Jules Destrooper tradiční belgické vafle s jemným máslem 100g
77,35 Kč
773,50 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hanuta lískooříškový plátek s jemným ochuceným kakaovým krémem a oplatkou 44g473,86 Kč/1kg
20,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
De Beukelaer vaflový hrnek 16s1 616,83 Kč/1kg
97,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Walkers Pure Butter Shortbread Scottie Dogs chlebíčky 110g1 104,45 Kč/1kg
121,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper mandlové vločky Belgické máslové sušenky s mandlemi 100g
773,50 Kč/1kg
77,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath domácí máslové sušenky s vanilkovou příchutí 200g
273,35 Kč/1kg
54,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Belgické máslové oplatky Sušenkové umění se spoustou chutí 250g
387,00 Kč/1kg
96,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Daelmans 70103858 Daelmans JUMBO STROOPWAFEL Kekse 1404 g
405,18 Kč/1kg
648,29 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper karamelizované sušenky v mléčné čokoládě 100g
1 724,30 Kč/1kg
172,43 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Rekord směs oplatek s hořkou a mléčnou čokoládou 250g
2 012,80 Kč/1kg
591,77 Kč
-88,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
97,16 Kč
Prodejce: taleoo

Daelmans Stroopwafels - 3 x 8 v šestivěžáku - Autentický holandský originál Stroopwafel
856,71 Kč/1kg
591,13 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lambertz Divina 113g
266,11 Kč/1kg
30,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jules Destrooper tradiční belgické vafle s jemným máslem 100g
Belgické řemeslné zpracování pro skutečné požitkářství
Máslové vafle Jules Destrooper potěší svou jemnou máslovou chutí a křupavou strukturou. Jsou vyrobeny podle tradiční belgické receptury a představují dokonalou pochoutku ke kávě, čaji nebo jako rafinovaný doplněk dezertů a zmrzlinových kreací.
Perfektní pro každou příležitost
- Jemné, křupavé máslové oplatky s delikátní chutí
- Ideální jako doplněk k horkým nápojům nebo jako sofistikovaná dekorace dezertů
- Ideální pro zmrzlinu, pudink a další sladké výtvory
- balení 100 g - ideální pro malou chvilku požitku
Jules Destrooper - belgická kvalita a tradice
- Vyrobeno z přírodních surovin pro čistou chuť
- Bez umělých barviv a konzervačních látek pro autentické požitkářství
- Ideální pro každého, kdo miluje jemné belgické máslové oplatky
Máslové vafle Jules Destrooper - křupavé a jemné potěšení z Belgie!
Conrad Schulte GmbH & Co KGBentelerstraße 9
33397 Rietberg
Jemná máslová vafle Jules Destrooper je výstavní kousek. Tato zlatohnědá, křupavá máslová vafle s ikonickým kosočtvercovým vzorem se stále peče podle tajného rodinného receptu z 19. století.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, máslo (18 %) (MLÉKO), VEJCE, mořská sůl, kypřící látka: uhličitany sodné.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 472,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 980,00 kilojoulů (kJ) Bílkoviny: 5,90 Tuky: 16,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 10,00 Sacharidy: 74,00 Sacharidy, z toho cukr: 42,00 Sůl: 0,50g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co.KGBentelerstraße 9 33397 Rietberg
- Prodejní název
- Máslové vafle
- Výrobce
- Conrad Schulte
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 16280
- Kód EAN
- 5410471110774
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, máslo (18 %) (MLÉKO), VEJCE, mořská sůl, kypřící látka: uhličitany sodné.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 472,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 980,00 kilojoulů (kJ) Bílkoviny: 5,90 Tuky: 16,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 10,00 Sacharidy: 74,00 Sacharidy, z toho cukr: 42,00 Sůl: 0,50g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co.KGBentelerstraße 9 33397 Rietberg
- Prodejní název
- Máslové vafle
- Výrobce
- Conrad Schulte
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 16280
- Kód EAN
- 5410471110774
K tomu se hodí také

Jules Destrooper mandlové vločky Belgické máslové sušenky s mandlemi 100g
773,50 Kč/1kg
77,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper jemné belgické oplatky Máslové oplatky 100g
773,50 Kč/1kg
77,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlatavé pečené extra křupavé 235g
378,68 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso XS20000, 20000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,1 V, Černá
597,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Philips S1151/00, Rotační holicí strojek, Černá, Modrá, Baterie, 40 min, 8 h, Nikl-metal hydridová (NiMH)
930,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
266,43 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Lambertz Divina 113g
266,11 Kč/1kg
30,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Jules Destrooper karamelizované sušenky v mléčné čokoládě 100g
1 724,30 Kč/1kg
172,43 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
97,16 Kč
Prodejce: taleoo

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Vanilkové oplatky De Beukelaer Premium
834,20 Kč/1kg
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornoutky na zmrzlinu 8ks 112g
539,02 Kč/1kg
60,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Tea house broskvový mučenkový exotický sladký ovocný čaj 38 sáčků 76g
972,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg