3,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wicklein Mini Elisen perník s mandlovou křehkostí 150g balení po 20 kusech1 067,43 Kč/1kg
3 202,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wicklein Elisen perník s marcipánem a čokoládou 150g balení po 6 kusech1 068,50 Kč/1kg
961,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hudební box Wicklein s norimberskými perníkovými oplatkami 200g1 038,92 Kč/1kg
529,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
276,07 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Mini Elisen perník glazovaný a potažený čokoládou 200g
995,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nürnberger Mini Elisen perníková pečená jablka 150g balení po 20 kusech
1 048,39 Kč/1kg
3 145,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Schokoladen Printinchen v mini formátu 200g
578,45 Kč/1kg
115,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81700 Vánoční sušenky Mini Gingerbread Contessa - 100g
2 307,50 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Wicklein barevná perníková srdce v mléčné čokoládě 215g
476,18 Kč/1kg
104,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové čokoládové 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mléčnou čokoládou 200g
1 245,80 Kč/1kg
249,16 Kč
Prodejce: somnia24

Mini speculoos - mléčná čokoláda 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Mini sušenka - čokoláda s lískovými oříšky 125g
623,60 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Oplatkové rohlíčky - hořká čokoláda 125g
1 040,80 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Mini perníčky Elisen s marcipánem jsou obalené v lahodné hořké čokoládě a zjemněné marcipánem. Perníček je lahodnou pochoutkou pro příjemná odpoledne s šálkem kávy nebo čaje v adventním období.
Gottfried Wicklein GmbH & Co KG
Zollhausstraße 30
D - 90469 Norimberk
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Olejnatá semena (MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY), cukr, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN), PŠENIČNÁ MOUKA, sušené fíky, glukózo-fruktózový sirup, pomerančová kůra, sirup z invertního cukru, TEKUTÉ CELÉ VEJCE, citronová kůra, BÍLKOVÉ VEJCE, zvlhčující látka: (obsahuje skořici), bramborový škrob, MLÉČNÁ BÍLINA, karamelizovaný cukrový sirup, květový med, sůl, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; voskový kukuřičný škrob, přírodní aroma, okyselující látka: kyselina citronová; emulgátor: SOYLECITHINE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 433,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 811,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 20,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,80 Sacharidy: 51,10 Sacharidy, z toho cukr: 41,50 Vláknina: 4,80 Bílkoviny: 9,60 Sůl: 0,50g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstraße 30 D - 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Wicklein mini perníčky s marcipánem 150g
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4465
- Kód EAN
- 4008355030228
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Olejnatá semena (MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY), cukr, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN), PŠENIČNÁ MOUKA, sušené fíky, glukózo-fruktózový sirup, pomerančová kůra, sirup z invertního cukru, TEKUTÉ CELÉ VEJCE, citronová kůra, BÍLKOVÉ VEJCE, zvlhčující látka: (obsahuje skořici), bramborový škrob, MLÉČNÁ BÍLINA, karamelizovaný cukrový sirup, květový med, sůl, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; voskový kukuřičný škrob, přírodní aroma, okyselující látka: kyselina citronová; emulgátor: SOYLECITHINE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 433,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 811,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 20,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,80 Sacharidy: 51,10 Sacharidy, z toho cukr: 41,50 Vláknina: 4,80 Bílkoviny: 9,60 Sůl: 0,50g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstraße 30 D - 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Wicklein mini perníčky s marcipánem 150g
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4465
- Kód EAN
- 4008355030228
K tomu se hodí také

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Hey Mini Elisen perníková hořká čokoláda s oříšky 150g
1 141,00 Kč/1kg
171,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
1 265,80 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Lambertz perníková směs tradiční vánoční speciality 500g
562,14 Kč/1kg
281,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Peter Mertes Bree Pinot Noir Pinot Noir Rose ovocně sladký 750ml
193,84 Kč/1l
145,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

BELIANI Vánoční girlanda zelená syntetický materiál 270 cm LED světla umělé nastavitelné větvičky
15 004,50 Kč/1m
1 500,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BelianiCZ

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Vánoční stromek umělý Narnie v květináči 45 cm s LED OSVĚTLENÍM
849,00 Kč/1kg
849,00 Kč
Prodejce: LAALU

Kinkartz Domino Star z hořké čokolády a perníku 125g
507,92 Kč/1kg
63,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lorenz Saltletts Sticks Classic 2 balení čerstvých solných tyčinek 250g
302,64 Kč/1kg
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Šťavnaté marcipánové brambory Niederegger v praktickém sáčku 150g
2 285,60 Kč/1kg
342,84 Kč
Prodejce: somnia24

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
626,80 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008728050303, 532 kcal, 7,5 g, 61 g, 24 g, 28 g, 15 g
583,87 Kč/1kg
87,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Trattoria E21872, Kulatý, Černá, Hliník, Titanium Extra, Odnímatelný, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna
3 483,56 Kč
Prodejce: TR8

Niederegger Marzipan Delight raw mandlová pasta bílý chléb 125g
991,04 Kč/1kg
123,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss perníkové tyčinky perníkové s hořkou čokoládou 200g
441,70 Kč/1kg
88,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Dominos hořká mléčná čokoláda 125g
536,23 Kč/1kg
69,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml
135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

schleich Dinosaurs 98644, 4 rok/roky
691,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: collect-it-de
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Perník je velmi chutný, ale podle mého názoru cena není odůvodněna množstvím. Na obrázku není vidět velikost plechovky a je opravdu velmi malá v poměru k ceně.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg