4,6



Na základě 11 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka247,98 Kč/1l
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Bepanthol Derma hydratační tělové mléko pro suchou a citlivou pokožku, 400 ml mléko1 345,44 Kč/1kg
633,70 Kč
Prodejce: apohealth

L'Occitane Shea Butter, Pleťová voda, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, 250 ml, Měsíček, Bambucké máslo
5 339,60 Kč/1l
1 334,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

L'Occitane Shea Ultra Rich, Krémová, Vysoušení, Hydratující, Vyživující, Ochana, Suchá pokožka, 200 ml, Tablety, CE
4 794,65 Kč/1l
958,93 Kč
Prodejce: VISO

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
300,05 Kč/1l
202,58 Kč
-82,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tělové mléko L'Occitane Verbena
4 236,86 Kč/1l
296,58 Kč
Prodejce: VISO

L'Occitane Almond Milk Veil, Tělové mléko, Unisex, Zpevňující, Hydratující, Vyživující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální pleť, 240 ml, Mandlový olej
3 619,17 Kč/1l
868,60 Kč
Prodejce: VISO

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 576,35 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

Treaclemoon Bohaté tělové mléko s bambuckým máslem 250ml
1 159,96 Kč/1kg
289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Treaclemoon Brazilian Love, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, 250 ml, Kokosový olej, Makadamový olej, Láhev
1 343,48 Kč/1l
335,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Australian Gold Hot! Balsám na opalování Aloe
8 200,72 Kč/1l
2 050,18 Kč
Prodejce: TanningParadise

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

NIVEA 4006000083650, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Suchá pokožka, 400 ml, Bambucké máslo
621,50 Kč/1l
248,60 Kč
Prodejce: M_plus_L

Collistar Sublime, Mléko, Ženy, Hydratační, Vyživující, Regenerační, Vyhlazující, Suchá pokožka, 400 ml, Jojobový olej, Bambucké máslo
1 278,07 Kč/1l
511,23 Kč
Prodejce: VISO

Eucerin ph5 Suchá a citlivá pleť 75ml+75ml
5 645,80 Kč/1l
846,87 Kč
Prodejce: somnia24

