4,8



Na základě 66 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
JOOP! Homme EDT 200 ml M3 185,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Loewe 001 Man toaletní voda ve spreji 100ml29 315,40 Kč/1l
2 931,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Kenzo Homme EDT 110 ml M10 809,09 Kč/1l
1 189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Agua De Loewe Edt Spray 50ml33 156,40 Kč/1l
1 657,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Toaletní voda Brut 100 ml ve spreji
2 663,90 Kč/1l
336,62 Kč
-70,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,39 Kč
Prodejce: HyKos

Brut Original toaletní voda 2 x 100 ml pro muže
6 009,60 Kč/1l
600,96 Kč
Prodejce: HyKos

Pino Silvestre Original toaletní voda pro muže 125 ml
4 741,28 Kč/1l
592,66 Kč
Prodejce: somnia24

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
5 220,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jacques Bogart One Man Show toaletní voda pro muže 100 ml
5 604,20 Kč/1l
560,42 Kč
Prodejce: somnia24

Aramis Eau de Toilette Spray 110ml
7 528,91 Kč/1l
828,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jaguar Classic Chromite Toaletní voda 100ml
5 718,30 Kč/1l
571,83 Kč
Prodejce: somnia24

Jaguar Jaguar for Men EDT 100 ml M
3 870,30 Kč/1l
387,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Rochas Rochas Man EDT 100 ml M
7 690,00 Kč/1l
769,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

J' Fenzi Firehomme eau de parfum for men - Parfémovaná voda 100 ml
2 870,00 Kč/1l
287,00 Kč
Prodejce: BeautyOK

Rochas Aquawoman Eau de Toilette Spray 100ml
94 266,90 Kč/1l
9 426,69 Kč
Prodejce: Rareparfum

Mugler A*Men EDT plnitelný 50 ml M
17 480,00 Kč/1l
874,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Burberry Burberrys For Men Eau de Toilette Spray 100 ml
36 184,20 Kč/1l
3 618,42 Kč
Prodejce: Rareparfum

Rochas Eau de Rochas EDT 100 ml W
11 066,30 Kč/1l
1 106,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Trussardi Phyton For Men Eau de Toilette Spray 50ml
62 567,40 Kč/1l
3 128,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PerfumBox
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Brut Original EDT je svěží a zároveň smyslná vůně s aromatickými tóny.
Intenzita teplých, bohatých a mužných tónů dokonale podtrhuje podstatu mužného muže.
Vůně EDT se otevírá tóny anýzu, bergamotu, levandule, bazalky a ovocného citronu a spojuje se s aroma pelargónie, jasmínu a ylang-ylangu.
Nezaměnitelnou mužnou vůni Brut Original EDT doplňuje pižmo, pačuli, vanilka, santalové dřevo a vetiver.
Obsah balení: 3 x Brut Original EDT 100 ml
Intenzita teplých, bohatých a mužných tónů dokonale podtrhuje podstatu mužného muže.
Vůně EDT se otevírá tóny anýzu, bergamotu, levandule, bazalky a ovocného citronu a spojuje se s aroma pelargónie, jasmínu a ylang-ylangu.
Nezaměnitelnou mužnou vůni Brut Original EDT doplňuje pižmo, pačuli, vanilka, santalové dřevo a vetiver.
Obsah balení: 3 x Brut Original EDT 100 ml
- Model
- Original EDT
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Alkohol Denat., Aqua, Parfum, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, ethylhexyl methoxycinnamát, butyl methoxydibenzoylmethan, ethylhexyl salicylát, propylenglykol, benzylalkohol, benzyl salicylát, citral, citronellol, kumarin, geraniol, hydroxycitronellal, isoeugenol, limonen, linalool, CI 14700, Cl19410
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 4250629666736
- Číslo produktu
- N111-4-3*3
- Model
- Original EDT
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Alkohol Denat., Aqua, Parfum, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, ethylhexyl methoxycinnamát, butyl methoxydibenzoylmethan, ethylhexyl salicylát, propylenglykol, benzylalkohol, benzyl salicylát, citral, citronellol, kumarin, geraniol, hydroxycitronellal, isoeugenol, limonen, linalool, CI 14700, Cl19410
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 4250629666736
- Číslo produktu
- N111-4-3*3
K tomu se hodí také

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
1 478 450,04 Kč/1kg
295,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BRUT Original All-In-One sprchový gel na vlasy a tělo 500ml
436,22 Kč/1l
218,11 Kč
Prodejce: HyKos

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
206,86 Kč/1kg
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmítko pro 3 sýkorky koňadry s tmavě zelenou střechou
464,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,80 Kč/1kg
1 005,79 Kč
Prodejce: boni-shop

Brut Moschus voda po holení, 100 ml
1 594,30 Kč/1l
159,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

3x BRUT ORIGINAL All In One Sprchový gel na vlasy a tělo Sprchový gel na vlasy a tělo po 500 ml
346,78 Kč/1l
520,17 Kč
Prodejce: HyKos

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Brut Sport Style Dezodorant v spreji, 200 ml -> Sportovní deodorant Brut v spreji, 200 ml
920,65 Kč/1l
184,13 Kč
Prodejce: PolisElectro

Lattafa Qaed Al Fursan EDP 90 ml UNISEX
4 408,11 Kč/1l
396,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Ard Al Zaafaran Oud 24 Hours Majestic Gold Edp sprej
4 887,60 Kč/1l
488,76 Kč
Prodejce: FragraDE

Smartphone Samsung Galaxy A20e, 14,82 cm (5,8 palce), 3 GB RAM, 32 GB úložiště, barva: černá
15 190,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: G-Electronics

Pino Silvestre Original Voda po holení 125ml
3 607,52 Kč/1l
450,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Aramis Eau de Toilette Spray 110ml
7 528,91 Kč/1l
828,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
4 590,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

DEUBA® Teleskopická sprchová polička bez vrtání 4 police 92-306 cm výškově nastavitelná nerezová ocel stříbrná Sprchová polička Teleskopická polička Koupelnová polička Rohová polička Sprchový koš
533,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
490,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
3 576,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: edtechnology

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Toaletní voda Brut 100 ml ve spreji
2 663,90 Kč/1l
336,62 Kč
-70,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,39 Kč
Prodejce: HyKos

Kolínská voda Brut 147 ml
2 652,99 Kč/1l
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
82% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
82%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Staré vzpomínky
Objem 0,1 l
Nejlepší vůně starých, vždy mi připomíná dětství. Rodiče měli vždycky na komodě v předsíni v předsíni vůni, kterou jsem nosila téměř každý den, když jsem šla ven. Nejlepší kolínská vůně vůbec.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně hvězd
Objem 0,1 l
Tuto vůni dříve používalo mnoho známých hvězd, například Elvis Presley. Voní velmi příjemně a koupila bych si ji znovu, protože je také levná.
Ohodnoceno dne 11. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Brut
Objem 0,1 l
Brut jsem poznal na konci 60. let a později jsem ho nemohl nikde sehnat. Díky internetu jsem ho nyní znovu objevil a jsem stále stejně nadšený jako před 50 lety.
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Klasická vůně
Objem 0,1 l
Byl to první parfém, který jsem v životě ucítila. Byla to vůně mého otce, ideální do horkého počasí, například do Karibiku.
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vzácnost
Objem 0,1 l
Bohužel těžko k sehnání..... Velmi pěkný každodenní parfém........
Ohodnoceno dne 6. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Brut Classic Prestige EdT
Objem 0,1 l
Tento produkt používám již 20 let a stále patří k mým nejoblíbenějším vůním.
Ohodnoceno dne 6. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vůně
Objem 0,1 l
Něco úplně jiného. Tuto vůni nosil i Elvis. Senzační!
Ohodnoceno dne 28. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super shop rychlé dodání
Objem 0,1 l
Objednala jsem parfém pro kamarádku, které se líbí.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dsquared2 Red Wood EDT 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
794,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 940,00 Kč/1l

L'Occitane L'Occitan, Pánské, 75 ml, Černý pepř, Levandule, Skořicová, Muškátový oříšek, Tonkové boby, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN -...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 650,94 Kč
Prodejce: VogueVista
35 345,87 Kč/1l

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(78)Počet hodnocení: 78
1 000,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 000,00 Kč/1l

Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 073,00 Kč
-69,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 004,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 040,00 Kč/1l

JOOP! Homme EDT 200 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(880)Počet hodnocení: 880
637,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 185,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Pánské, 200 ml, Nedoplnitelná lahvička, Máta, Levandule, Vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(72)Počet hodnocení: 72
2 390,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
11 950,00 Kč/1l

Prada Luna Rossa Sport EDT 100 ml M



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 821,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
18 210,00 Kč/1l

Roberto Cavalli Just Cavalli Man toaletní voda ve spreji 90ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
726,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 069,67 Kč/1l

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 827,97 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
18 279,70 Kč/1l

Dior Fahrenheit, Pánské, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(592)Počet hodnocení: 592
1 791,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
35 820,00 Kč/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza EDT 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 079,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
20 790,00 Kč/1l

Yves Saint Laurent Opium 2009 EDT 90 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
2 081,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
23 122,22 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male EDT 125 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(72)Počet hodnocení: 72
1 676,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 408,00 Kč/1l

Hermes Un Jardin Sur Le Toit, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(45)Počet hodnocení: 45
1 631,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
16 310,00 Kč/1l

Rabanne 1 Million, Pánské, 50 ml, Mandarinka, Máta peprná, Skořicová, Růže, Jantar, Kůže, Sprej



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(139)Počet hodnocení: 139
1 430,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
28 600,00 Kč/1l

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia EDT plnitelný 125 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 639,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 112,00 Kč/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(22)Počet hodnocení: 22
2 221,52 Kč
-164,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 057,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 285,00 Kč/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 002,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
16 016,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Beau EDT 75 ml M



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 409,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
18 786,67 Kč/1l

Rabanne Black Xs 100ml, Pánské, 100 ml, Lemon, Cinnamon, Jantar, Pačuli, Amber,Patchouli



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(50)Počet hodnocení: 50
1 217,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 170,00 Kč/1l