3,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PŘÍRODNÍ ORGANICKÉ TOFU 200 g -PLANETA2 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Naarmann premium kakao krémová mléčná příchuť 10000mlJednorázové73,33 Kč/1l
733,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Frischli krémový pudink karamelový jako domácí v optimální konzistenci 5000g127,73 Kč/1kg
638,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Debic – slazená šlehačka ve spreji – 700 ml
1 691,50 Kč/1l
1 232,45 Kč
-48,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 184,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kávová smetana Frischli 10% zajišťuje plnou kávu 1800g
178,18 Kč/1kg
320,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kultury pro výrobu jogurtu – veganská varianta, 3x5g | MY.YO
12 968,00 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Smetana 18 % Piątnica 3 kg pro gastronomii
76,02 Kč/1kg
388,36 Kč
-91,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,25 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Violife Mozzarella strouhaná 1 kg GASTRO AKCE
262,11 Kč/1kg
346,21 Kč
-81,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
264,73 Kč
Prodejce: Megasam24PL

kávový nápoj 125g | RAAB VITALFOOD
802,23 Kč/1kg
104,29 Kč
Prodejce: taleoo

Śmietanka 30% tłuszczu do zup, sosów i deserów 200 g
173,76 Kč/1kg
64,06 Kč
-43%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,49 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Smetana Łaciata UHT 18 %, 250 ml
121,32 Kč/1kg
66,96 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
30,33 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mlekovita Śmietana Polska 18% tł. 200g
139,38 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Smetana Łaciata 12 % 250 ml UHT
111,04 Kč/1kg
62,33 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ztužovač šlehačky 1 x 13 g
423,08 Kč/1kg
5,50 Kč
Prodejce: Labeta

Śmietanka UHT Łaciata 36% 1L
604,24 Kč/1kg
209,39 Kč
-58,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,06 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Łowicz Sýr Fellada do salátů a sendvičů 45 % tuku 270 g
182,41 Kč/1kg
79,48 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,25 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Smetana Pilos 18 % tuku 200 g
125,76 Kč/1kg
54,36 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,41 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Organický ovesný nápoj Frischli 1000ml
82,73 Kč/1l
82,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Serek Almette Wiejski kremowy 150 g
186,75 Kč/1kg
59,89 Kč
-50%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,88 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g
Ideální do omáček a polévek: jemná tekutá smetana pro náročné velkoodběratele v hotelech, restauracích a cateringu. Ideální pro přípravu energeticky hodnotných pokrmů se sníženým obsahem tuku a stejnou smetanovou chutí.
frischli Milchwerke GmbH
Bahndamm 4
31547 Rehburg-Loccum
Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- SAHNE, modifikovaný škrob, emulgátor E 471, stabilizátory E 407 a E 466
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 523 kj Energie kcal 126 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6,6GRM Sacharidy 6GRM Sacharidy, z toho cukr 4,2GRM Bílkoviny 3GRM Sůl 0,1GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Prodejní název
- Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g
- Výrobce
- frischli Milchwerke
- Číslo produktu
- 17276
- Kód EAN
- 4045500011749
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- SAHNE, modifikovaný škrob, emulgátor E 471, stabilizátory E 407 a E 466
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 523 kj Energie kcal 126 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6,6GRM Sacharidy 6GRM Sacharidy, z toho cukr 4,2GRM Bílkoviny 3GRM Sůl 0,1GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Prodejní název
- Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g
- Výrobce
- frischli Milchwerke
- Číslo produktu
- 17276
- Kód EAN
- 4045500011749
K tomu se hodí také

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PŘÍRODNÍ JOGURT Z SENOVÉHO MLÉKA (3,5 % TUKU)150 g (SKLO) – STERZING-VIPITENO
2,52 Kč/1kg
377,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Bonat - 7 Jahre gereift - 500 g
2 997,98 Kč/1kg
1 498,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Hofgut mladý hrášek a mrkev mladý a křehký předvařený 370ml
114,70 Kč/1l
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
698,25 Kč/1kg
55,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Hnědý cukr
7,48 Kč/1kg
74,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fazole Hofgut mladé a měkké nakrájené ve sklenici 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli karamelový pudink se smetanou vhodný pro vegetariány 85g
139,44 Kč/1kg
12,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
676,00 Kč/1kg
95,57 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,36 Kč
Prodejce: Katomix

Danone Serek kozi naturalny 125 g
0,23 Kč/1kg
30,23 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PŘÍRODNÍ ORGANICKÉ TOFU 200 g -PLANETA
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Naarmann premium kakao krémová mléčná příchuť 10000ml
733,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
73,33 Kč/1l

Milram Moin kakaový nápoj s nízkým obsahem tuku 500 ml, balení po 20 kusech



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
582,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
58,25 Kč/1l

Frischli krémový pudink čokoládový chutná jako domácí 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
640,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
128,04 Kč/1kg

Frischli krémový pudink karamelový jako domácí v optimální konzistenci 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
638,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
127,73 Kč/1kg

Milka čokoláda mléčná karamelová nechlazená s karamelovou příchutí 750ml
91,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
121,80 Kč/1l

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
321,97 Kč/1kg

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,05 Kč/1kg

Frischli Creme zakysaná smetana 24% pro náročné velkoodběratele 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
225,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,61 Kč/1kg

Frischli zakysaná smetana s lehkou příchutí crème fraiche 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
112,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
112,18 Kč/1kg

Frischli kávová smetana 10% pro skvělou chuť kávy pro velkoodběratele 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
103,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,14 Kč/1kg

Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
104,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,69 Kč/1kg

Kávová smetana Frischli 10% zajišťuje plnou kávu 1800g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
320,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,18 Kč/1kg

Frischli podmáslí výrobek a pestrý nápoj 1000ml
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,21 Kč/1l

Organický ovesný nápoj Frischli 1000ml
82,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
82,73 Kč/1l