Uriage Eau Thermale, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, 500 ml, Kyselina hyaluronová, Bambucké máslo
714,00 Kč/1l
357,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebamed Intenzivní Hydratační Balzám pro Suchou Pokožku, 200 ml
647 153,84 Kč/1kg
168,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bohaté tělové mléko s 15 % organického bambuckého másla a výtažkem z měsíčku intenzivně vyživuje suchou pokožku a dodává jí okamžitý pocit pohody. Fluidní složení bohatého tělového mléka pomáhá zmírňovat pocity pnutí a chrání pokožku před vysušováním den po dni.
Bambucké máslo (shea butter): Bambucké máslo je bohaté na omega-6 a karité. Obsahuje jedinečné molekuly, které intenzivně vyživují a chrání pokožku.
Application: Po sprše nebo koupeli zahřejte v dlaních malé množství bohatého tělového mléka s bambuckým máslem. Pomalými krouživými pohyby vmasírujte, dokud se zcela nevstřebá.
SLOŽENÍ: VODA/VODA - MÁSLO BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MÁSLO) - OLEJ ZE SEMEN SLUNEČNICE ROČNÍ (HELIANTHUS ANNUUS) - GLYCERIN - KOKOSOVÝ KAPRYLÁT/KAPRÁT - OLEJ Z OLUSU/ROSTLINNÝ OLEJ - POLYGLYCERYL-6-DISTEARÁT - CETYLPALMITÁT - VÝTAŽEK Z KVĚTŮ MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO (CALENDULA OFFICINALIS) - VÝTAŽEK ZE SEMEN LNU SETÉHO (LINUM USITATISSIMUM) - VÝTAŽEK Z MEDUŇKY LÉKAŘSKÉ (MEL) - VÝTAŽEK Z KOŘENE ALTHAEA OFFICINALIS - VÝTAŽEK Z KOŘENE MEDUŇKY LÉKAŘSKÉ (ALTHAEA OFFICINALIS) EXTRAKT Z PLODŮ PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SLADKÉ MANDLE) - ESTERY JOJOBY - KAPRYLYL GLYKOL - CETYLALKOHOL - POLYGLYCERYL-3 VČELÍ VOSK - XANTHANOVÁ GUMA - STEAROYLGLUTAMÁT SODNÝ - POLYAKRYLÁT SODNÝ - BUTYLENGLYKOL - TOKOFEROL - KYSELINA CITRONOVÁ - ALKOHOL - MOČOVINA - CHLORFENESIN - PARFUM/VŮNĚ - LINALOOL - KUMARIN - CITRONELLOL - ALFA-ISOMETHYL IONON - LIMONEN - GERANIOL
- Model:
- Pleťová voda
- Vhodné pro:
- Unisex
- Efekt péče o pleť:
- Hydratující, Vyživující
- Vhodné pro typy kůže:
- Suchá pokožka
- Objem:
- 250 ml
- Dílčí ingredience:
- Měsíček, Bambucké máslo
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Parfémováno:
- Ano
- Doba účinnosti:
- 48 h
- :
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Péče o obličej a tělo v naší nabídce nese jména nejznámějších kosmetických značek. Tento výrobek od značky L'Occitane patří do kategorie tělových mlék a byl vyvinut speciálně pro dámy s obsahem 250 ml. Péče o obličej je zase o něco jednodušší!
L'Occitane Bohaté tělové mléko 15% bambucké máslo 250ml
Bohaté tělové mléko L'Occitane s bambuckým máslem má jedinečnou složku. Hydratuje, chrání, vyživuje a zklidňuje pokožku. Zvláštností řady bambuckého másla L'Occitane je nesrovnatelně vysoká koncentrace bambuckého másla v pečujících přípravcích: 20 % v krému na ruce, 25 % v bohatém tělovém krému. Vysoký podíl bambuckého másla je jedním z tajemství úspěchu této řady. Krásná kovově šedá tuba s černým uzávěrem učinila z bambuckého másla L'Occitane kultovní výrobek. ter by L'Occitane a cult product.
Bohaté tělové mléko s bambuckým máslem je ideální pro ty, kteří chtějí intenzivně pečovat o suchou pokožku. Rychle se vstřebává a zanechává pokožku pružnou. Je ideální pro všechny typy pokožky, zejména pro ty, které potřebují extra dávku hydratace. - Intenzivní, dlouhotrvající hydratace pro suchou pokožku. - Obohaceno o přírodní bambucké máslo z udržitelných zdrojů. - Rychle se vstřebává a poskytuje okamžitou hydrataci bez mastných zbytků. - Zklidňuje a vyživuje pokožku, ideální pro každodenní použití. - Dermatologicky testováno a vhodné pro citlivou pokožku. - Zahalí pokožku jemnou přírodní vůní. Krém skvěle ladí s jemnými, teplými tóny, jako jsou béžová, krémová a pastelové barvy, které podtrhují svěží vůni a vytvářejí harmonický celkový obraz.
LOccitane Shea Butter Rich Body Lotion 01LC250K17 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 250 ml
L'Occitane Milk Karite Lait Riche Corps nyní v Beauty Plaza.
Vyživující tělové mléko L'occitane Shea Butter s 15% obsahem bambuckého másla, přírodního medu a meruňkového oleje pomáhá zklidnit pocity napětí, chrání pokožku před vysušením a zanechává ji hydratovanou až 48 hodin po aplikaci. Lehké tekuté složení se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou a rozjasněnou.
L'Occitane Karite Rich Body Milk 250 ml
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Alkohol (Alcohol Denat), Parfum (Fragrance), Aqua (Water, Eau), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal
- Výrobce
- L'Occitane
- Kód EAN
- 3253581452967
- Číslo produktu
- 01LC250K17
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Alkohol (Alcohol Denat), Parfum (Fragrance), Aqua (Water, Eau), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal
- Výrobce
- L'Occitane
- Kód EAN
- 3253581452967
- Číslo produktu
- 01LC250K17
K tomu se hodí také

L'Occitane Shea Butter, Pleťová voda, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, 250 ml, Měsíček, Bambucké máslo
5 339,60 Kč/1l
1 334,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Shea 01CD250K2, Sprchový krém, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo a vlasy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť
4 317,88 Kč/1l
1 079,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Philips Optimal White HX6068/12 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Bílá
2 043,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kaiser Möbel rozkládací pohovka Volio s kontejnerem na lůžkoviny béžová
17 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaiser_Mobel

L'Occitane Shea Butter, Krémová, Unisex, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, Hydratující, Vyživující, Změkčující, 150 ml, Tuba
5 332,00 Kč/1l
799,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
3 783,16 Kč/1l
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista

Venkovní koberec Outsunny – voděodolný koberec na terasu a balkon, šedý
347,20 Kč/1m²
763,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 576,35 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzální pleť, 75 ml
34 666,67 Kč/1l
2 600,00 Kč
Prodejce: gg-market

Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá
14 877,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: MOBII-X

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Unisex, 50 ml, Krém, Velmi suchá pokožka, 72 h, Dávkovač
17 971,40 Kč/1l
898,57 Kč
Prodejce: somnia24

dalli Tekuté tvarohové mýdlo
174,14 Kč/1l
87,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
2 736,28 Kč/1l
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista

NUXE 3264680015809, Balzám na rty, Bezbarvý, Ženy, Velmi suchá pokožka, Včelí vosk, Bambucké máslo, Uklidňující, Vyživující, Regenerační
13 600,00 Kč/1kg
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
300,05 Kč/1l
202,58 Kč
-82,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

Philips Premium Plaque Defense HX9044/33 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Černá, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
1 034,11 Kč
Prodejce: velmontask

Náhradní náplň do sprchového oleje Almond (Shower Oil Ecorefill) 500 ml
3 027,70 Kč/1l
1 513,85 Kč
Prodejce: VogueVista

Herlitz 300014220 Herlitz Cheftimer A5 blau 2026
220,46 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
7 039,00 Kč/1l
703,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Co2 Adaptér Usb-C Lightning Usb Typu C Pro Iphone 15 Pro Max Plus
49,00 Kč
-30%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,00 Kč
Prodejce: iKable

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Černý rybíz, Gardénie, Jasmín, Citrón, Mandarinka, Ylang-ylang, Gardénie, Jasmín, Lotos, Orchidej, Koření, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Pačuli, Santalové dřevo, Vanilka, Vetiver, Bílý mošus
23 549,80 Kč/1l
2 354,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Nabíjecí stolní lampa Zafferano Pina Pro tmavě šedá 290 mm
2 537,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SOLOLED

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

L'Occitane Shea Ultra Rich, Krémová, Vysoušení, Hydratující, Vyživující, Ochana, Suchá pokožka, 200 ml, Tablety, CE
4 794,65 Kč/1l
958,93 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%9% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
9%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé tělové mléko!
Velmi dobré, velmi příjemně vonící tělové mléko pro suchou pokožku. Snadno se dávkuje pomocí dávkovače!
Ohodnoceno dne 29. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
L Occitane Bohaté tělové mléko
Použití na suchou pokožku, s výrobkem jsem velmi spokojená, doporučuji výrobek od L Occitane.
Ohodnoceno dne 16. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bohaté tělové mléko L'Occitane
Velmi příjemné a vyživující pro velmi suchou pokožku.
Ohodnoceno dne 27. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Nejlepší krém
Ohodnoceno dne 17. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší tělové mléko
Toto tělové mléko je pro mě už léta to nejlepší!
Ohodnoceno dne 26. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednala si znovu krém a požádala e-mailem o zaslání obou produktů dohromady. Obdržel jsem kladný e-mail a bylo vyřízeno. Pěkné!
Přesně jako to
Ohodnoceno dne 19. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l