5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Intimní mycí gel 250ml2 223,52 Kč/1l
555,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
BAŚKA Gel pro intimní hygienu – Aloe vera 400 ml934,10 Kč/1kg
392,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lactacyd 6228595, 1 kusů1 646,68 Kč/1l
411,67 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Iladian, Żel do higieny intymnej 40+, 180 ml1 704,44 Kč/1l
306,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

NIVEA Intimo Sensitive, 1 kusů, Mýdlo
539,88 Kč/1l
134,97 Kč
Prodejce: M_plus_L

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Sebamed Intimate Wash Lotion pH 6,8 Péče pro ženy nad 50 let 200ml
875,40 Kč/1l
175,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chilly Extra Protection pH3,5 intimní mýdlo 200 ml
1 377,45 Kč/1l
275,49 Kč
Prodejce: somnia24

Vionell Intimate Care mast Účinná péče o intimní oblast 15ml
7 738,21 Kč/1kg
216,67 Kč
Prodejce: apohealth

CHILLY Gel pro intimní hygienu Fresh Formula - 250 ml
620,44 Kč/1l
194,16 Kč
-39,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,11 Kč
Prodejce: Scentist

vionell Intim-Hydro-Gel, 30 ml
6 911,00 Kč/1l
207,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vagisan Intimn myc mlko 200 ml
2 090,75 Kč/1l
418,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ream Orchid Intimate Wash Lotion (300 ml)
219,10 Kč/1l
65,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Oceanic AA Men Sensitive Żel do higieny intymnej nawilżający, 200 ml
931,90 Kč/1l
186,38 Kč
Prodejce: MANADA

Intimina dámský hydratační krém 75ml
7,14 Kč/1l
778,76 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LACTACYD Intimní ochrana Extra Fresh 200ml
343,25 Kč/1l
150,00 Kč
-81,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,65 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Numis Med, intimní mycí mléko, ph 4,2, 200 ml
612,35 Kč/1l
122,47 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Seni Care - Chustičky na Hygienu, 80 kusů
2 280 300,06 Kč/1kg
228,03 Kč
Prodejce: apohealth

ISDIN Germisdin Intimní hygiena 500ml
1 196,54 Kč/1l
598,27 Kč
Prodejce: somnia24

Intimní deodorant (Intimate Deodorant) 125 ml
1 497,36 Kč/1l
187,17 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sapone Intimi Delicato/Protett krém pro intimní hygienu. 200ml - Malizia
Intimní hygienické mléko Sapone Intimi Delicato/Protett. 200ml - Malizia
Profesionální fluid pro intimní hygienu Sapone Intimi Delicato/Protett poskytovaný značkou Malizia je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí pečovat o svou intimitu a zdraví. Tato jemná tekutina byla speciálně vyvinuta tak, aby poskytovala maximální pocit svěžesti a čistoty a zároveň pečovala o jemnou pokožku intimní oblasti.
Složení pleťové vody pro intimní hygienu Sapone Intimi Delicato/Protett je založeno na složkách s uklidňujícími a zklidňujícími účinky. Obsahuje přírodní výtažky, které pomáhají udržovat správné pH, což přispívá k udržení bakteriální rovnováhy a minimalizuje riziko infekce. Výrobek neobsahuje parabeny, umělá barviva ani dráždivé látky, takže jeho použití je bezpečné a šetrné.
Sapone Intimi Delicato/Protett intimní hygienické mléko je baleno v praktickém 200ml balení, které je ideální pro každodenní použití. Jeho praktická forma umožňuje snadnou aplikaci a skladování, takže jej můžete mít vždy po ruce. Jedná se o skvělou volbu pro každého, kdo si cení intimní hygieny na nejvyšší úrovni.
Pečujte o své zdraví a pohodlí s krémem pro intimní hygienu Sapone Intimi Delicato/Protett. Objednejte si ji ještě dnes a ciťte se sebejistě a svěže po celý den.
Tekuté mýdlo MALIZIA Camomile INTIMATE SOAP - 200 ml
- Hmotnost
- 0.26 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8003510006274
- Číslo produktu
- A.12.1
- Hmotnost
- 0.26 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8003510006274
- Číslo produktu
- A.12.1
Žádné signální slovo
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Nevyžadují se žádné údaje
Věty o nebezpečnosti
H315 Způsobuje podráždění kůže.Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Malizia Uomo, Stříbrný dezodorant, 150 ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

MALIZIA DONNA Tlov deodorant ve spreji CHIC 75ml
768,00 Kč/1l
233,10 Kč
-175,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Malizia Uomo, Antiperspirant ve spreji, Zlatý, 150ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schaumbad XXL
69,38 Kč/1l
203,90 Kč
-134,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Malizia | Sprchový gel s arganovým olejem a vanilkou - 1 l - pro všechny typy pokožky - hydratační a vyživující
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Felce Azzurra Nourishing Amber and Argan, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Arganový olej, 300 ml
158,23 Kč/1l
62,82 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
4 224,30 Kč/1l
422,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Malizia tekut mdlo mln krm 1000 ml npl balen
286,27 Kč/1kg
300,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
6 952,67 Kč/1l
1 042,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Doccia/Schampoo Uomo Musk sprchov gel 250ml - Malizia
235,64 Kč/1l
268,91 Kč
-210,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Fior di Loto toaletní voda 100 ml
2 320,00 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

BRUBAKER Cosmetics Shower and Bath Set Aloe Vera - 5dílná dárková sada pro ženy - Kosmetická sada pro ženy
781,22 Kč/1l
249,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Malizia Bagno 1l Iris Bagnoschiuma E Saponi Per Il Corpo
69,38 Kč/1l
147,26 Kč
-77,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

25 různých karet Yu-Gi-Oh PREMIUM DEUTSCHE
104,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Night For Men - EDT, 60 ml
8 188,00 Kč/1l
491,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada paletových polštářů, 3dílná, vhodné pro venkovní použití, hnědá
Použité
1 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Malizia 8003510019601, Kůže, Tekuté mýdlo, Změkčující, Barva Aqua, 300 ml, 1 kusů
134,70 Kč/1l
163,03 Kč
-122,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Argn Olaj s Vanilia 300Ml, 47052
125,77 Kč/1l
113,29 Kč
-75,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Intimní péče
Velmi dobré tekutiny pro intimní oblast, velmi příjemné použití.
Ohodnoceno dne 12. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Probiotika pro ženy pro vaginální bakteriální flóru, také v případě kandidózy. Vysoká dávka vaginálních probiotik: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
409,58 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
2 047,90 Kč/1kg

Grovi Gel – gel pro mužskou výkonnost a sebevědomí – 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
924,88 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 497,60 Kč/1kg

BIG SIZE GEL – Gel pro sebevědomí a výkonnost – 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
924,88 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 497,60 Kč/1kg

Intim Salbe Nr. 27
689,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 198,67 Kč/1l

VIVADER – Vysoce kvalitní intimní lubrikační gel pro pohodlí a hebkost – 50 ml
924,88 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 497,60 Kč/1kg

Intimní mycí pěna 250ml
661,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 644,32 Kč/1l

Intimní mycí gel Cranberry 250ml
605,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 423,84 Kč/1l

Intimní mycí gel 250ml
555,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 223,52 Kč/1l

Intimate - Krém na holení 100ml
553,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 533,60 Kč/1l

Intimní mycí gel pro muže 250ml
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1l

Lula Hygienické ubrousky s heřmánkem, balení 20 ks
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1kg

Intimní - mast 30ml
500,16 Kč
Prodejce: SuperMerchant
16 672,00 Kč/1l

Intimní deodorant ve spreji 50ml
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 245,80 Kč/1l

GREEN PHARMACY Kamille Intimní hygienický gel 370 ml
398,31 Kč
Prodejce: SuperMerchant
948,36 Kč/1kg

Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
394,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
789,76 Kč/1l

Lactacyd Plus gynekologická tekutina pro intimní hygienu 200ml
392,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 961,60 Kč/1l

BAŚKA Gel pro intimní hygienu – Aloe vera 400 ml
392,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
934,10 Kč/1kg

Cleanic Měkké ubrousky pro intimní hygienu, 20 ks
363,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 638,40 Kč/1kg

Tolpa Dermo Intima Regenerační mléko pro intimní hygienu podporující mikrobiom, 195 ml
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 871,33 Kč/1l

Tołpa Dermo Intima Higieniczny Płyn do Higieny Intymnej 195 ml
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 586,57 Kč/1kg