5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
687,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Dzidziuś, Balsam do prania, Biel, 1,5 l
286,07 Kč/1l
429,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Nosní odsávačka hlenů
1 289 100,03 Kč/1l
128,91 Kč
Prodejce: Aspekto
Klorane Dtsk vivov krm se studenm krmem 125 ml
589,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Chicco Grzebyk na ciemieniuchę
99 000,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: FEEDO
Hygienická sada Béaba
1 051,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Rotho Babydesign 20069 0051, Bílá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rhinomer Baby Narhinel Comfort nosní odsávačka
787,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Prací gel pro děti Nature+ bez vůně - náhradní kanystr 2 l
480,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
960,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
CHLAPU CHLAP Antibakterielles Handgel - Arbuzowa Battle 60 ml
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Lanisnoh, mast na bradavky, obsahující lanolin, 40 ml
11 059,00 Kč/1l
442,36 Kč
Prodejce: apohealth
Nosní odsávačky od jiných výrobců
765,01 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
Chichuachua pes na zmáčknutí
436,00 Kč
Prodejce: MATFEL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento prací prostředek je vhodný pro bílé i barevné tkaniny. Nezapomeňte, že tmavé nebo světlé barvy mohou ztratit barvu a zabarvit ostatní oblečení. Proto rozdělte prádlo podle podobných barev, aby bílá zůstala bílá a barvy zářivé. Během prvních měsíců doporučujeme prát dětské oblečení a lůžkoviny odděleně od ostatního oblečení. Tímto způsobem lze minimalizovat nebezpečí přenosu pachů, barviv a dalších chemických látek do prádla batolete. Tento prací prostředek je koncentrát, proto přísně dodržujte množství doporučené na obalu pro každé praní. Soustřeďte se na radost z toho, že jste se svým malým, zatímco Bebble pere!
Víme, že miminka, ať už jsou jakkoli malá a roztomilá, dokážou také vytvořit nepředstavitelné hory prádla. Proto jsme vytvořili speciální tekutinu, která je šetrná, ale zároveň nekompromisně odstraňuje skvrny. Díky přídavku přírodního mýdla bude oblečení vašeho drobečka dokonale čisté i při 30 °C. Toto šetrné složení účinných látek je 100% biologicky odbouratelné. Je zcela rozpustný ve vodě, dokonale se vymývá a nezanechává na prádle žádné zbytky. Přídavek bylinných výtažků má protizánětlivý a zklidňující účinek. Bebble pečuje jak o jemnou pokožku vašeho dítěte, tak o čistotu a hebkost vašeho prádla.
Přírodní mýdlo
Při procesu zvaném saponifikace se k výrobě přírodního mýdla používají rostlinné oleje. Tato tradiční metoda, kterou znaly i naše babičky, se zachovala dodnes a je součástí výrobního procesu pracího prostředku Bebble.
Výtažek z aloe vera
Aloe vera je všeobecně známá pro své rychlé a účinné působení v případě popálenin, ochrany pokožky před infekcí a ochrany před poraněním a podrážděním. Pro své léčivé vlastnosti je někdy označována jako rostlina života. Stimuluje růst buněk, podporuje funkci kůže a je nezbytná při hojení ran.
iGlobal Dětská postýlka 2 v 1 s matrací Výškově nastavitelná, přestavitelná na postel pro mladší děti Zásuvka pod postelí bílá 120x60 cm
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(25)Počet hodnocení: 25
6 250,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco
Lionelo Bianka 3v1 kočárek, transportér do auta, autosedačka, skládací, cestovní systém opěrka zad nastavitelná 360o kolečka čalounění, stříška XXL-béžová
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(77)Počet hodnocení: 77
7 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo
Přebalovací komoda Dětská komoda ze dřeva s přebalovacím pultem, 3 zásuvkami, 1 dvířky, výška 100 cm, bílá, přebalovací pult 113 x 100 cm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
5 337,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ecoMI
Silan avědlo na prádlo Sensi 2,86 l 130 dávek
93,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
268,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Lionelo Aurora 3v1 - společné spaní, kolébka, volně stojící postýlka - s matrací, s přenosnou postýlkou, plynulé nastavení výšky - do 9 kg - béžová barva
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(141)Počet hodnocení: 141
6 408,31 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(61)Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
ZEE BAMBI Kašmír dětská postýlka 120x60 cm 2v1 s přestavitelnou zábranou, rošt nastavitelný ve 3 výškách, ochrana proti okusování
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 349,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZeebraKindermobel
Kočárek BabyGo Style 3v1 černý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(77)Počet hodnocení: 77
Lionelo Aurora 3v1 - společné spaní, kolébka, volně stojící postýlka - s matrací, s přenosnou postýlkou, plynulé nastavení výšky - do 9 kg - Cappucino
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(141)Počet hodnocení: 141
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo
moovkee Skládací dětská vanička 80 cm šedá s teploměrem a polštářem – Bezpečná dětská vanička pro novorozence
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(87)Počet hodnocení: 87
970,18 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro
Jemný prací gel pro delikátní tkaniny ""Waschkonig"" 3,305 l - Čistící prostředek pro jemné textilie
61,33 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
202,69 Kč
Prodejce: LAVONIO
Šátek na nošení Baby novorozenec s přední kapsou vč. tašky Baby Wrap Carrier a návodu – dlouhá elastická látka nošení pro včasné a novorozence - Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(134)Počet hodnocení: 134
610,00 Kč
Prodejce: MamiMode
moovkee Dětská vanička se stojanem 80 cm šedá skládací s teploměrem, polštářem do vany a drenážním systémem Dětská vanička pro novorozence se stojanem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(232)Počet hodnocení: 232
1 819,30 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro
Přebalovací jednotka Přebalovací stůl Přebalovací plocha Dětský nábytek
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(26)Počet hodnocení: 26
4 008,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Prodlužovací postýlka Moby-Systém LUNA 3v1 - šedá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(53)Počet hodnocení: 53
2 458,00 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion
Nejprodávanější
Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(104)Počet hodnocení: 104
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop
Pampers® 8006540510247 Feuchttücher aqua Harmonie™, 720 St.
