4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml131,86 Kč/1kg
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco chřestová krémová polévka přírodně lahodná vegetariánská 390ml 3 balení201,03 Kč/1l
235,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml268,28 Kč/1l
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi For Connoisseurs Rajčatová polévka s mozzarellou a jemnou bazalkou 59g
738,14 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi pro labužníky Pórková krémová polévka s přírodními přísadami 51g
853,92 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi For Gourmets Krémová houbová polévka jemná a krémová 51g
855,88 Kč/1kg
43,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Pro znalce Hovězí polévka s masovými kuličkami 60g
725,83 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polévka z mletého masa a sýra s
664,13 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čirý zeleninový vývar Maggi na 18 litrů
415,97 Kč/1kg
128,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz CREAM OF TOMATO SOUP, Sugo, 400 g, 51 kcal, 215 kJ, 2,1 g, 0,2 g
252,36 Kč/1kg
96,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix for Tomato Bolognese ovocná rajčata Středomoří 50g
3 169,80 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Erasco rajčatová krémová polévka s kousky rajčat natural 390ml
201,46 Kč/1l
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi Guten Appetit rajčatová krémová polévka s přírodními přísadami 84g
Máte chuť na krémovou italskou rajčatovou polévku s jemným nádechem slaniny? Pak je rajčatová krémová polévka Maggi Bon Appetit to pravé! Ať už originální, jako rajčatová polévka s rýží nebo okořeněná regionálními bylinkami, kořením, crème fraîche nebo krutony - prostě vynikající!
MAGGI GmbH
Lyoner Straße 23
D-60528 Frankfurt / Main
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 30 % rajčat*, PŠENIČNÁ mouka*, kukuřičný škrob*, cukr*, jodidovaná sůl, koření (cibule, paprika, česnek, pepř)*, bylinky (bobkový list, majoránka)*, uzená slanina (slanina, kouř), slunečnicový olej*, kvasnicový extrakt, aromata, zahušťovadlo: guma guar*. *Přírodní složky. Může obsahovat MLÉKO, VEJCE, HOŘČICI, SÓJU a CELER.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 119 kJ Kalorická hodnota v kcal 28 kcal Tuky 0,3 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 5,4 g Cukr 2,2 g Bílkoviny 0,8 g Sůl 0,89 g Vláknina 0,3 g
- Hmotnost
- 84 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Tomaten Cremesuppe
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- k35678
- Kód EAN
- 7613035137080
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 30 % rajčat*, PŠENIČNÁ mouka*, kukuřičný škrob*, cukr*, jodidovaná sůl, koření (cibule, paprika, česnek, pepř)*, bylinky (bobkový list, majoránka)*, uzená slanina (slanina, kouř), slunečnicový olej*, kvasnicový extrakt, aromata, zahušťovadlo: guma guar*. *Přírodní složky. Může obsahovat MLÉKO, VEJCE, HOŘČICI, SÓJU a CELER.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 119 kJ Kalorická hodnota v kcal 28 kcal Tuky 0,3 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 5,4 g Cukr 2,2 g Bílkoviny 0,8 g Sůl 0,89 g Vláknina 0,3 g
- Hmotnost
- 84 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Tomaten Cremesuppe
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- k35678
- Kód EAN
- 7613035137080
K tomu se hodí také

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi pro labužníky Pórková krémová polévka s přírodními přísadami 51g
853,92 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polévka z mletého masa a sýra s
664,13 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix maďarský guláš, kořenící směs, lahodná, klasická, 56 g
544,29 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Hovězí polévka s nudlemi a zeleninou 85g
344,35 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g
635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
711,80 Kč/1kg
320,31 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi For Connoisseurs Brokolicová krémová polévka s jemnými růžičkami brokolice 44g
989,77 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit cibulová polévka s přírodními přísadami 55g
532,18 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Plnotučné mléko v prášku 25 kg, 26 % tuku, sušené mléko, pečení, dezerty, GiDeli
203,31 Kč/1kg
5 082,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Eszet plátky 8 jemných hořkých čokoládových tyčinek 75g
694,53 Kč/1kg
52,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kaba the Original Nápojový prášek Vanilka v náplni 400g
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Rýžové jídlo Djuvec Art Wuerzmix lahodné a chutné 31 g
983,23 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
840,06 Kč/1kg
420,03 Kč
Prodejce: italia-genuss

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta -T398B, Dobíjecí baterie, AAA, Nikl-metal hydridová (NiMH), 1,2 V, 2 kusů, 800 mAh
131,51 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v nejlepším slova smyslu opět rád
Všechno v nejlepším slova smyslu rád znovu
Ohodnoceno dne 12. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg