5,0



Na základě 3 hodnocení
Malizia | Sprchový gel se zvláčňujícími látkami a extraktem z bobulí goji - 1 litr - pro všechny typy pokožky - svěží vůně
90,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč-23%
69,38 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane Verbena, Pěna do koupele, Unisex, Dospělí, 500 ml, Univerzální pleť, Sporýš3 323,50 Kč/1l
1 661,75 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Jen relaxační koupel 250 ml2 828,40 Kč/1l
707,10 Kč
Prodejce: Fine-experience

Další informace o reklamě
Pěna do koupele Lemon Burst (Bubble Bath) 1000 ml584,01 Kč/1l
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
AVON Pěna do koupele Schaumbad Rose & Warmer Amber 1 l608,35 Kč/1l
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

MALIZIA Pna do koupele Med a zzvor 1l
69,38 Kč/1l
273,20 Kč
-203,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Pna do koupele Borovice a zelen aj 1l
258,73 Kč/1l
258,73 Kč
Prodejce: somnia24

Kneipp 1411421002 Kneipp Erkältungszeit Schaumbad 400 ml
463,17 Kč/1l
185,27 Kč
Prodejce: apohealth

Żel pod prysznic Herbapol Mięta i Malina 400 ml
225,00 Kč/1l
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Sprchový gel Geranium & Jasmine 740 ml
305,39 Kč/1l
225,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Herbapol Sprchový gel s pomerančem a neroli 740 ml
148,65 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Palmolive Schaumbad Sensations 650 ml
169,74 Kč/1l
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koupelový gel s extraktem z ovocných bobulí 710 ml
556,00 Kč/1l
394,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Herbapol sprchový gel s olejem z kamélie 740 ml
148,65 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol sprchový gel s konopným olejem a pomerančem 400 ml
225,00 Kč/1l
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Byzantium - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

BingoSpa Koupelové mléko s biotinem a hedvábnými proteiny, 500 ml
94 260,00 Kč/1kg
174,30 Kč
-80,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,26 Kč
Prodejce: AllYour

Luksja Koupelový olej Bavlna Milk 1,5 l
57,99 Kč/1l
86,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Herbapol Sprchový gel Cyclamen & Freesia 740 ml
148,65 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Tetesept 12687, Dětská bublinková koupel a sprchový gel, Dermatologicky testováno, 40 ml
856,50 Kč/1l
34,26 Kč
Prodejce: MANADA

Mydło w płynie Herbapol Rozmaryn i Wiśnia 390 ml
172,73 Kč/1kg
76,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Malizia | Sprchový gel se zvláčňujícími látkami a extraktem z bobulí goji - 1 litr - pro všechny typy pokožky - svěží vůně
Objevte osvěžující sprchový gelMalizia obohacený o vzácné zvláčňující látky a přírodní extrakt z bobulí goji. Tento hydratační přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky a nabízí vám oživující zážitek ze sprchování s ovocnou vůní. Vychutnejte si jemnou péči, která vaši pokožku hýčká a osvěžuje.
Přehled produktůSprchový gelMalizia obsahuje jedinečný extrakt z bobulí a květů goji, které jsou známé svými hydratačními vlastnostmi. Tento výrobek s praktickým obsahem 1000 ml nabízí dlouhotrvající použití. Jemné složení je dermatologicky testováno a má pH neutrální pro pokožku, které zajišťuje, že se vaše pokožka při sprchování nevysušuje.
Klíčové vlastnosti a specifikaceTento sprchový gel nabízí mnoho výhod, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám vaší pokožky. Zde jsou klíčové vlastnosti:
- Výtažek z bobulí goji: Známý pro své hydratační a vyživující vlastnosti, které zanechávají pokožku sametově hebkou.
- Péče o tělo s květinově-ovocnou vůní: Vyzkoušejte osvěžující a zklidňující vonnou kompozici s příjemným nádechem santalového dřeva.
- Jemné složení: Důkladně čistí pokožku, aniž by ji dráždilo; ideální pro všechny typy pokožky.
- Neutrální pH: Odpovídá fyziologickému pH pokožky, což podporuje každodenní péči o pleť.
- Účinné balení: S obsahem 1000 ml máte dostatek sprchového gelu na dlouhou dobu.
Výhody a použitíSprchový gelMalizia poskytuje nejen důkladnou očistu, ale také mnoho výhod pro vaši pokožku. Je ideální pro relaxační koupel nebo osvěžující sprchu po dlouhém dni. Kombinace hydratačních složek zajistí, že vaše pokožka zůstane jemná a vláčná.
Výhody produktu: Malizia je vhodná pro všechny, kteří chtějímít pokožkujemnou a hebkou:
- Všestrannost: Ideální pro všechny typy pokožky, takže jej může používat celá rodina.
- Péče o pokožku: Podporuje zdravou pokožku díky hydratačním vlastnostem plodů goji.
- Osvěžující vůně: Ovocná vůně poskytuje příjemný zážitek ze sprchování a oživuje smysly.
- Šetrné mytí: Důkladně čistí pokožku, aniž by ji vysušovala.
- Dlouhodobá výdrž: Díky obsahu 1000 ml si můžete tuto kvalitní přísadu do koupele užívat po dlouhou dobu.
Proč si vybrat tento výrobekVyberte si sprchový gelMalizia pro šetrnou a uvolňující péči o pokožku těla. Vychutnejte si blahodárné účinky bobulí a květů goji v jemném složení, které je dermatologicky testováno a má neutrální pH pokožky. Dopřejte si osvěžující zážitek ze sprchování s ovocnou vůní, která hýčká a oživuje vaši pokožku.
Bagno Bacche/Fior di Goji tekutina do koupele 1l - Malizia
Seznamte se s naším fantastickým Bagno Bacche/Fior di Goji! Jedná se o výjimečnou koupelovou tekutinu, která dodá vaší každodenní rutině část u a relaxace. Prožijte chvíli v našem rajském světě, obklopeni vůní šťavnatých bobulí a jemných květů goji. Ať už si chcete odpočinout po náročném pracovním dni, nebo jen toužíte po jedinečném zážitku z koupele, naše koupelová tekutina vás nezklame!
Toto jedinečné složení pečuje nejen o vaši pokožku, ale také o vaše smysly. Vůně bachyně a květů goji vás přenese do smyslné zahrady, kde je potěšení zaručeno. Díky výjimečně hydratačním složkám přírodního původu bude vaše pokožka jemná a hladká a vy se budete cítit svěží a uvolnění. Dokonalý způsob, jak se doma uvolnit a relaxovat!
Naše tekutina do koupele Bagno Bacche/Fior di Goji je dodávána v praktickém 1litrovém balení, které vydrží déle. To znamená, že si tento úžasný zážitek z péče o pokožku můžete vychutnávat po dlouhou dobu bez obav, že vám dojde. Ať už máte rádi horké, aromatické koupele, nebo chladnější, ohromující sprchy, naše tekutina do koupele bude dokonale fungovat a poskytne vám nezapomenutelný zážitek.
Připravte se na mimořádný zážitek z koupele s Bagno Bacche/Fior di Goji! Objednejte si ji ještě dnes a dopřejte si chvíle u a relaxace, které si zasloužíte. Bez naší jedinečné koupelové tekutiny už vaše sprcha nebo koupel nebudou stejné. Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků, kteří si naše výrobky oblíbili, a zažijte jedinečný komfort a krásu své pokožky ještě dnes!
MALIZIA Goji Berry Pěna do koupele 1l
MALIZIA goji bobule a květy Badeschaum 1000 ml
- Rozměry
- 1000 ml
- Model
- Emollientien und Goji-Beeren-Extrakt
- Hmotnost
- 1120 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Obsah balení
- 1 x Duschgel
- Kód EAN
- 8003510025121
- Číslo produktu
- 179451
- Rozměry
- 1000 ml
- Model
- Emollientien und Goji-Beeren-Extrakt
- Hmotnost
- 1120 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Obsah balení
- 1 x Duschgel
- Kód EAN
- 8003510025121
- Číslo produktu
- 179451
K tomu se hodí také

MALIZIA Pna do koupele Med a zzvor 1l
69,38 Kč/1l
273,20 Kč
-203,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s výtažkem z bavlny a vůní mastku - 1 litr - pro všechny typy pokožky - jemný - zklidňující účinek
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový gel Malizia s vůní lesního ovoce, ostružin a pižma - 1 l - hydratuje a vyživuje
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s kokosovým mlékem a mandlovým extraktem - 1 l - pro všechny typy pokožky - jemný - přírodní hydratační gel
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Bagno 1l Iris Bagnoschiuma E Saponi Per Il Corpo
69,38 Kč/1l
147,26 Kč
-77,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schaumbad XXL
69,38 Kč/1l
203,90 Kč
-134,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s arganovým olejem a vanilkou - 1 l - pro všechny typy pokožky - hydratační a vyživující
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA DONNA Tlov deodorant ve spreji CHIC 75ml
768,00 Kč/1l
233,10 Kč
-175,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

MALIZIA Sprchov gel Monoi & Lotus Blossom 300 ml
110,97 Kč/1kg
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Tekuté mýdlo MALIZIA Camomile INTIMATE SOAP - 200 ml
209,73 Kč/1kg
54,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Pna do koupele Borovice a zelen aj 1l
258,73 Kč/1l
258,73 Kč
Prodejce: somnia24

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Argn Olaj s Vanilia 300Ml, 47052
125,77 Kč/1l
113,29 Kč
-75,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Fior di Loto toaletní voda 100 ml
2 320,00 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
191,19 Kč/1l
955,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
386,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Mora & Muschio Sprchov gel s ostruinami a pimem 300 ml
125,77 Kč/1l
99,71 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
2 520,60 Kč/1l
252,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Stříbrný dezodorant, 150 ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nádherná vůně
skvělá vůně při koupeli a ještě dlouho poté, co vůni nosíte na kůži, velmi příjemná
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Occitane Verbena, Pěna do koupele, Unisex, Dospělí, 500 ml, Univerzální pleť, Sporýš
1 661,75 Kč
Prodejce: VogueVista
3 323,50 Kč/1l

Jen relaxační koupel 250 ml
707,10 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 828,40 Kč/1l

Shake and Make – Salmiak



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l

Reinex pěna do koupele s vůní smrku uklidňující pěna do koupele 4000 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,71 Kč/1l

Regina krémová koupel smrk a citronová tráva svěží vůně 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
44,31 Kč/1l

Elemis Výživné mléko do koupele 60 ml
35,53 Kč
Prodejce: ALG-Outlet
592,17 Kč/1l

Luksja Koupelový olej Bavlna Milk 1,5 l
86,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
57,99 Kč/1l

Tesori d Oriente Care Bath Byzantium Ritual 500ml
117,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,70 Kč/1l

Herbapol sprchový gel s konopným olejem a pomerančem 400 ml
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
225,00 Kč/1l

Herbapol Sprchový gel s růží, vanilkou a bergamotem 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Herbapol Sprchový gel Cyclamen & Freesia 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Herbapol Sprchový gel s pomerančem a neroli 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Żel pod prysznic Herbapol Mięta i Malina 400 ml
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
225,00 Kč/1l

Herbapol sprchový gel s olejem z kamélie 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Mydło w płynie Herbapol Rozmaryn i Wiśnia 390 ml
76,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
172,73 Kč/1kg

Herbapol Tekuté mýdlo Šalvěj a hruška 390 ml
76,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
194,87 Kč/1l

Kneipp 916503, Pěna do koupele, Dospělí, 400 ml, Láhev, 1 kusů
149,60 Kč
Prodejce: apohealth
374,00 Kč/1l

Kneipp 920332, Bublinková koupel, Unisex, Dospělí, 400 ml, Suchá pokožka, Hydratující
151,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
378,52 Kč/1l

Luxja Wrapping Vanilla Bath Lotion 900 ml Krémové a jemné mléko do koupele
65,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
244,41 Kč/1kg

Palmolive Schaumbad Sensations 650 ml
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
169,74 Kč/1l