5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
5x Nishikawa Mexické japonské arašídy v sóji 80g1 084,60 Kč/1kg
433,84 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Polleo Sport Kešu máslo, 350 g698,46 Kč/1kg
244,46 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
Polleo Sport Mandlové máslo, 350 g698,46 Kč/1kg
244,46 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
Krémový arašídový krém s kousky285,66 Kč/1kg
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skippy Arašídové máslo krémové
751,03 Kč/1kg
255,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
763,17 Kč/1kg
305,27 Kč
Prodejce: somnia24

5 kg arašídového másla DIAMOND z Holandska ve skladovací nádobě | Peanut butter bucket (kbelík s arašídovým máslem)
637,04 Kč/1kg
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
414,43 Kč/1kg
145,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Treets Krémové Hráškové Máslo 340G
777,56 Kč/1kg
264,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jif Krémové arašídové máslo 454 g
1 159,34 Kč/1kg
526,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ořechové máslo, jemné, 350g, Sante
251,87 Kč/1kg
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Calvé Pindakaas Arašídové máslo 650 g – krémové, s vysokým obsahem bílkovin, bez cukru
381,29 Kč/1kg
247,84 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jif Arašídové máslo Extra křupavé 454 g
1 023,44 Kč/1kg
479,76 Kč
-15,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
464,64 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Myprotein Peanut Butter – arašídové máslo 1 kg, crunchy
0,37 Kč/1l
371,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Krem orzechowy z kawałkami orzechów 500 g
136,89 Kč/1kg
122,61 Kč
-21,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
101,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
774,00 Kč/1kg
270,90 Kč
Prodejce: somnia24

Arašídové máslo - Křupavé 500g
288,12 Kč/1kg
144,06 Kč
Prodejce: taleoo

DeNuts Cream Peanut Butter, 1000 g, jemné
412,00 Kč/1kg
412,00 Kč
Prodejce: Mandarin

Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
425,76 Kč/1kg
144,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bílkovin, veganský zdroj bílkovin a tuků, zdravé proteinové arašídové máslo bez cukru a palmového oleje (340 g, hladké)
281,71 Kč/1l
95,78 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g
Jako základ pro arašídovou omáčku a sate špízy. Jemný arašídový krém (arašídové máslo) bez kousků. Ideální také k snídani, na chléb.
Výrobce/distributor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf| Obsah: | 500g |
| Složení: | Složení: pražená, mletá arašídová jádra 90%, rostlinné oleje a tuky, cukr, sůl. |
Arašídové máslo PCD obsahuje vyšší podíl arašídů než jakékoli jiné arašídové máslo dostupné na trhu. Náš výrobní proces arašídů splňuje nejpřísnější hygienické předpisy a směrnice šetrné k životnímu prostředí. To vám v kombinaci s našimi odbornými znalostmi a zkušenostmi zaručuje prvotřídní výrobek s dokonalou chutí a krémovou konzistencí. Naše prvotřídní arašídové máslo je úspěšné nejen v Nizozemsku, protože si nyní nachází cestu do celé Evropy.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Jádra podzemnice olejné 90% pražená a mletá, slunečnicový olej, hydrogenovaný palmový tuk, cukr, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2625 kj Energie kcal 634 kcal Tuky 53GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 8GRM Sacharidy 8,5GRM Sacharidy, z toho cukr 5,4GRM Bílkoviny 26,6GRM Sůl 0,8GRM
- Alergeny
- Arašídy a výrobky z nich
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Arašídová pasta
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Označení množství
- Arašídová jádra 90%
- Číslo produktu
- 4738
- Kód EAN
- 8710411045003
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Jádra podzemnice olejné 90% pražená a mletá, slunečnicový olej, hydrogenovaný palmový tuk, cukr, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2625 kj Energie kcal 634 kcal Tuky 53GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 8GRM Sacharidy 8,5GRM Sacharidy, z toho cukr 5,4GRM Bílkoviny 26,6GRM Sůl 0,8GRM
- Alergeny
- Arašídy a výrobky z nich
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Arašídová pasta
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Označení množství
- Arašídová jádra 90%
- Číslo produktu
- 4738
- Kód EAN
- 8710411045003
K tomu se hodí také

Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 849,15 Kč/1kg
569,83 Kč
Prodejce: somnia24

Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
269,22 Kč
-150,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
119,00 Kč
Prodejce: Octoplus

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
299,83 Kč
Prodejce: Katomix

ORO di Parma scezená a loupaná rajčata plechovka 425g balení po 6 kusech
141,93 Kč/1l
361,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

20 ubrousků Gorgeous Roses - Krásné růže 33x33cm
2 020,30 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Skippy Arašídové máslo krémové
751,03 Kč/1kg
255,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
414,43 Kč/1kg
145,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
763,17 Kč/1kg
305,27 Kč
Prodejce: somnia24

5 kg arašídového másla DIAMOND z Holandska ve skladovací nádobě | Peanut butter bucket (kbelík s arašídovým máslem)
637,04 Kč/1kg
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

CHUNSI Soba nudle s pohankou 300g | Soba pohankové nudle
203,30 Kč/1kg
65,67 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
521,15 Kč
-61,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,77 Kč/1kg
53,91 Kč
Prodejce: Katomix

Haiyin Bridge Helle Sojasauce 610ml | Superior Soy Sauce, peklo | Sojasoße
109,57 Kč/1l
66,84 Kč
Prodejce: Katomix

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
713,93 Kč/1kg
321,27 Kč
Prodejce: somnia24

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kokosové mléko Aroy-D přírodní kokosové mléko na pečení a vaření 1000mlJednorázové
150,10 Kč/1l
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amica EHC 12716-2 E, Keramický, 4 zóna/zón, Sklokeramický, Černá, 57,5 cm, 50,5 cm
14 375,26 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: PolisElectro

HOMCOM, hexagonální krátké činky z litiny, s vroubkovanou rukojetí, 2 kusy po 4 kg
921,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 460,10 Kč/1kg
1 730,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Polleo Sport Mandlové máslo, 350 g
244,46 Kč
Prodejce: PolleoSport
698,46 Kč/1kg

Polleo Sport Kešu máslo, 350 g
244,46 Kč
Prodejce: PolleoSport
698,46 Kč/1kg

Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
146,58 Kč
Prodejce: PolleoSport
325,73 Kč/1kg

arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
169,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,96 Kč/1kg

Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
144,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
425,76 Kč/1kg

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
145,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,43 Kč/1kg

Krémový arašídový krém s kousky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
285,66 Kč/1kg

Nature's Finest Arašídové máslo 100 %, 250 g
85,40 Kč
Prodejce: Nutrisslim