552,10 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 374,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(24)Počet hodnocení: 24
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
Dětský polohovací polštář pro novorozence, korekční polštář, zabraňuje částečnému převrácení hlavy, matrace proti převrácení pro 0-10 měsíců,opálení
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
894,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Wolketon Dětská vanička Děti skládací Skládací koupání Bezpečné 3 v 1 0-6 let
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 007,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Hrací deka MoMi PASTEL
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(72)Počet hodnocení: 72
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA
Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
742,58 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(229)Počet hodnocení: 229
6 089,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Anatomická vana 102 cm béžový jelen
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(38)Počet hodnocení: 38
429,00 Kč
Prodejce: MIMULO
Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(73)Počet hodnocení: 73
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nosní odsávačka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 557,60 Kč
Doprava zdarma15% poukaz
Prodejce: Neno_Official
Stojánek na sprchový gel pro miminka, výškově nastavitelný, skládací, s protiskluzovou základnou, rozměry 40x50 cm, ergonomický design, bez BPA
2 175,62 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: VulpesGoods
Vulpes Goods ohřívač vlhčených ubrousků, box na vlhčené ubrousky, 3 nastavení teploty a rychlý ohřev, konstantní teplota, funkce nočního osvětlení
1 087,20 Kč
Doprava zdarma5% poukaz
Prodejce: VulpesGoods
Vulpes Goods Nosní odsávačka Baby Electric, Multi. 2 v 1 nosní odsávačka pro novorozence, s 5 úrovněmi odsávání a 3 silikonovými tryskami proti refluxu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(26)Počet hodnocení: 26
724,40 Kč
Doprava zdarma5% poukaz
Prodejce: VulpesGoods
Vysavač Grasso
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 371,58 Kč
Doprava zdarma15% poukaz
Prodejce: Neno_Official
Elektrická nosní odsávačka pro miminka, odsávačka hlenů s 5 úrovněmi sání, jemná odsávačka nosu USB, silikonové nástavce pro děti - Aspirator
419,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-20,00 Kč
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll
Ochranné pomůcky pro miminka. Klinicky testováno – bezpečné a jemné
1 401,60 Kč
Prodejce: oCreon
NENO Ohřívač mokrých utěrek Calor
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 125,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Neno_Official
REVENTO® Mio – odsávač hlenu pro kojence
1 500,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-801,00 Kč
699,00 Kč
Prodejce: REVENTO
Aolso – Kojící zástěra pro kojence – Lehké plátěné kojící šátek – Kojící plánek na cesty – Měkká a prodyšná kojící zástěra
864,87 Kč
Prodejce: oCreon
NENO Odsávačka nosních hlenů elektronická Aria
855,00 Kč
15% poukaz
Prodejce: Neno_Official
Miniland 11dílná sada pro péči o dítě v kufříku - Ro
975,36 Kč
Prodejce: Bambule
Sada pro péči o dítě s kartáčkem na vlasy, kleštičkami na nehty, čističem nosu, kartáčkem na zuby, nůžkami, péče o novorozence pro chlapce a dívky, modrá barva
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
671,30 Kč
Doprava zdarma3% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
Sada pro péči o miminko s kartáčem na vlasy, nůžkami na nehty, čističem nosu, kartáčkem na zuby, nůžkami, péčí o novorozence pro chlapce a dívky, žlutá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
658,30 Kč
Doprava zdarma3% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
Nosní aspirátor Airmed's Vac. Klinicky testovaný, bezpečný a šetrný. Kompatibilní se všemi vysavači.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
499,90 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Reshape_Healthcare
Elektrický odsávač hlenu pro děti a kojence, 9 stupňů sacího výkonu, 70 kPa, baterie 2600 mAh, 3 silikonové nástavce