,18 Kč
Prodejce: apohealth

Kinkartz Domino Star z hořké čokolády a perníku 125g
507,92 Kč/1kg
63,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg