Cantucci sušenky s pistáciemi a citronem, 180 g

111,44 Kč

619,11 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g
466,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Prato Belli Cantuccini Toskánské mandlové pečivo sypké 1000g
Prato Belli Cantuccini Toskánské mandlové pečivo sypké 1000g
404,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
404,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Choco Thins 151 g
Choco Thins 151 g
683,25 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
103,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
160,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Gadeschi Amarettini
Gadeschi Amarettini
264,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cantucci Mandorle Falcone 180 g italské sušenky s mandlemi
Cantucci Mandorle Falcone 180 g italské sušenky s mandlemi
433,65 Kč/1kg
86,73 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
110,05 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč/1kg
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bristot Kekse Ricciarelli das handgefertigtes Mandelgebäck 200g
Bristot Kekse Ricciarelli das handgefertigtes Mandelgebäck 200g
670,45 Kč/1kg
134,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
672,39 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 50
797,21 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Amaretti Classici 170 g italské mandlové sušenky
Amaretti Classici 170 g italské mandlové sušenky
411,27 Kč/1kg
108,44 Kč
-17,96 Kč
90,48 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
128,49 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mattei Cantuccini Classici La Mattonella 500 g
Mattei Cantuccini Classici La Mattonella 500 g
1 350,90 Kč/1kg
675,45 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
Obrázek produktu pro Cantuccini Matilde Vicenzi 225 g italské křehké sušenky s mandlemi
Cantuccini Matilde Vicenzi 225 g italské křehké sušenky s mandlemi
254,44 Kč/1kg
59,63 Kč
-3%
57,25 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Verkade Maria cookies 200g – klasické křupavé máslové sušenky na svačinu
Verkade Maria cookies 200g – klasické křupavé máslové sušenky na svačinu
493,00 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Schulte Sommerauslese v čokoládové polevě 12 různých příchutí 235g
Schulte Sommerauslese v čokoládové polevě 12 různých příchutí 235g
596,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sedita Mila, křehké sušenky – originální a chutné (56 kusů, 50 g)
Sedita Mila, křehké sušenky – originální a chutné (56 kusů, 50 g)
460,36 Kč/1kg
1 289,00 Kč
Prodejce: LookSoGood
Obrázek produktu pro Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Cantucci d'Abruzzo koláče s pistáciemi 180g - Falcone

Cantuccini - pochoutka z Toskánska

Sušenky Cantuccini jsou pochoutkou přímo z Itálie, z oblasti Toskánska. Připravují se tradičně již mnoho let. Obvykle obsahují citrusové aroma a mandle nasekané na větší kousky. V tomto případě byly sušenky Cantuccini doplněny také o pistácie. Tento výrobek je k dostání v originálním 180g balení.

Zjistěte, s čím tyto sušenky podávat

Tyto aromatické koláčky s pistáciemi a mandlemi jsou připraveny ke konzumaci ihned po otevření balení. Jsou proto ideální jako příloha jednoduše ke kávě nebo čaji. Jsou aromatické, takže chutnají dobře samotné i namočené v teplém nápoji. Naservírujte je nečekaným hostům a potěšte je.

Více informací o pistáciových koláčcích a jejich fenoménu

Cantuccini jsou koláče vyrobené z pečlivě vybraných surovin. Jedinečný tradiční recept, podle kterého se vyrábějí, byl zkombinován s aromatickými mandlemi a pistáciemi. Díky přídavku citronového aroma si Cantuccini zachovávají své jedinečné a charakteristické aroma.

SLOŽENÍ: PŠENIČNÁ mouka, 20 % CUKR, VEJCE, CITRONOVÁ KŮRA 8 % (CITRONOVÉ KŮRY, GLUKÓZOVO-FRUKTÓZOVÝ SYRUP, SACHARÓZA, KONCENTROVANÁ CITRONOVÁ ŠŤAVA), PISTACE 8 %, vaječný bílek, třtinový cukr 1 %, PEČIVO (DIFOSFÁT DISODNÝ, sodík). Bikarbonát), máslo (mléko), med, aromata, sůl. OBSAHUJE: PŠENICI, VEJCE, PISTÁCIE, MLÉKO. MŮŽE OBSAHOVAT stopy obilovin, ořechů, sóji Výživová hodnota na 100 g: Energetická hodnota 1661 kJ/394 kcal Tuk 7,7 g včetně nasycených mastných kyselin 3,7 g Sacharidy 70,4 g, z toho cukry 27,6 g Bílkoviny 8,8 g Sůl 0,29g Čistá hmotnost: 180 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Cantucci... tradiční italské sušenky Historie sahá až do počátku 20. století a recept se stále věrně drží tradičního receptu našich babiček! Jejich specialitou je dvojí pečení, tj. první pečení "filoncino" po dobu asi 30 minut a druhé pečení po rozkrojení ohřátého filoncino (ještě měkkého) po dobu dalších 7-8 minut, aby byly křupavé. Složení: pšeničná mouka typu "0", cukr 20 %, kandovaný citron 8 %, pistácie 8 %, pasterizované vejce, pasterizovaný bílek, třtinový cukr 1 %, kypřící látky (E450, E500), máslo (mléko), med, aromata, sůl. Výrobce Pescaradolc - Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo (PE) - Itálie Hmotnost 180 g Složení pšeničná mouka typu "0", cukr 20 %, kandovaný citron 8 %, pistácie 8 %, pasterované vejce, pasterovaný vaječný bílek, třtinový cukr 1 %, kypřící látky (E450, E500), máslo (mléko), med, aromata, sůl. Země původu Itálie Skladování Uchovávejte na suchém a chladném místě Alergeny Obiloviny obsahující lepek: pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, ořechy: mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamové ořechy a výrobky z nich Nutriční hodnoty na 100 g Energetická hodnota 1661 Kj / 394 Kcal Tuky 7,7 g z toho nasycené mastné kyseliny 3,7 g Sacharidy 70,4 g z toho cukry 27,6 g Vláknina 3,4 g Bílkoviny 8,8 g Sůl 0,29 g

Cantucci... tradiční italské sušenky Historie sahá až do počátku 20. století a receptura se stále věrně drží tradičního receptu našich babiček! Jejich specialitou je dvojí pečení, tj. první pečení "filoncino" asi 30 minut a druhé pečení po rozkrojení ohřátého filoncino (ještě měkkého) dalších 7-8 minut, aby byly křupavé. Podávají se s dobrou kávou nebo likérem.
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Objem
0.18 l
Seznam přísad
pšeničná mouka typu "0", cukr 20%, kandovaný citron 8%, pistácie 8%, pasterizovaná vejce, pasterizovaný vaječný bílek, třtinový cukr 1%, kypřící látky (E450, E500), máslo (mléko), med, aromata, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 1661 Kj / 394 Kcal Tuky 7,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,7 g Sacharidy 70,4 g, z toho cukry 27,6 g Vláknina 3,4 g Bílkoviny 8,8 g Sůl 0,29 g
Alergeny
Lepek
Vejce a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Lískové ořechy a výrobky z nich
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
Pescaradolc - Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo (PE) - Italien
Prodejní název
Cantucci sušenky s pistáciemi a citronem
Výrobce
Pescaradolc S.R.L.
Počet kusů
1
Číslo produktu
180PC
Kód EAN
8023696005991

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Objem
0.18 l
Seznam přísad
pšeničná mouka typu "0", cukr 20%, kandovaný citron 8%, pistácie 8%, pasterizovaná vejce, pasterizovaný vaječný bílek, třtinový cukr 1%, kypřící látky (E450, E500), máslo (mléko), med, aromata, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 1661 Kj / 394 Kcal Tuky 7,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,7 g Sacharidy 70,4 g, z toho cukry 27,6 g Vláknina 3,4 g Bílkoviny 8,8 g Sůl 0,29 g
Alergeny
Lepek
Vejce a výrobky z nich
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Lískové ořechy a výrobky z nich
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
Pescaradolc - Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo (PE) - Italien
Prodejní název
Cantucci sušenky s pistáciemi a citronem
Výrobce
Pescaradolc S.R.L.
Počet kusů
1
Číslo produktu
180PC
Kód EAN
8023696005991
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro 7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3086
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Gadeschi Amarettini
Gadeschi Amarettini
264,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g
466,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 48
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
612,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
333,70 Kč/1m²
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 130
900,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Obrázek produktu pro Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 76
908,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
365,03 Kč
-25,21 Kč
339,82 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Prato Belli Cantuccini Toskánské mandlové pečivo sypké 1000g
Prato Belli Cantuccini Toskánské mandlové pečivo sypké 1000g
404,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
404,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Běžecký pás s 1400W, se sklonem, Bluetooth reproduktor pro běžecké pásy, nastavitelný 1-12KM/H s funkcí APP, LCD obrazovka pro domácnost / kancelář
Běžecký pás s 1400W, se sklonem, Bluetooth reproduktor pro běžecké pásy, nastavitelný 1-12KM/H s funkcí APP, LCD obrazovka pro domácnost / kancelář
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 104
4 324,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply
Obrázek produktu pro Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro TRIXIE 35977, Pes, Plyšová hračka, Vícebarevný, Textil, Plyšový, 260 mm
TRIXIE 35977, Pes, Plyšová hračka, Vícebarevný, Textil, Plyšový, 260 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
113,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Dárkové balení Atlas Honey - 18 kusů italského medu, 630 g
Dárkové balení Atlas Honey - 18 kusů italského medu, 630 g
2 165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 363,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro HARIBO 10051176 HARIBO GOLDBÄREN sauer Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051176 HARIBO GOLDBÄREN sauer Fruchtgummi 175,0 g
1 133,31 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Swiffer 5413149750470
Swiffer 5413149750470
4 669,22 Kč/1m²
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 53
274,55 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Umělý vánoční stromek 830-257, 73 odolných větví, 15 teplých LED světel, zelený, 20 x 60 cm
Umělý vánoční stromek 830-257, 73 odolných větví, 15 teplých LED světel, zelený, 20 x 60 cm
645,76 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 15
548,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
494,30 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Italský med z citronových květů, 250 g (Miele di Limone)
Italský med z citronových květů, 250 g (Miele di Limone)
819,00 Kč/1l
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 7
204,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Juskys Pelíšek pro psy Milow ortopedický 112x81 cm, šedý
Juskys Pelíšek pro psy Milow ortopedický 112x81 cm, šedý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 161
1 106,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro heimtexland ® útulná deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 tmavý petrolej 200 x 150 cm
heimtexland ® útulná deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 tmavý petrolej 200 x 150 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 235
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 39
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
1 924,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 50
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g
Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 Kč
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg